Strony związane z hasłem 'laryngolog':

1 · 2 · następna strona »
 • Laryngolog Wrocław »

  Zaawansowane cyfrowe aparaty słuchowe mają mocne baterie do aparatów słuchowych, które mogą wytrzymać nawet kilka miesięcy. Nabywając aparaty słuchowe zmniejszamy nasz niedosłuch, który może przekształcić się w coś naprawdę poważnego. O słuch trzeba dbać, więc chodźmy raz na jakiś czas badanie słuchu. Niedosłuch pojawia się powoli, więc można z nim walczyć. Pożyteczne wtedy są cyfrowe aparaty słuchowe. Wiele osób zamartwia się, że będą musieli bardzo często wymieniać baterie do aparatów słuchowych, lecz to nieprawda. Jeśli chodzi o nowoczesne baterie do aparatów słuchowych, to można powiedzieć, że mają żywotność nawet do roku.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog »

  Laryngolog Śląskie - Alergia? Choroby górnych dróg oddechowych i uszu? Zaufaj specjalistom! Doświadczenie, wiedza i nowoczesna aparatura to nasz kapitał. Profesjonalne i nowoczesne metody leczenia schorzeń górnych dróg oddechowych. Laryngolog, doktor nauk medycznych Wojciech Kaniuk ma ponad 28 lat praktyki lekarskiej, wzbogacone o szereg krajowych i zagranicznych konferencji i szkoleń. Laryngolog pomoże Ci wyleczyć schorzenia, z którymi nie radzisz sobie od wielu lat!

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Larmedica »

  Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie otolaryngologii, którzy większą część swojego życia zawodowego spędzili na sali operacyjnej. Tworzymy profesjonalny zespół otolaryngologów specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia, z zakresu nosa, gardła, uszu i krtani. Operujemy w warunkach nowoczesnych sal operacyjnych w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym z monitorowaną opieką anestezjologiczną. Wykonujemy operacje skrzywionej przegrody nosa, polipów nosa i zatok przynosowych, a także operacje ucha środkowego. Używamy nowoczesnych technik operacyjnych z użyciem endoskopów i mikroskopu. Leczymy chrapanie metodą Celon.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentes - Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne »

  Nasz dentysta Barbara Mularczyk zapewnia Państwu kompleksową opiekę w jednym miejscu. Dla Państwa komfortu nieustannie podwyższamy standard usług używając nowatorskich metod i nowoczesnego sprzętu. W centrum Sosnowiec rentgen i mikroskop pozwalają na precyzyjną diagnostykę i leczenie bez bólu. Dzięki najnowszej technice rentgenu cyfrowego polepszyliśmy jakoś usług w zakresie implantologii, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, laryngologii. Wykorzystujemy w NZOP Sosnowiec laser biostymulacyjny oraz wysokoenergetyczny. Jako jeden z niewielu gabinetów w Polsce korzystamy z metody, która pozwala w trójwymiarowym obrazie na zaplanowanie pozycji wszczepienia implantów. Implanty mogą zapewnić piękny i naturalny uśmiech.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medix. Centrum diagnostyki medycznej kardiolog wrocław »

  Serdecznie Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją centrum diagnostyki medycznej Medix. Jednostka ta prowadzi swoją działalność już od przeszło piętnastu lat, ciesząc się niesłabnącą popularnością wśród pacjentów z całego Wrocławia i okolic. Zaangażowani w centrum doświadczeni lekarze specjaliści za pomocą nowoczesnego sprzętu diagnostycznego wykonują badania rentgenowskie, mammografie, badania USG i EKG, testy wysiłkowe i alergologiczne, biopsje, gastroskopie, rektoskopie, zabiegi chirurgiczne, a także zdrowotne masaże i ćwiczenia kręgosłupa. Jeżeli chcą Państwo poznać więcej dokładnych informacji na temat tej propozycji, znajdą je państwo pod adresem

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Medica 2000 Warszawa Śródmieście »

  Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje pełen zakres badań diagnostycznych w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycyna pracy, badania okresowe do pracy.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. »

  Centrum Zdrowia ETER-MED w Gdańsku. Podstawowe i specjalistyczne usługi medyczne dla ubezpieczonych w NFZ, dla klientów Medicover, Allianz, DantexMed, Cmp, Uniqa, MedicaPolska, Polsko Amerykańskiego Systemu Medycznego, jak również konsultacje i diagnostyka komercyjna.

  Bogata oferta placówki obejmuje m.in.: poradnię lekarza POZ, alergologiczną, chirurgiczną, dermatologiczną, ginekologiczną, immunologiczną, kardiologiczną, nefrologiczną, neurologiczną, laryngologiczną, ortopedyczną, proktologiczną, diagnostykę kardiologiczną, diagnostykę obrazową RTG, USG i TK, laboratorium i wiele innych...
  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą placówki na naszej stronie internetowej www.etermed.pl!

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie ciąży i poród w prywatnym szpitalu Medicover (Warszawa) »

  Oddział pediatryczny, Warszawa. Chirurg, laryngolog dziecięcy i in. specjaliści do Twojej dyspozycji. Najwyższe standardy w diagnostyce i leczeniu dzieci. Nagłe przypadki oraz zabiegi planowe: usunięcie migdałków, operacje przepukliny pachwinowej, stulejka, odchudzanie dzieci… Medicover.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia DuoMedic - laryngolog, endokrynolog, ginekolog, psychoterapeuta »

  Przychodnia DuoMedic z Dąbrowy Górniczej oferuje podstawową opiekę zdrowotną, przychodnię zdrowia psychicznego, gdzie czeka na państwa psycholog i psychoterapeuta oraz usługi innych specjalistów: endokrynolog, laryngolog, ortopeda oraz ginekolog.Pracuje u nas ponad 15 lekarzy następujących specjalności: psycholog, psychoterapeuta, ginekolog, ortopeda, laryngolog oraz endokrynolog. Nasi lekarze i psychoterapeuci służą specjalistyczną pomocą oraz ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • MED-EXPERT SP. Z O.O. przychodnia warszawa praga »

  Bezpłatny dostęp do porad lekarza pierwszego kontaktu oraz pediatry oraz płatne konsultacje ze specjalistami wielu domen medycyny to podstawowa część propozycji działania warszawskiej firmy Med-Expert. Obręb wykonywanych usług dotyczy także realizowania badań laboratoryjnych oraz szczepienia (osób w każdym wieku), badania ultrasonograficznego i konsultacji dietetycznych a nawet przygotowywania ekspertyz powypadkowych. Dodatkowo Med-Expert umożliwia podejście do zabiegów medycyny estetycznej w ramach wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym bądź Botoxem. Szczegóły propozycji firmy odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog, Chirurg, Reumatolog, Ginekolog Sosnowiec »

  NZOZ Centrum Medyczne Sante - Sosnowiec. Przychodnia oferuje - USG, opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, badania prenatalne, medycyna pracy i badania kierowców. Poradnia specjalistyczna - pediatra, okulista, chirurg, kardiolog, urolog, dermatolog, ginekolog, reumatolog, diabetolog, laryngolog, neurolog, proktolog, endokrynolog. W ofercie też badania Laboratoryjne (Katowice, Sosnowiec, Śląsk). Najwyższy standard obsługi - specjalistyczne usługi realizowane w ramach umowy z NFZ i prywatnie - świadczenia udzielane ze skierowaniem i bez skierowania

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • MEDIS Ginekolog katowice »

  MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy został założony w 1993 roku i od początku funkcjonował jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. Po reformie w 1999 roku, MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy zatwierdził umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, wskutek czemu zaświadcza także refundowane wizyty, a również zabiegi swoim pacjentom. W ośrodku MEDIS podejmują medycy profesjonaliści z obszaru wielu dziedzin medycyny. Pacjenci mogą zapisywać się na wizyty u naszych lekarzy osobiście w Ośrodku MEDI w niewielkiej odległości ulicy Szeptyckiego 1 w Katowicach albo telefonicznie. Istnieje również ewentualność zapisu przez witrynę internetową ośrodka. Całkowite informacje dostępne na witrynie WWW.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Vitamed preluksacja »

  Centrum Medyczne VitaMed, to ośrodek leczniczy, w jakim przyjmują profesjonaliści z różnych dziedzin medycyny. Centrum Medyczne VitaMed powstało w 1995 roku i do tego okresu gości pacjentów do przeróżnych profesjonalistów medycznych. Posiadamy wiele różnych siła wprawnych badań odontologii, implantologii, neurologii, kardiologii, ortopedii, wad postawy, laryngologii, rehabilitacji. Centrum Medyczne VitaMed ma kilka lokalizacji na terenie województwa mazowieckiego. Pacjentów ugaszczamy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Centrum Medycznego VitaMed. Drobiazgowe wiadomości dotyczące naszych usług zaprezentowaliśmy na stronie WWW.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.cmvolver.pl »

  Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług sprawdzonego stomatologa zapraszamy na stronę internetową Centrum Medycznego Volver. W placówce można wykonać między innymi badania diagnostyczne RTG a także skorzystać z usług periodontologicznych - obejmujących profilaktykę oraz leczenie chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Dodatkowo zajmujemy się również stomatologią estetyczną oraz ortodoncją. Oferujemy dużo badań laboratoryjnych bez skierowania z możliwością internetowego odbioru wyników. Na wizytę można się zapisać w rejestracji lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-18 i w sobotę: 9-13.

  Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁKA LEKARSKA badania wysokościowe warszawa »

  Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. wszystkim swoim pacjentom proponuje leczenie w zakresie dermatologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, pulmonologii, okulistyki, urologii, ginekologii, psychiatrii oraz medycyny pracy. Proponuje też zrealizowanie testu nietolerancji pokarmowej, dzięki któremu można się dowiedzieć czy nasz organizm nie wymaga zmiany diety. W przychodni znajdują się odpowiednio dostosowane gabinety, w których lekarze specjaliści wykorzystują wypróbowane i bezpieczne metody diagnostyki i leczenia przeróżnych chorób. Spółka prowadzi aktywność od 1991 roku i jej praca jest kontynuacją Spółdzielni Zdrowie, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Mazowieckie »

  Od roku 1967 do chwili obecnej a więc przez cały czas mojej lekarskiej aktywności, pracuję w Klinice Laryngologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, początkowo jako młodszy asystent, asystent, adiunkt, docent, a do chwili obecnej jako profesor. W tym okresie odbywałem staże szkoleniowe i naukowe w klinikach w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Włoch, Hiszpanii i innych. Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych oraz komitetów redakcyjnych czasopism naukowych w Polsce i naukowych świecie. Opublikowałem 367 prac naukowych.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • A Aparaty słuchowe s.c. tympanometria »

  Gabinet Protetyki Słuchu to placówka specjalizująca się w diagnostyce narządu słuchu oraz doborze urządzeń wspomagających słyszenie. Prowadzimy także sprzedaż aparatów słuchowych i urządzeń pomocniczych. Wykonujemy badania, które pozwalają na dostosowanie sprzętu do potrzeb pacjenta. Nasza placówka jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych, a osobom niemogącym przybyć osobiście, zapewniamy wizyty domowe. Działamy na terenie Poznania i okolic. Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego możliwa jest refundacja sprzętu. Naszymi pacjentami są zarówno dorośli, jak i dzieci. Najmłodsi mogą liczyć na wyrozumiałość i specjalne traktowanie. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Med Med. Poradnia specjalistyczna »

  W regionie województwa łódzkiego mieści się Poradnia Specjalistyczna SNZOZ MED MED. Świadczymy usługi w zakresie leczenia oraz diagnostyki chorób układu oddechowego. Nasza Placówka funkcjonuje na rynku od 2000 roku. W ramach ratyfikowanej przez nas umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia Pacjenci mają możliwość otrzymywania darmowych porad. Realizujemy badania spirometryczne, testy skórne, pulsoksymetrię lub badania laboratoryjne. Nasza Przychodnia kooperuje również z ośrodkami radiodiagnostycznymi oraz oddziałami szpitalnymi w rejonie łódzkim. Pełen zakres usług i dane kontaktowe Przychodni znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kardiolog Warszawa prywatnie »

  Zamiast poszukiwać w wyszukiwarkach lekarza o specjalności kardiolog, który prywatnie przyjmuje, najlepiej skierować się od razu do przychodni przy Szpitalu Sióstr Elżbietanek. W przychodni można skorzystać z porad lekarzy wielu specjalności, w tym chirurga, neurochirurga czy onkologa. Szpital specjalizuje się w leczeniu nowotworów, a do najskuteczniejszych metod leczenia dodano chirurgiczne zwalczanie nowotworu za radą NanoKnife. To mało inwazyjna metoda, zalecana zwłaszcza w wypadku nowotworów wątroby, trzustki czy nerek. Z kolei kobiety, które pragną przeprowadzić badanie mammograficzne jakie Warszawa oferuje w licznych placówkach, mogą też korzystać z przychodni przyszpitalnej, w której realizowane są badania diagnostyczne. Można je następnie z dużą uwagą omówić ze specjalistami.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Laryngologii Mille Medica »

  Warszawska klinika laryngologiczna Milla Medica to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana na Ursynowie. Założona została w 2006 roku i od początku swojej działalności prowadzona jest przez rodzinę laryngologów z Warszawy. Oprócz poradni laryngologicznej znaleźć tam można również gabinet alergologiczny oraz dermatologiczny.

  Data dodania: 16 10 2019 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »