Strony związane z hasłem 'kalibracja':

 • AMII alkomat »

  Alkomaty dla kierowców, firm, dowodowe, alkomat na prezent, alkomaty atestowane. Numer 1 w Polsce. Porady jak wybrać alkomat, ranking alkotesterów. Kalibracja, serwis alkomatów, ISO9001. Według danych zebranych przez polską policję W roku 2007 wydarzyły się 49 643 wypadki drogowe, 386 934 zgłoszone kolizje i prawie 160 tysięcy zatrzymanych za jazdę pod wpływem alkoholu - te liczby pokazują bardzo złą sytuację na polskich drogach. Dla porównanie średnia w krajach Unii Europejskiej jest o około 10% niższa. Na tak złe statystyki wpływa klika czynników:
  brawura i bezmyślność kierowców, prowadzenie pod wpływem alkoholu, bardzo zły stan techniczny polskich dróg i infrastruktury drogowej (w tym brak odpowiedniej ilości autostrad).

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Alkomat »

  Sklep online Alcoscent oferuje sprzedaż oraz serwis alkomatów osobistych (kalibracja). Ogromne doświadczenie, konkurencyjne ceny oraz wyrobiona pozycja na rynku, to atuty Alcoscent, cenione przez stałych klientów. W asortymencie Alcoscent oprócz alkomatów, znajdą Państwo również pasujące do nich ustniki do alkomatów. Można też skorzystać z propozycji zamówienia hurtowego. Asortyment sklepu jest wciąż rozwijany tak, by sprostać wymaganiom klientów.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Miernik rezystancji izolacji »

  Jeżeli na co dzień w swojej pracy używasz różnych urządzeń pomiarowych i jeśli chcesz mieć pewność, że działają one bez zarzutów, to sprawdź jaką ofertę specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Zajmujemy się kalibracją mierników instalacji elektrycznych, wiemy jak testować takie urządzenia i wystawiamy stosowne certyfikaty.

  Data dodania: 20 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alkomaty Promil-Lab »

  Promil-Lab to specjalistyczny sklep oferujący wysokiej jakości alkomaty, a także wykonujący ich serwis. Zadbaj o zdrowie i życie własne, swoich najbliższych i innych użytkowników dróg. Zaopatrz się w jeden z naszych alkomatów i nie ryzykuj wsiadania za kierownicę bez całkowitej pewności, że już możesz to zrobić.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • TACHO Tachograf częstochowa »

  Legalizacja wszelkiego typu tachografów oraz ich sprzedaż, jak też kalibrowanie tachografu cyfrowego to sfery działania w znacznym stopniu wyspecjalizowanego przedsiębiorstwa TACHO z Częstochowy. Rzesze usatysfakcjonowanych Klientów za pośrednictwem firmy kupują, serwisują bądź oddają do reperacji tachografy, termografy i przepływomierze paliwa. Firma zajmuje się też napełnianiem czy odgrzybianiem przy użyciu ozonu klimatyzacji samochodowej oraz realizuje jej serwis, obojętnie od marki pojazdu. Użytkownicy mogą również wyposażyć się w jednostce TACHO we wszelakie niezbędne przyrządy samochodowe połączone z ochroną i ogrzewaniem. Pozostałe informacje mieszczą się na stronie www.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »