Strony związane z hasłem 'kontrola':

« poprzednia strona · 3
 • Doradztwo w zakresie legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców | ASR Consulting »

  ASR Outsourcing oferuje usługi doradztwa i pomoc w zakresie zatrudnienia cudzoziemców dla polskich firm.Zajmujemy się -kontrolą pod względem prawnym dokumentów, -pomoc w postępowaniach administracyjnych-konsultacją w sprawach legalizacji pobytuFirma ASR gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Szczecin »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży i montażu monitoringu analogowego i cyfrowego w Szczecinie. Posiadamy wysokiej jakości urządzenia. Stanowią skuteczne zabezpieczenie posesji. Znajdziemy rozwiązanie dopasowane do potrzeb i wymogów naszych Klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również urządzenia kontroli dostępu oraz systemy alarmowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Meble na zamówienie Bydgoszcz »

  Kto z nas nie chce w swoim życiu mieć wszystkiego pod kontrolą? Chyba zdecydowana większość. I właśnie tak jest w przypadku zamówienia nowych mebli w firmie Stolpłyt z Bydgoszczy. Dzięki udziałowi przy projektowaniu to Państwo będą mieli pełen wpływ na to, jak będą wyglądały wasze meble. To Państwo będą mieli wpływ na rodzaj wykorzystanych materiałów, kolorów, zdobień (bądź ich brak), akcesoriów itp. Przedstawiciel firmy pobierze tylko miarę, na jaką owe meble będą miały być zrobione. Później nastąpi już tylko etap produkcji, a na końcu dostarczenie mebli pod wskazany adres. Czy to nie proste? I wszystko to w atrakcyjnej cenie, która zadowoli nawet najbardziej pesymistycznie nastawionych klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe warszawa »

  Metodą wybielania zębów, jaką mogą zaproponować dentyści z Mokotowa jest metoda tzw. Nakładkowa, która trwa znacznie dłużej, ale znacząco efekty są o wiele lepsze i dłużej się utrzymują. Przed przystąpieniem do zabiegu wybielania zębów, robimy dokładny przegląd jamy ustnej. Sprawdzamy wszelkie zęby, czy są zdrowe a jeśli nie, konieczne jest ich wyleczenie. Usuwamy kamień nazębny, a dopiero gdy wszystko jest już pod kontrolą robimy specjalne wyciski, na podstawie, których tworzy się specjalne nakładki wybielające, w których umieszcza się żel wybielający. Takie nakładki pacjent wraz z żelem dostaje do domu i powinien nosić kilka razy dziennie po kilka godzin przez okres dwóch tygodni. Następnie pacjent proszony jest o wizytę kontrolną.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3