Strony związane z hasłem 'hydrokolonoterapia':

 • Hydrokolonoterapia Warszawa »

  Hydrokolonoterapia to płukanie jelita grubego ze złogów i toksyn. Zabieg bezwonny i higieniczny polega na naprzemiennym wpuszczaniu i wypuszczaniu wody przefiltrowanej, naświetlonej promieniami UV i podgrzanej do temperatury ciała. Niezwykle skuteczny w walce z zaparciami.Jest nowoczesną formą lewatywy. Różni się jednak gdyż lewatywa oczyszcza ostatni odcinek jelita grubego a hydrokolonoterapia całe jelito czyli ok 1m.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hydrokolonoterapia na zaparcia »

  Hydrokolonoterapia jest nowoczesną metodą oczyszczania jelita ze złogów i toksyn. Zabieg hydrokolonoterapii, coraz popularniejszy ostatnio głównie na Zachodzie. Znany był i stosowany już w starożytności. Nowoczesna aparatura, stosowana dzisiaj do oczyszczania jelita grubego, jest całkowicie bezpieczna i daje nieporównywalne rezultaty w stosunku do tradycyjnej lewatywy. Nie ma przeciwwskazań, poza pewnymi stanami chorobowymi, do stosowania hydrokolonoterapii. Efekty oczyszczania jelit obserwuje się prawie natychmiast. Pacjenci mówią o uczuciu lekkości, świeżości i przypływie energii. Ustępuje wiele dolegliwości (m. in. wzdęcia i zaparcia), następuje poprawa samopoczucia. Zapraszamy do odwiedzenia strony informacyjnej na temat hydrokolonoterapii.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydrokolonoterapia »

  Kosmedica - gabinet kosmetyczny Warszawa, Sopot. Hydrokolonoterapia - płukanie jelit. Hydrokolonoterapia jest nowoczesną metodą oczyszczania organizmu z zatruwających go złogów i toksyn. Płukanie jelita grubego jest naturalną metodą przywracania zdrowia poprzez płukanie jelita grubego wodą, bez użycia leków.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nietolerancja pokarmowa »

  Jeśli szukasz wsparcia w zakresie zdrowotnym – oczyszczania organizmu, pomocy przy alergiach, odchudzaniu, czy też rehabilitacji, gabinet medyczny Pure Med czeka właśnie na Ciebie. Odwiedzając naszą placówkę na warszawskim Ursynowie, będziesz mógł skorzystać z takich nowoczesnych form leczenia, jak hydrokolonoterapia, a także przeprowadzić testy nietolerancji pokarmowej, czy też oddać się leczniczemu masażowi. Szczegóły naszej oferty na stronie www – zapraszamy!

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone leczenie złogów w Katowicach »

  Firma Colon-Med oferuje efektywne, bezbolesne i fachowe oczyszczanie organizmu. Hydrokolonoterapia to zabieg, który spowoduje, że odzyskasz dawną energię, będziesz zdrowszy, a niemiłe dolegliwości, jak na przykład niestrawność, lub uczucie ciężkości przestaną Ci dokuczać! Zabieg polega na kilkakrotnym przepłukaniu okrężnicy ciepłą, zdezynfekowaną wodą. Cały proces oczyszczania przeprowadzany jest w warunkach sprzyjających odprężeniu i przeprowadza go wykwalifikowana pielęgniarka. Wybierz gabinet zabiegowy firmy Colon-Med, do którego masz blisko! W Katowicach zabieg hydrokolonoterapii odbywa się pod adresem: ul. Wyszyńskiego 4, kolejne gabinety zabiegowe mieszczą się w Gliwicach oraz Żorach.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »