Strony związane z hasłem 'energia słoneczna':

 • Kolektory słoneczne »

  Planujesz zamontować w swoim gospodarstwie domowym bądź też firmie panele słoneczne? Idealnie trafiłeś. Odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz mnóstwo istotnych informacji na temat baterii słonecznych. Jeśli nie wiesz jak je zamontować, dowiesz się tego z naszego serwisu. Dowiesz się także, w jaki sposób takie baterie słoneczne są zbudowane, a także w jaki sposób one działają i wytwarzają energię. Odwiedź nasz serwis teraz i dowiedz się więcej na temat baterii słonecznych!

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Kolektory słoneczne nowej generacji, wysokiej jakości i w dobrej cenie. Kolektory słoneczne to już można powiedzieć stały element naszego krajobrazu i można je zobaczyć na wielu dachach domów w całej Polsce, bo któż by nie chciał za darmo ciepłej wody czy ogrzewania. Dzięki instalacji nowoczesnych kolektorów słonecznych będziesz miał szanse cieszyć się darmową energią słoneczną, i na co dzień z niej korzystać. Kolektory słoneczne to również wspaniała propozycja dla spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot. To wspaniała ekologiczna inwestycja, na którą można otrzymać dotację. Pomożemy państwu dobrać optymalny zestaw kolektorów słonecznych do waszych budynków i potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory »

  Wysokosprawne wytwarzanie energii - Relpal Dystrybutor - kolektory słoneczne, instalacje solarne i zasobnik solarny. Energie alternatywne - energia słoneczna to potencjał energetyczny który dała nam natura. Preferencyjne kredyt, pożyczka Bank Ochrony Środowiska lub dotacje z Funduszy Unijnych. Absorber czyli powłoka absorbująca. Montaż kolektorów słonecznych i sprzedaż instalacji solarnych - ogniwa fotowoltaiczne, tanie kolektory słoneczne ceny, grupa pompowa, stojak na dach, instalacje solarne - Ostrołęka, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, woj. mazowieckie. Wysoka efektywność - kolektory słoneczne.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom-energooszczedny.info.pl »

  Nie wiele osób wie jak duża jest różnica pomiędzy domami energooszczędnym a pasywnym – ten drugi musi spełniać o wiele więcej kryteriów, jego budowa jest droższa ale za to potrafi oszczędzić dla nas znacznie więcej energii. Specjalne okna, mocne nasłonecznienie wszystkich pomieszczeń czy specjalne urządzenia pozwalające na skuteczniejsze i bardziej ekologiczne oszczędzanie energii to tylko część z nowoczesnym rozwiązań w domu pasywnym. Więcej informacji przeczytasz na naszej stronie Dom-energooszczedny.info.pl – serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Energia odnawialna Lioneg.pl »

  Energia odnawialna jest coraz popularniejszym sposobem pozyskiwania energii. Wykorzystuje się ją zarówno w domowych instalacjach, jak też w ogromnych inwestycjach, zaopatrujących w elektryczność wiele sąsiednich domostw. Wobec tego stworzyliśmy oferowany serwis, dostarczający wszelkich niezbędnych informacji na temat odnawialnej energii. Odkryjesz tutaj ciekawostki o modułach fotowoltaicznych, jak też o szkoleniach OZE i nowych przepisach o OZE. Dział obejmujący aktualności przyniesie Tobie zawsze istotne wiadomości, zaś fakty i mity ukażą Tobie zupełną prawdę o energii odnawialnej.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne Sunvoltenergy »

  Sunvoltenergy Polska to spółka o charakterze międzynarodowym z lokalizacją w centrum Poznania. Domeną Sunvoltenergy jest energetyka słoneczna, a więc wykorzystanie energii słonecznej do produkcji energii elektrycznej. W ramach obszernej oferty usług firma ma do zaoferowania nie tylko najlepszej jakości panele słoneczne, ale przede wszystkim zapewnia całościową obsługę projektu. Obejmuje ona szukanie gruntów i dachów pod inwestycje, przygotowywanie niezbędnych dokumentów, przygotowanie samego projektu, nadzór nad procesem realizacji oraz kompleksowy serwis.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SUN ENERGY SP. Z O.O. pompy ciepla »

  Firma Sun Energy Sp. z o.o znajdująca się w Gdańsku swoją działalność koncentruje na energii odnawialnej zwracając szczególną uwagę na pompy ciepła. Posiadamy szeroką ofertę, w której wyszukają Państwo między innymi pompy ciepła, zbiorniki, system proKLIMA i inne. Organizujemy także różnego typu kształcenia jak na przykład szkolenie dla serwisantów. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na terenie Polski. Na swoim koncie mamy dużo sukcesów i realizacji wykonanych zarówno dla osób prywatnych, jak też ośrodków miejskich czy budynków użyteczności publicznej zaopatrując je na przykład w instalacje solarne, pompy ciepła. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »