Strony związane z hasłem 'demotywatory':

 • Demotywatory »

  Strona Yafud.pl gromadzi śmieszne i bardzo pechowe opowiadania z życia wzięte. Jeśli zdaje ci się, że trafił ci się niesamowicie ciężki okres niezwłocznie chodź obczaić zabawne wpadki. Powszechnie wiadomo przecież, iż nic tak nie polepsza humoru jak cudze życiowe niepowodzenia. Masz kompletnie powyżej uszu kopiowanych serwisów humorystycznych z wcale nie śmiesznymi wpadkami, demotywatorami czy dowcipami? Zapraszamy gorąco na Yafud - zobacz oryginalne podejście do zabawy. Nie ma co zadręczać się swoimi niepowodzeniami, niewątpliwie lepiej jest dzielić się nimi z innymi oraz obrócić to w świetną historyjkę. Posiadasz w życiu wyjątkowego farta, nie trafiają ci się gafy – to zobacz chociaż teksty nadesłane przez internautów.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Coraz bardziej staje się popularny serwis demotywatory, na którym młodzież jak to nazywa publikuje tak zwane demoty. Są to zazwyczaj obrazki lub teksty odzwierciedlające ich myśli, uczucia. Niekiedy publikowane są cytaty z filmów lub książek, aforyzmy dotyczące wielu dziedzin życia, powiedzenia lub kawały. W zależności od rodzaju demoty różnie wpływają na humor.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mh24.pl »

  Jesteś osobą, która lubi wiedzieć co się dzieje w sieci? Od czasu do czasu chcesz się rozerwać podczas oglądania fajnego filmu? Zachęcamy Cię do odwiedzenia strony mh24. Jesteśmy nowoczesnym portalem, który tworzony jest przez użytkowników. U nas nie ma żadnych ograniczeń i każdy może dodać swoje zdjęcia, śmieszne filmiki i demotywatory. Popraw sobie nastrój, trzymaj rękę na pulsie i śledź najnowsze wpisy.

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki »

  Już wielu doceniło możliwości jakie daje nam sieć internetowe. Niektórzy na tym skorzystali zdobywając popularność inni chcąc zostać anonimowi unikają zakładania kont na serwisach i innych działań, które miałyby ujawnić dane. Jednak zdecydowanie większość z nas chce zaistnieć w tym wirtualnym świecie. Na wielu serwisach możemy oglądać śmieszne filmiki, które nagrywane są przez amatorów kamery, którzy chcą coś pokazać innym. Do tych oglądanych najczęściej należą między innymi krótkie filmiki ze zwierzętami oraz z imprez czy to tradycyjnych domówek albo tych studenckich w akademikach. Warto też poszukać tron internetowych, które skupiają w sobie te najlepsze propozycje nagraniowe. Tych resztą powstaje coraz więcej i stają się coraz bardziej popularne.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »