Strony związane z hasłem 'finanse':

« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Anna Smaluch | Księgowość Kraków »

  Biuro rachunkowe Anny Smaluch w Krakowie oferuje usługi księgowe dla firm z całego kraju, dzięki wykorzystaniu systemu współpracy w formie księgowości online. Wśród proponowanych w biurze usług znaleźć można usługi księgowe, doradztwo podatkowe oraz księgowość kadrową. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 18 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stefczyk.tv – źródło informacji oraz rozrywki »

  Jeśli chcesz powiększyć zakres wiedzy z dziedziny finansowej i ekonomicznej, nie mogłeś trafić lepiej. Nasz serwis informacyjny na bieżąco dostarczy Ci szeroki zakres informacji właśnie z tej dziedziny. Katalog informacji został podzielony na liczne kategorie i podkategorie, aby każdy znalazł w nim to, czego szuka. Dla tych, którzy szukają rozrywki w wymiarze finansowym czekają gry,natomiast dla tych którzy chcą na bieżąco być z nowościami została przygotowaliśmy funkcję newslettera. Z naszym serwisem zaoszczędzisz czas i dowiesz się to czego jeszcze nie wiesz o finansach.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kasa Stefczyka »

  Strona kasastefczyka.pl została stworzona dla tych, którzy poszukują nowych rozwiązań na zarządzanie swoimi finansami.. Na stronie zapoznać można się z atrakcyjnymi ofertami lokat i pożyczek. Strona kasastefczyka.pl użytkuje się łatwo i przejrzyście, dodatkowo, jest tak wiele zakładek i kategorii, które sprawiają, że poruszanie się po stronie jest łatwe i przyjemne. Kasastefczyka.pl to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedź stronę kasastefczyka.pl i przekonaj się jak przyjemne może się stać lokowanie funduszy.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blubry.pl »

  Blubry to portal internetowy dla ludzi poszukujących wiarygodnego źródła informacji dotyczącego inwestycji, nieruchomości i finansów. W naszych artykułach prezentujemy praktyczne porady, w jaki sposób pomnożyć swój kapitał na giełdzie, jak bezpiecznie zainwestować oszczędności oraz gdzie znaleźć dodatkowe źródło dochodów.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Injob.com »

  Firma In Job powstała we włoskim mieście, Weronie. Powstała na podstawie amerykańskiego wzorca. Swoim zadaniem ma wyszukiwać specjalistów z danej branży. Naszymi klientami często są międzynarodowe korporacje. Na ich zlecenie szukamy fachowców z różnych branż. Do najbardziej popularnych należą IT, finanse i księgowość, sprzedaż i marketing. Oprócz specjalistów szukamy managerów oraz pracowników niskiego i średniego szczebla. Rekrutujemy osoby, które mają odpowiednie wykształcenie. Zwracamy uwagę na osoby, które mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • 360money.pl »

  Dzięki kategoriom tematycznym, takim jak inwestowanie, zarabianie, oszczędzanie oraz praca, macie Państwo sposobność zapoznania się bliżej z rynkiem przedsiębiorczości. Gwarantujemy sto procent niezawodności ze strony naszych doświadczonych redaktorów, którzy funkcjonują przede wszystkim jako specjaliści z branży finansów. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • FiltrBiznesu »

  Jesteś gotów na otwarcie jakiegoś biznesu internetowego? Nie wiesz, czy to dobry pomysł? Sprawdź, co na ten temat sądzą nasi eksperci, zobacz, jakie kwestie związane z rozwojem biznesu poruszamy i szerz swoją wiedzę. Prowadzimy profesjonalnego bloga, udzielamy fachowego wsparcia i jesteśmy za różnymi inicjatywami.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kto może zostać doradcą podatkowym? »

  Czynności doradztwa podatkowego obejmują udzielanie podatnikom opinii i wyjaśnień z zakresu prawa podatkowego, prowadzenie, w imieniu i na rzecz podatników ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych. Również udzielaniem im pomocy w tym zakresie, a także sporządzanie, w imieniu i na rzecz podatników zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielanie im pomocy w tym zakresie.Podmiotami uprawnionymi do zawodowego wykonywania czynności są osoby fizyczne, wpisane na listę doradców podatkowych, adwokaci i radcowie prawni oraz biegli rewidenci.

  Data dodania: 12 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • 4samples »

  Wszystkich zainteresowanych poradami biznesowymi zapraszamy do odwiedzenia naszego rzetelnego bloga 4samples. Mamy tutaj dla Was mnóstwo wartościowych artykułów w kategoriach: biznes, finanse, praca i kariera oraz inwestycje. Jeśli Ciebie również interesuje powyższa tematyka, serdecznie zachęcamy do korzystania ze strony.

  Data dodania: 14 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Administracja studia Warszawa »

  Uczelnie Warszawa - Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie. Różnorodna oferta programowa - studia licencjackie, studia magisterskie i studia podyplomowe Warszawa. Oferujemy szeroki zakres edukacyjny: administracja studia, bezpieczeństwo wewnętrzne studia, filologia angielska, filologia hiszpańska, finanse i rachunkowość, budownictwo, pedagogika studia Warszawa. W ofercie także studia dla cudzoziemców oraz studia podyplomowe dla nauczycieli. Uczelnie wyższe - dobra uczelnia zaprasza.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Margines »

  Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu biznesu internetowego, którym dzielimy się z naszymi czytelnikami w publikowanych na stronie wpisach. Poruszamy ważne tematy dotyczące prowadzenia firmy w sieci, działań marketingowych oraz logistycznych, aby zwiększyć efektywność każdego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • InfoFinansowy.pl »

  Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat finansów? Szukasz porad związanych z zaciąganiem kredytów? Nie wiesz, jakie propozycje są godne zainteresowania? Zapraszamy Cię na naszego bloga. Od lat sprawnie poruszamy się po świecie finansów i nie obce są nam żadne pojęcia związane z kredytami, pożyczkami, lokatami i funduszami.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Notowania giełdowe i podstawowe pojęcia takie jak hossa i bessa. »

  Domy maklerskie i specjaliści, którzy w nich pracują, stworzą i poprowadzą dla nas rachunek inwestycyjny, przeprowadzą transakcje, które im zlecimy. Oprócz tego możemy również liczyć na doradztwo inwestycyjne z ich strony. Pamiętajmy też, że wiele domów maklerskich prowadzi swoje usługi za pomocą Internetu.Zanim się zdecydujesz na bycie klientem domu maklerskiego, na inwestowanie i poznawanie świata giełdy, powinieneś poznać dwa podstawowe pojęcia- hossa i bessa. Pierwsze z nich wiąże się z długą czasowo dominacją popytu, co w efekcie oznacza długotrwały wzrost kursu giełdowego papierów wartościowych bądź towaru. Bessa to termin łączący się z długą dominacją podaży, co- jak łatwo wydedukować, oznacza spadek kursu giełdowego papierów wartościowych lub towaru.

  Data dodania: 16 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Http://blogopracy.net.pl »

  Za pośrednictwem strony internetowej Blogopracy możecie państwo zaznajomić się z rozległą gamą artykułów specjalistycznych, które powstały z myślą o wszystkich ludziach zainteresowanych rozlegle traktowaną przedsiębiorczością. Zapraszamy serdecznie do bliższego przyjrzenia się dziedzinom tematycznym, w oparciu o które tworzymy nasz internetowe poradniki – praca na etacie, własna działalność i inne.

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Financial future »

  Naszą specjalnością jest doradztwo finansowe na wysokim poziomie. Zapewniamy dostęp do najwyższej klasy usług w tym zakresie – począwszy od doradztwa inwestycyjnego, w oparciu o wysokiej jakości, zróżnicowane i dopasowane do Ciebie produkty, aż na doradztwie kredytowym kończąc. Pomożemy Ci zbudować przejrzysty system finansów, który pomoże wzmocnić Twoją firmę, czy też finanse domowe. Zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku – zapoznaj się ze szczegółową ofertą, odwiedzając naszą witrynę.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Challengegroup »

  Portal poradnikowy o rozwoju przedsiębiorczości zaprasza. Jesteśmy z Państwem od 2005 roku, dlatego zapewniamy o wiarygodnych wpisach w kategoriach: biznes, kariera, inwestycje, oszczędzanie oraz finanse. Jeśli zainteresowała Was nasza profesjonalna propozycja porad, koniecznie odwiedźcie serwis i zapoznajcie z nim.

  Data dodania: 07 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Webspace »

  Jeżeli zainteresujesz się bliżej wysokiej klasy poradnikami internetowymi jakie przedstawia strona www Webspace, masz okazję poczytać kompleksowo na temat elektroniki. Prezentowane przez nas teksty bazują w głównej mierze na fachowych opracowaniach przygotowywanych przez naszych niezawodnych ekspertów.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • AliveBetter.pl - Jak mieć lepsze życie »

  Na blogu AliveBetter znajdziesz darmowe porady oraz rekomendacje wartościowych usług i produktów, które mogą zmienić lub przynajmniej w pewnym stopniu ulepszyć Twoje życie. Zgromadzone tu artykuły podzielone są na kilka kategorii tematycznych takich jak: rozwój osobisty, zdrowie, finanse, edukacja, prowadzenie bloga. Do każdej kategorii dodawane są nowe artykuły. Poprzednie natomiast są regularnie aktualizowane. Jeśli zastosujesz w swoim życiu porady zgromadzone na tym blogu, jakość Twojego życia powinna w dość krótkim czasie znacznie się poprawić.

  Data dodania: 23 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nowapolitologia.pl »

  Przydatną lekturę poradnikową dotyczącą tematu szeroko pojętego biznesu znajdziesz na łamach naszego portalu Nowa Politologia. To właśnie tutaj możesz poszerzyć swoją wiedzę, czytając artykuły i poradniki w kategoriach: biznes, firma i kariera, inwestycje, marketing, prawo i finanse. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eduforum »

  Chcesz wysłać swoich pracowników na jakieś kursy doszkalające? Nie wiesz w jaki sposób zorganizować takie szkolenie i kogo na nie zapisać? Na naszym portalu znajdziesz wiele ciekawych wskazówek na ten temat. Jesteśmy doświadczonym zespołem redakcyjnym i chętnie na naszych łamach poruszamy kwestie związane z prowadzeniem biznesu.

  Data dodania: 09 09 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »