Strony związane z hasłem 'kolonoskopia':

 • Kolonoskopia »

  Kolonoskopia to badanie, które warto wykonywać profilaktycznie. Na naszej stronie dowiesz się dokładnie, jak ono wygląda, oraz jak najlepiej przygotować się niego, aby udało się przeprowadzić je bez zbędnych problemów. Poza informacjami o samym zabiegu znajdziesz również inne artykuły, dotyczące chorób związanych z dolną częścią przewodu pokarmowego (m.in biegunka, zapalenie jelita grubego czy perforacja jelita).

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.rak-jelita.info »

  Nasz układ pokarmowy może zaatakować wiele chorób w tym także nowotwory. Do jednego z nich zaliczamy raka jelita grubego – niebezpieczna choroba – potrafi przez wiele wiele lat nie dawać całkowicie żadnych objawów - przez co w ogóle możemy nie zdawać sobie sprawy z tego iż w ogóle na coś chorujemy. Jednym z bardzo niepojących znaków jest krew w stolcu – może ona świadczyć o niegroźnych hemoroidach ale także o niebezpiecznym raku jelita grubego. Na stronie rak-jelita.info znajdziesz więcej informacji o chorobie i o jej leczeniu.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wojciech Czarzasty Wmed - Leczenie otyłości »

  Gabinet Specjalistyczny Wmed zaprasza do skorzystania z rozmaitego wachlarza usług lekarskich. W zakres oferowanych usług medycznych wchodzą różnorodne zabiegi z obrębu chirurgii ogólnej, chorób układu pokarmowego czy gastrooenterologii. Specjalizacja w zakresie leczenia i diagnostyki chorób układu pokarmowego owocuje tym, że ten gastrolog to optymalny wybór, gdy jesteśmy zmuszeni do wykonania tego typu zabiegu jak np. kolonoskopia bądź, gdy naszym kłopotem jest poważna nadwaga. Poznaj pełną ofertę gabinetu. Poniektóre zabiegi mogą być opłacane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia!

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej usg jamy brzusznej białystok »

  Osoby, które poszukują ośrodka, w którym wykonuje się gastroskopię, czyli specjalistyczne badanie endoskopowe górnego odcinka przewodu pokarmowego, rozważyć mogą skorzystanie z usług Specjalistycznego Ośrodka Diagnostyki Gastrologicznej dr n. med. Orest Hnidec, prywatnej placówki w Białymstoku, która trudni się badaniami endoskopowymi pełnego odcinka pokarmowego oraz badaniami USG jamy brzusznej. Prezentowany ośrodek to miejsce, w którym do dyspozycji pacjentów pozostaje odpowiednio wykwalifikowany personel medyczny, pracujący na innowacyjnym sprzęcie, posiadającym wszelkie wymagane atesty. Ośrodek ten zapewnia pacjentom najlepsze warunki badania, w osobnych salach oraz w pełni klimatyzowane gabinety i poczekalnię. Szczegóły na www.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »