Strony związane z hasłem 'firma konsultingowa':

 • FPP Konsulting S.C. - Profesjonalne usługi doradcze ISO. »

  Usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie wdrażania oraz, doskonalenia systemów zarządzania m.in. ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001.

  Usługi Oferowane PrzezFPP Konsulting S.C.
  www.fppkonsulting.com/oferta
  * Wdrażanie systemów zarządzania począwszy od analizy, poprzez opracowanie dokumentacji, audyty i przeglądy zarządzania
  * Utrzymanie i nadzorowanie systemów zarządzania: aktualizacja dokumentacji, audyty wewnętrzne, przeglądy zarządzania
  * Przeprowadzanie niezależnych audytów zewnętrznych
  * Prowadzenie działań doskonalących
  * Szkolenia dla pracowników z zakresu systemów zarządzania, dla audytorów wewnętrznych oraz specjalne dedykowane szkolenie dla Pełnomocnika ds. systemów zarządzania

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość zarządcza »

  Jesteśmy energiczną firmą konsultingową zajmującą się wdrażaniem nowych rozwiązań biznesowych. Dzięki nam Państwa firma może znacząco powiększyć swoją sprzedaż i uzyskać dużą przewagę nad konkurencją. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy już prace doradcze i szkoleniowe dla przeszło 80 klientów z obszaru całej Polski. Znakomita większość realizowanych przez nas projektów dotyczy opracowywania i wdrażania systemu controllingu i rachunkowości zarządczej w oparciu o rachunek kosztów działania ABC. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój przedsiębiorstw »

  Potrzebujesz konsultacji przy zarządzaniu przedsiębiorstwem i wskazówek, które pomogą Ci wejść na szerokie tory biznesu? Skorzystaj z oferty profesjonalnej firmy konsultingowej. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w biznesie, w związku z czym, mamy odpowiednie kompetencje, by poprowadzić Cię na drodze do sukcesu w biznesie. Proponujemy wsparcie przy strategiach zarządzania, restrukturyzacji, sprzedaży, czy marketingu. Skorzystaj z naszej pomocy.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SAFE WORK obsługa bhp łódź »

  Firma Konsultingowa SAFE WORK z siedzibą w Łodzi przeprowadza całościową obsługę działań połączonych z dziedziną BHP. Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nam zbudować wykwalifikowany, zgrany oddział. Tworzymy team, zapewniający nie tylko urządzanie szkoleń z norm bezpieczeństwa i higieny pracy, ale także prowadzący dozór czy kontrolę BHP. Przygotowujemy odpowiednie dokumentacje, zaś także na każdym etapie działań służymy kompleksowym doradztwem. Jesteśmy też upoważnieni do analizowania ryzyka zawodowego. O ile chcą Państwo korzystać z propozycji szkoleń BHP lub pragną zasięgnąć dokładnych informacji, zapraszamy na stronę internetową firmy SAFE WORK.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badanie rynku, badanie satysfakcji klientów - ConQuest Consulting »

  Badanie rynku oraz badanie satysfakcji klientów pozwoli Ci poznać odpowiedź na pytania jakie cechy produktu lub usługi wymagają poprawy oraz w jaki sposób Doradztwo konsulting, biznes plan i doradztwo transakcyjne to zakres, w którym mamy bogate doświadczenie. Realizujemy projekty poprzez pracę zespołową i twórczy podział obowiązków. Jesteśmy elastyczni, każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nasi specjaliści przygotują ofertę, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Przygotowujemy rzetelny i skuteczny biznes plan, dzięki któremu pozyskasz środki finansowe na zaistnienie i rozwój. Wyróżnia nas znajomość wielu branż, także niszowych. Oferowane przez nas badanie satysfakcji klientów pozwala osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »