Strony związane z hasłem 'inteligentny dom':

 • System alarmowy »

  Witryna internetowa firmy, przedstawiająca usługi w kwestii instalacji elektrycznych także automatyki budynków. Oferta skierowana jest w główniej mierze do odbiorców indywidualnych jak także posiadaczy pubów, pensjonatów i innych. Oferta obejmuje między innymi realizację koncepcji obejmujących: systemy automatyki budynku, nawigacja oświetleniem, wentylacją mechaniczną, instalacji internetu, telefonii oraz system alarmowy. ISD–Inteligentne Systemy Domowe posiada wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół który, we właściwy sposób dopomoże skonstruować inteligentny dom.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alarm »

  Alarm w domu lub w budynku to wysoce skuteczny sposób na ochronę nie tylko przed włamaniem, ale także pożarem czy zalaniem. Oferujemy kompleksową usługę w zakresie wykonywania i wdrażania inteligentnych systemów alarmowych w domach oraz budynkach. Chroń swoje mieszkanie.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka Domowa EIB »

  ControlHome Automatyka Domowa - Wprowadzimy Twój Dom w przyszłość! Kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie Inteligentnego Domu oraz systemów bezpieczeństwa. Szczegółowy opis Inteligentnego Domu. Oferujemy systemy eib/knx, xcomfort, lcn i verso vbt.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom - dystrybutor »

  Firma ADD powstała w kwietniu 1994 r. i od początku działalności zajmowała się dystrybucją i integracją systemów teletechnicznych w branży ochrony i nadzoru (security). ADD jest dystrybutorem produktów kilku uznanych producentów, a wśród nich: BPT – systemy domofonowe, wideofonowe, centrale telefoniczne, automatyka inteligentnego domu, termostaty
  KeriSystems – systemy kontroli dostępu
  NexWatch (Honeywell) – systemy kontroli dostępu (rozwiązania korporacyjne)
  Pentax - obiektywy do kamer telewizji użytkowej CCTV
  Ikegami – kamery i urządzenia telewizji użytkowej CCTV
  KAC – urządzenia ochrony przeciwpożarowej
  PCS – terminale kontroli czasu pracy

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny Dom – Inteligentny Budynek – systemy sterowania »

  Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki budynków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w integracji systemów automatyki: oświetlenia, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, żaluzji i rolet, domofonów i videodomofonów, alarmów i kamer CCTV, kontroli dostępu oraz systemów audio i video.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia Modbus | Automatyka Przemysłowa - Katalog Produktów »

  Automatyka przemysłowa - urządzenia Modbus, komputery przemysłowe, telemetria, zdalny nadzór, NPE, iMod.

  Portal opracowany głównie z myślą o użytkownikach, dostawcach i projektantach stosujących w projektowanych lub obsługiwanych systemach otwarte protokoły komunikacyjne Modbus RTU/ASCII/TCP zwane w niniejszym serwisie w skrócie jako Modbus.

  Naszym celem jest zgromadzenie możliwie szerokiej bazy artykułów i produktów powiązanych bezpośrednio lub pośrednio z możliwymi zastosowaniami Modbus w jednym serwisie internetowym

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom »

  Przeprowadzamy modernizacje w budynkach w charakterze instalacji: elektrycznych, alarmowych tudzież teletechnicznych. Wpółpracujemy z jednostkami realizującymi systemy audio/video. Mamy również najnowocześniejsze rozwiązania ogrzewające, montowane za pomocą jednego z naszych upoważnionych wspólników. Intelidom to wyłączna taka firma służąca posługi w zakresie projektowania i implementowania inteligentnego domu - domu współczesnego,przytulnego, nadzwyczajnie wygodnego i w pełni bezpiecznego. Umożliwiamy całą fuzję każdych instalacji w inteligentnym budynku.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom - ISRKrakow.pl »

  Inteligentne domy coraz częściej możemy spotkać w Polsce. Co wyróżnia takie rozwiązanie? Przede wszystkim wygoda, komfort i duża oszczędność. ISR Kraków to firma, która wykonuje takie rozwiązania na terenie małopolski. Systemy instalowane przez ISR Kraków charakteryzują się wysoką stabilnością i dostępnością oraz prostotą obsługi.

  Data dodania: 25 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom dostarcza firma WKSystem z miasta Szczecin. »

  WKSystem działa na terenie Szczecina i okolic od 1989 roku, co daje ponad 20 lat doświadczenia. Może się pochwalić wieloma sukcesami na rynku usług elektrycznych. Klienci cenią ją w szczególności za wysoką jakość usług i profesjonalizm. Działa głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale także na specjalnie życzenia klienta w całej Polsce. Oferta firmy to m.in. systemy alarmowe, systemy przeciwpożarowe, kontrola dostępu, instalacje elektryczne, domofony i videodomofony, rejestracja czasu pracy, agregaty prądotwórcze, inteligentne domy.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny budynek »

  Nasza firma oferuje nowoczesny, oparty na nowych rozwiązaniach technologicznych, bezprzewodowy system do sterowania urządzeniami w domach i lokalach. Nasz system pozwala na sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem. System działa bezprzewodowo z wykorzystaniem fal radiowych, jest prosty w montażu, tani w adaptacji. Oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze. System można montować w lokalach w jakich istnieje już instalacja elektryczna oraz jest łatwy w rozbudowie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • DLJM System - inteligentny dom »

  Firma DLJM System specjalizuje się w sostarczaniu budynkom inteligentnych rozwiązań integrujących wszystkie instalacje w obiekcie, w jedną funkcjonalną całość. Oferta firmy kierowana jest zarówno do posiadaczy biur, hoteli czy obiektów przemysłowych, jak również do użytkowników domów mieszkalnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.klinikadzwieku.pl »

  Zapoznaj się z najnowocześniejszą techniką inteligentnego domu. Projektujemy instalacje multimedialne i systemy multiroom, alarmy domowe, sterowanie oświetleniem oraz kina domowe. Klinika dźwięku stworzy z twojego domu inteligentny dom który będzie w pełni zautomatyzowany oraz zainstalujemy bramy wjazdowe. Jeżeli jeszcze nie wiesz jak wygląda automatyka budynku zapraszam na stronę gdzie zobaczysz nowiki technologiczne oraz nasze realizacje.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Avango.pl »

  Chcesz mieć do czynienia z jakimś nowoczesnym sposobem na hodowanie ziół w domu? Lubisz modne gadżety i zwracasz uwagę na ich funkcjonalność oraz design? Przedstawiamy Ci nasz inteligentny domowy ogródek i mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do grona osób, które na co dzień korzystają z tego urządzenia. Jego obsługa jest bardzo prosta i ogranicza się do kilku kroków. Jeśli będziesz chciał złożyć zamówienie, to czekamy na kontakt.

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Portal dominteligentny.pl - nowoczesne rozwiązania dla inteligentnego domu. »

  Inteligentny dom mówiąc w dużym uroszczeniu to dom, q którym niemal wszystkie niezależnie funkcjonujące instalacje zostały połączone w jeden sprawnie funkcjonujący system. Dzięki temu w łatwy sposób można sterować jednocześnie ogrzewaniem, oświetleniem domu, temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach, ale też opuszczaniem rolet itp. Umożliwia ona sprawowanie kontroli dostępu czy zdalne zarządzanie poszczególnymi funkcjami. Współcześnie w możliwości inteligentnego domu coraz bardziej się rozwijają. W tej chwili można dzięki niemu dowolnie sterować także wszelkimi znajdującymi się w domu sprzętami TV i AGD. Bez żadnego wysiłku z naszej strony możemy także zdalnie zająć się przykładowo podlewaniem ogrodu. Inteligentny budynek ma na celu pomóc nam.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • RAION systemy automatyki wielkopolskie »

  Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy, która zajmuje się automatyką budynkową i przemysłową, skorzystaj z usług Raion Automatyka. Tworzymy indywidualne projekty domów inteligentnych, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, możliwość zarządzania z każdego miejsca na Ziemi i oszczędność energii. Systemy automatyki budynków mogą służyć do sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją i oświetleniem oraz monitoringu wewnątrz domu i dookoła niego. Dzięki doświadczeniu nabytemu podczas realizacji wielu projektów jesteśmy w stanie każdą z usług wykonać na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej na temat propozycji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom Kielce »

  Zapraszam wszystkich na stronę internetową poświęconą technologii inteligentnych domów i mieszkań. Inteligentne domy i mieszkania stają się bardzo popularne i powszechne w nowym budownictwie. Technologia inteligentnego domu pozwala zaoszczędzić na eksploatacji budynku. Możliwe jest oszczędzanie na energii elektrycznej, energii cieplnej i innych kosztach związanych z eksploatacją budynku mieszkaniowego. Strona ziemianie.net poświęcona jest inteligentnym domom i mieszkaniom w blokach.

  Data dodania: 24 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentne Systemy Zarządzania Budynkiem | inteli.com.pl »

  Realizujemy i projektujemy inteligentne domy. Sterowanie inteligentnym oświetleniem, automatyka domowa, inteligentne ogrzewanie, alarm, monitoring - w tym jesteśmy najlepsi. Mamy zrealizowane wiele inwestycji. Kompleksowo projektujemy, instalujemy oraz wykonujemy inteligentne domy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby był w pełni zadowolony z inteligentnego domu. Automatyka domowa to nie tylko inteligentne oświetlenie czy ogrzewanie, ale też i zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu. Zadzwoń do nas i umów się na rozmowę.

  Data dodania: 01 03 2019 · szczegóły wpisu »