Strony związane z hasłem 'korytka':

 • HANDL-BET laboratorium betonu nowy sącz »

  Z dużą satysfakcją prezentujemy Państwo nowoczesny zakład betoniarski Handl-Bet z Nowego Sącza. W naszej ofercie sprzedażowej dostępne są pustaki stropowe, belki stropowe i szereg innych materiałów budowlanych, posiadających certyfikaty potwierdzające ich wysoki poziom wytrzymałości i bezpieczeństwa. Systematycznie wykonujemy badania sprawdzające odporność naszych materiałów na zgniatanie, a także stosujemy niezawodne technologie, które gwarantują nam wysoki poziom powtarzalności naszych wyrobów. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw budowlanych. Więcej informacji dotyczących naszej firmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • POLTECHNIK Rura karbowana »

  W Błoniach koło Wrocławia znajduje się przedsiębiorstwo Poltechnik Sp. z o.o. Sp. k. Jesteśmy dystrybutorem przedsiębiorstw: Murrplastik Systemtechnik GmbH, Robotec, Klemsan, Tecnikabel, Ortac, Hummel, Mete Enerji oraz Franz Elkuch AG. W naszej propozycji posiadamy: osłony, dławnice, przepusty, uchwyty, łańcuchowe prowadniki, oznaczenia kabli i urządzeń, listwy zaciskowe, kable, przewody, złącza przemysłowe, osłony 3D, korytka kablowe oraz wiele innych. Każdy artykuł otrzymuje od nas 12 miesięczną gwarancję. Zapewniamy terminową adaptację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRO-HURT »

  ELEKTRO-HURT to marka hurtowni elektrotechnicznych znana w całym kraju z bogatej oferty osprzętu i aparatury elektrotechnicznej, instalacyjnej, oświetleniowej itp. Firma stale się rozwija, proponując najnowocześniejsze rozwiązania na rynku (dzięki współpracy z najlepszymi największymi producentami na rynku). Sieć hurtowni posiada swój magazyn oraz profesjonalną sieć dystrybucji w równych miejscach Polski, dysponuje także własnym transportem, co przekłada się na wysoką jakość usług oraz satysfakcję klienta, który może także liczyć na fachowe doradztwo techniczne i pomoc merytoryczną. Hurtownie elektryczne ELEKTRO-HURT zapewniają szybką realizację zleceń – zapraszamy do kontaktu z centralą w Gnieźnie lub z jednym z oddziałów w kraju.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • StoraDrain »

  Produkty naszej firmy związane z marką STORA-DRAIN to najlepsze na rynku systemy odwodnień, które mogą być wykorzystywane w wielu miejscach. Oferowane przez nas korytka odpływowe są z powodzeniem stosowane przy tarasach, domach, garażach, drogach, autostradach, na parkingach, halach produkcyjnych, czy też na boiskach. Są to elementy niezwykle odporne na uszkodzenia, łatwe w montażu, a także skuteczne w swym działaniu. Zobacz koniecznie już teraz pełna ofertę na stronie www.

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płyty ażurowe »

  Zibet Myślenice - małopolska firma budowlana. W ofercie wyroby i elementy betonowe - prefabrykaty żelbetowe, korytka, rury, kręgi betonowe, elementy ściekowe, płyty drogowe, freyssinet i płyty ażurowe. Też wynajem sprzętu budowlanego - betonowozy, samochody ciężarowe, koparki, ładowarki, spycharki. W ofercie też budowa boisk sportowych, zabezpieczenie skarpy, umacnianie skarp (osuwisko), zasieki, mury oporowe i ściany oporowe. Zapraszamy po rury, kręgi i elementy betonowe - małopolska.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dla firm »

  Firma Baspol jako producent oferuje wysokie jakości korytka kablowe, rury elektroinstalacyjne, listwy kablowe i kanały kablowe. Zapraszamy po nowoczesne i trwałe złączki do rur, osprzęt do korytek kablowych, uchwyty do rur, puszki elektroinstalacyjne oraz peszel. Producent zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty na korytka kablowe, kanały kablowe, rury elektroinstalacyjne, uchwyty do rur, puszki elektroinstalacyjne, osprzęt do korytek kablowych, złączki do rur a także peszel.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »