Strony związane z hasłem 'ekologiczne torby':

 • Torby papierowe wytwarzane maszynowo. Zadzwoń 52 379 14 19 »

  Studio Graficzne zajmuje się promowaniem, sprzedażą oraz projektowaniem szaty graficznej na torby papierowe. naszej ofercie pojawił nowy rodzaj uchwytów. Uchwyty papierowe płaskie. Produkcja odbywa się maszynowo w trakcie jednego cyklu produkcyjnego. Uchwyty wykonywane przez nasze urządzania są w procesie produkcyjnym chowane są do wnętrza torby. Tego rodzaju sposób wykańczania opakowań sprawia, że zmniejsza się objętość pakowanych produktów. Zapraszam 52 379 14 19

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Torby papierowe »

  Firma Ecopack zajmuje się dystrybucją toreb papierowych, reklamowych, toreb z nadrukiem. Zapewniamy bogaty wybór wzorów i konkurencyjne ceny ekologicznych toreb papierowych. Na każdej torbie papierowej oferujemy wysokiej jakości nadruk wykonywany na własnej maszynie drukarskiej.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • INWIT - torby papierowe, torba papierowa, torby papierowe śląsk »

  Firma INWIT istnieje na rynku artykułów papierniczych od 2000 roku. Jej specjalizacja to wytrzymałe, tanie i ekologiczne torby papierowe na zakupy. Oprócz toreb zakupowych w ofercie są torby spożywcze, torby papierowe z nadrukiem, torby papierowe przemysłowe i torby papierowe na węgiel drzewny. W 2008 roku ofertę poszerzono o ekskluzywne torby papierowe reklamowe drukowane metodą fleksodruku oraz offsetową. Firma posiada pojazdy mogące transportować towar do maksymalnie 10 palet oraz korzysta z usług firm kurierskich oraz spedycyjnych, dzięki czemu jest w stanie zapewnić doskonałą logistykę towarów. Dystrybucja odbywa się na terenie śląska i całego kraju.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • TORBY BAWEŁNIANE - ekologiczne, reklamowe »

  Moi Drodzy. Celem Waszych poszukiwań jest ktoś, kto stworzy dla Państwa rewelacyjne torby reklamowe? Firma Sampla z niekrytym sukcesem operuje na rynku od dawna, tworząc swoje towary z uczuciem. czego nasze towary są nieszkodliwe dla środowiska. Produkty z naszej oferty wspaniale nadają się na nośnik reklamy, podarunek, czy też upominek. Przez długi okres czasu funkcjonowania podbiliśmy serca klientów, dając satysfakcję z naszych produktów. Ciągle się rozwijamy, dopasowując swoją ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Poprawiamy proces tworzenia, dzięki czemu nasze towary są jeszcze wytrzymalsze, bardziej atrakcyjne wizualnie i jeszcze bardziej ekologiczne dla środowiska. Poza jakością, stawiamy na odpowiednie ceny, dzięki czemu nasze torby są dostępne dla większego grona osób.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »