Strony związane z hasłem 'fizjoterapia':

 • Masaż Warszawa »

  Zapraszamy państwa serdecznie i gorąco do skorzystania z usług firmy Rehabilitacja Medyczna Wojtasik, mieszczącej się na Ursynowie. Profil oferowanych usług masaż warszawa skupia się aktualnie wokół rehabilitacji osób, ludzi, mężczyzn i kobiet dorosłych oraz niemowląt i dzieci. Fizjoterapia odgrywa obecnie ogromną rolę w kompleksowym procesie leczenia, jest jego niezastąpioną składową, jedyną która pozwala na pełny powrót do zdrowia. Pomoc naszych fizjoterapeutów i lekarzy w powrocie do zdrowia. R Z pośród wielu miejscowości w naszym kraju, rehabilitacja warszawa warszawa z pewnością najprężniej rozwija się w Warszawie. Może o tym świadczyć choćby indeks hasła rehabilitacja warszawa, które w częstej spotykanej przeglądarce daje wynik 891.000 zapytań.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dietl Dietetyka studia »

  Kosmetologia to bardzo ciekawy i współczesny kierunek urzeczywistniany w MWSZ, który przygotowuje absolwentów mających wysokie kwalifikacje w zakresie fachowej pielęgnacji ciała, dbałości o zdrowie i urodę. Prowadzącymi kwestiami podczas studiów są wykłady z kosmetologii codziennej i pielęgnacyjnej. MWSZ Dietl w Krakowie wprowadził nowe kierunki: fizjoterapia i turystyka.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Kalisz »

  Nasz gabinet o nazwie Matuszak zajmuje się leczeniem różnego rodzaju schorzeń związanych z kręgosłupem. Oferta naszego gabinetu to fizjoterapia i fizykoterapia. Zajmujemy się również leczeniem rwy kulszowej. Nasi wykwalifikowani lekarze i rehabilitanci specjaliści od masażu nie tylko zdiagnozują różnorakie dolegliwości ale również pomogą w ich leczeniu. Masaże wykonujemy za pomocą różnorodnych sprzętów firmy Brown. Oferujemy wyciągi na szynach dla rehabilitacji kręgów szyjnych, nóg itp.Coraz częstszym zjawiskiem jest rozpoznawalna skolioza kręgosłupa u dzieci i młodzieży od najmłodszych lat spotykamy się z tym zjawiskiem. Odsetek dzieci z tymi wadami rośnie z roku na rok w zaskakującym tempie.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lecziko - gabinet rehabilitacji leczniczej »

  co leczymy? rwa kulszowa, rwa ramienna, bole plecow, bole glowy, halluxy, porazenie nerwu twarzowego, stany po udarach, nerwobole pochodzenia kregoslupowego, leczenie skolioz u dzieci, choroba zwyrodnieniowa stawow, dzyskopatie, ostrogi pietowe, lumbago, zwichniecia w kostce, skrecenia w kostce, lokiec tenisisty, lokiec golfisty,

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • BMK szkolenia rehabilitacja | BMK »

  Firma BMK koncentruje się na usługach szkoleniowych w zakresie metod oraz technik rehabilitacji medycznej, specjalistycznej wiedzy w dziedzinie fizjoterapii i terapii manualnej, fizjoterapii i rehabilitacji z uwzględnieniem problematyki medycyny sportowej, ratownictwa medycznego, wspomagania rozwoju dziecka oraz działalności doradczej dla firm działających w branży medycznej. BMK przeprowadziła kilkaset kursów i szkoleń, w których wzięło udział ponad 10 000 osób.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy masażu »

  Jesteśmy instytucją szkoleniową, zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i kursów z rozmaitych dziedzin związanych z masażem oraz fizjoterapią. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny gdzie zapoznacie się Państwo z informacjami i zdjęciami dotyczącymi dziedziny jaką są kursy masażu. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów lekarzy i fizjoterapeutów.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • AWF »

  AWF to uczelnia sportowa kształcąca na wielu kierunkach. Studenci mogą tu zdobyć wiedzę z zakresu fizjoterapii, kosmetologi, turystyki i rekreacji oraz wychowania fizycznego. Uczelnia dysponuje nowymi obiektami sportowymi dzięki, którym wzrasta jej prestiż i renoma.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Constance Care Centrum Rehabilitacji »

  Constance Care, czyli rehabilitacja na najwyższym poziomie, która ma za zadanie poprawę jakości życia pacjentów, którzy borykają się ze schorzeniami, które dotyczą narządu ruchu. Centrum rehabilitacji posiada zespół specjalistów, którzy pracują w oparciu o najnowocześniejszą technologię aby rezultaty rehabilitacji były znaczące. Oprócz technologii bazują również na swej bogatej wiedzy oraz doświadczeniu.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Qi-Med. Molenda M. rehabilitacja medyczna katowice »

  Prezentujemy Państwu Qi-med.com. Nasz gabinet znajduje się w Katowicach. Zajmujemy się medycyną chińską i fizjoterapią. Wykorzystujemy metody naturalne, mobilizujące organizm do samodzielnego powrotu do równowagi. Proponujemy: akupunkturę klasyczną, akupunkturę kosmetyczną, konsultację dietetyczną, konsultację ziołową, viofor JPS, terapię manualną a także osteopatię, nowoczesną fizjoterapię, mikrokinezyterapię, kinesiology taping oraz masaż. Gwarantujemy Państwu miłą atmosferę oraz kojące zabiegi. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w naszym gabinecie. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akson Rehabilitacja po złamaniach kręgosłupa, urazach rdzenia kręgowego »

  Zakład specjalizuje się w fizjoterapii w paraplegii i tetraplegii pourazowej, oraz porażeń i niedowładów wynikających z chorób rdzenia kręgowego. Na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych oraz badań laboratoryjnych opracowywany jest indywidualny program leczenia. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa - Arena Zdrowia »

  Fizjoterapia Warszawa - Arena Zdrowia to najlepsze miejsce do diagnostyki oraz kompleksowego leczenia problemów układu ruchowego. Przychodnia umożliwia leczenie pacjentów po wypadkach lub operacjach. Oferta jest przeznaczona dla osób dorosłych, ale również dzieci, także niemowląt z pierwszymi objawami niewłaściwego napięcia mięśniowego.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rehabilitacji Kraków - Rehapro »

  Fizjoterapia Kraków - gabinet rehabilitacji RehaPro, leczenie kręgosłupa, fizjoterapia, terapia manualna, rehabilitacja kręgosłupa i kolana - Kraków. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową w celu uzyskania szczegółów naszej działalności. Gabinet znajduje się w Krakówie - Senatorska 26

  Data dodania: 20 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia w Warszawie »

  Klinika Fizjoterapii mgr Zygmunt Bartosiewicz istnieje na polskim rynku już od 2012 roku. Obecnie mieści się w samym centrum Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej, co gwarantuje dogodną komunikację z niemalże każdego punktu miasta. Pracownicy kładą szczególny nacisk na indywidualizację prowadzonej terapii w zależności od dysfunkcji danego pacjenta. Gwarantuje to optymalizację efektów oraz pełen komfort leczenia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminy wizyty.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Da-vinci.org.pl »

  Jeśli poszukujesz psychiatry z Krakowa, który wspomoże leczenie Ciebie lub Twoich bliskich- skontaktuj się z Centrum Medycznym Da Vinci. Nasi specjaliści to doświadczone osoby, które pomogły dziesiątkom osób wychodzącym z ośrodków całodobowych lub dziennych. Jeśli czujesz, że nadal potrzebujesz doraźnej opieki psychiatry- nie zwlekaj. Nasi terapeuci pomogą Ci mierzyć się z codziennością i samym sobą.

  Data dodania: 27 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Pasternak Kraków | Rehabilitacja dzieci i dorosłych »

  Fizjoterapia Pasternak to nowoczesny gabinet zajmujący się profesjonalną rehabilitacją oraz fizykoterapią na terenie Krakowa. Zespół składa się z małżeństwa i najbliższej rodziny, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Specjaliści traktują pomoc innym jako spełnianie pasji i powołania. Do głównych usług zalicza się: rehabilitację ortopedyczną, kręgosłupa, neurologiczną, pooperacyjną, terapię manualną oraz fizykoterapię. Przyjmowane są dzieci, dorośli, jak i osoby starsze. Dla pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia wizytę w gabinecie oferowane są wizyty domowe. Każdy przypadek rozpatrywany jest z osobna, z poświęceniem pełnej uwagi, zaangażowania i czasu. Więcej szczegółowych informacji oraz pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Osteoklinika.pl Radosław Dukaczewski »

  Osteopatia to fantastyczna dziedzina medycyny, która umożliwia harmonijne podejście do pacjenta i lepsze diagnozowanie i przede wszystkim leczenie jego problemów. Na osteoklinika.pl znajdziesz wielu doskonałych lekarzy i specjalistów z tej właśnie dziedziny. Dzięki temu możliwe będzie leczenie wielu schorzeń, z którymi mniej lub w ogóle radzi sobie jedynie konwencjonalne podejście do problemu. Dobre podejście interdyscyplinarne, jakie proponujemy to przede wszystkim szansa na lepsze zdiagnozowanie i oczywiście lepsze zdrowie na co dzień.

  Data dodania: 18 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • FizjoCare Lublin »

  Zachęcamy już teraz do umawiania wizyt w naszym gabinecie fizjoterapii, gdzie powrót do zdrowia opiera się o indywidualne potrzeby pacjentów. Z bólem i urazami podopiecznych walczą Łukasz Piszcz oraz Michał Sieczkarek, czyli specjaliści o bogatym doświadczeniu i nowoczesnym spojrzeniu na fizjoterapię.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »