Strony związane z hasłem 'development center':

 • Development Center Inspira »

  Chcesz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu zasobami ludzkimi? Czujesz, że potrzebujesz większej wiedzy z tego zakresu? Jeśli tak, warto abyś zapoznał się z naszą stroną. Znajdziesz tutaj pomocne porady, które pomogą w codziennym prowadzeniu biznesu. Znajdziemy tam także świetną ofertę, która na pewno pomoże w profesjonalnym prowadzeniu własnej firmy. Warto zapoznać się z opiniami i rekomendacjami zadowolonych klientów, które także znajdziemy na stronie www firmy. Jeżeli choć odrobinę jesteś zainteresowany tego typu tematyką - wejdź na stronę i przejrzyj ofertę, bądź skontaktuj się z pracownikami firmy Inspira - to z pewnością się opłaci!

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przywództwo określane metodą Overview 360 w firmie 4business&people. »

  Wyzwól nieznany dotąd potencjał Twoich pracowników i zadbaj o rozwój swojej firmy dzięki współpracy z 4business&people, firmą od lat badającą predyspozycje przywódcze pracowników i płynące z nich korzyści dla przedsiębiorstwa. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.resolutio.pl »

  Oferta naszej firmy obejmuje tworzenie i rozwijanie systemów zarządzania kompetencjami. Szczególny akcent kładziemy na ocenę oraz rozwój kompetencji. Specjalizujemy się w działaniach z wykorzystaniem takich narzędzi, jak ocena 360 stopni, development Centre, ocena predyspozycji psychologicznych z zastosowaniem testów. Zapraszamy do zapoznani się ze szczegółami naszej oferty oraz do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przywództwo dla efektywnego rozwoju dzięki doradztwu 4business&people. »

  Odpowiednia atmosfera w pracy i pracownicy zajmujący odpowiednie stanowiska to gwarancja rozwoju i zysków dla Twojej firmy, oraz satysfakcji i spełnienia dla pracowników. Zapraszamy na stronę firmy 4business&people, gdzie dowiesz się jak osiągnąć takie cele.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »