Strony związane z hasłem 'biurowego':

 • Ewakuacyjne Plany Obiektu do instrukcji bezpieczeństwa pożarowego »

  Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze, które opracowują Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego. Wykonujemy przez internet najtaniej plan ewakuacyjny obiektu. Teraz usługa możliwa i dostępna przez internet - zamów i odbierz w 24h. SPRAWDŹ JAKIE TO PROSTE - Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego !

  Data dodania: 20 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Transport mebli Warszawa »

  W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres usług związanych z transportem i przeprowadzkami. Zajmujemy się pakowaniem przedmiotów, dostarczamy bezpieczne materiały do tego potrzebne. Demontujemy meble i następnie składamy je, przewozimy sprzęty AGD, RTV, stanowiska pracy. Także możesz powierzyć nam transport roślin, antyków, sprzętu biurowego. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, gwarantujemy niskie ceny i szybką realizację zleceń. Skontaktuj się z nami już dziś!

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek laserowych HP Kraków »

  Xero Service - autoryzowany przedstawiciel koncernu RICOH oraz niemieckiego koncernu DEVELOP. W ofercie handlowej również urządzenia innych marek. Sprzedaż, konserwacja, serwis sprzętu biurowego: kopiarki, drukarki, faksy i powielacze cyfrowe. Firma XERO-SERVICE Kraków istnieje na rynku Polski południowej od 1990 roku. Jako Autoryzowany Partner Handlowy RICOH szczególny nacisk kładziemy na zagadnienia ochrony środowiska. Nasze działania mają na celu minimalizację negatywnych wpływów na środowisko naturalne.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownik biurowy | Czyli praca w biurze »

  Szukając pracy, warto zdawać sobie sprawę z tego, jakiego rodzaju branża nas interesuje, bo to od niej powinno się rozpocząć poszukiwania pracy. Jeśli interesuje nas stanowisko „Pracownika biurowego”, to zwróćmy uwagę na szczegóły dotyczące tego co chcielibyśmy robić na nowym miejscu pracy, co potrafimy robić oraz jakie kwalifikacje oczekiwane są przez pracodawców. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że Pracownik biurowy w dziale księgowym będzie zajmował się czym innym niż Pracownik biurowych z biura obsługi klienta.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inprosystem kolorowe kserokopiarki katowice »

  Firma Inprosystem sp. z o.o. z Bielska-Białej została założona w 2002 roku i nieustannie poszerza swoją działalność w sferze dystrybucji profesjonalnego sprzętu biurowego. Oferujemy zarówno proste sprzęty, jak również profesjonalne maszyny o dużym poziomie technologicznym, wysokonakładowe oraz wielofunkcyjne. Chcemy przystosować propozycję do potrzeb naszych odbiorców, żeby zagwarantować im całe spectrum wyrobów. Od 2004 roku jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Konica Minolta. Posiadamy w naszej ofercie sprzęty Bizhub, jednocześnie nowe, jak również używane z gwarancją. Proponujemy również bardzo korzystne warunki dzierżawy. Prowadzimy też profesjonalny serwis. Zachęcamy do podjęcia współpracy. Więcej o nas na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »