Strony związane z hasłem 'drukarki 3d':

 • Drukarki 3D »

  CCmetal w swojej specjalizacji zajmuje się produkcją wysokiej jakości drukarek 3D. W ofercie posiada również ich dystrybucję. Drukarki te sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom. Drukarki 3D są powszechnie znane oraz stosowane w domach, biurach czy dużych firmach. Zapraszamy do zakupów oraz gwarantujemy satysfakcje z naszych produktów.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.RapidCrafting.com »

  Witamy Państwa w mojej firmie oferującej przyszłościowe technologie. Stosujemy najlepsze maszyny, pracują dla nas prawdziwi fachowcy, w końcu oferujemy nowatorski druk 3d! Być może tylko u nas poszukają Państwo tak szeroki zakres usług, taką pomoc i takie wsparcie. Oferujemy druk 3d, skanowanie 3d a również kilka innych usług powiązanych ze sobą. Produkujemy fizyczne modele lub ich części składowe, produkujemy pod własne wytyczne kontrahenta. Więcej treści przedstawimy na stronie http://rapidcrafting.com/.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cubicinch.pl »

  Zapraszamy Państwa do fascynującej podróży w świecie drukarek i modeli 3D. Jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina, która zapewnia pomoc i wsparcie w każdej branży, od marketingowej, przez naukową, po medyczną. Warto bliżej przyjrzeć się projektom 3D, wykorzystać w swojej branży. My ze swojej strony oferujemy najwyższą jakość projektów, pomoc na każdym etapie a także najlepsze drukarki. Wykorzystujemy wytrzymałe, zaawansowane technologicznie materiały. Zapraszamy na www.cubicinch.pl.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Robotyka dla dzieci i młodzieży w Krakowie - Cyberpaka »

  Twoje dziecko jest już znudzone lepieniem z plasteliny i malowaniem farbkami? W takim razie zapraszamy na zajęcia z modelowania dla dzieci! W trakcie warsztatów z modelowania 3D dzieci poznają w jaki sposób działają drukarki 3D, jak projektować z wykorzystaniem odpowiedniego oprogramowania trójwymiarowe modele oraz będą mogli samodzielnie zaprojektować i stworzyć przedmioty wydrukowane z wykorzystaniem technologii 3D.

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »