Strony związane z hasłem 'losowanie':

 • Ranking Funduszy Emerytalnych »

  Strona poświęcona OFE, obejmująca swym zasięgiem całą Polskę i zawierająca pożądane inforamcje, ułatwiające podjęcie decyzji przed losowaniem do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Witryna posiada aktualne prospekty emisyjne, regulaminy, formularze i rankingi, umożliwiające porównanie funduszy w kilku aspektach. Serwis powstał 2 lata temu i jest jednym z głównych narzędzi do zapisów do OFE.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Godna emerytura »

  Przejście na emeryturę powinno być przyjemnością, a nie powodem do zmartwień.
  Zatroszcz się o swoją przyszłość już dziś. Chcesz wiedzieć więcej o emeryturach w Polsce? U nas znajdziesz informacje o systemie emerytalnym, ZUS, ile wynosi wiek emerytalny, czy należysz do grupy osób, którym należy się wcześniejsza emerytura, jak jest liczona oraz jaka będzie jej wysokość, czy możesz dorabiać od emerytury, czy oprócz emerytury należą Ci się inne przywileje. Chcesz być na bieżąco? W aktualnościach znajdziesz najnowsze problemy i najczęstsze pytania na temat emerytur. Czy składki ZUS i Otwartego Funduszu Emerytalnego zapewnią więcej niż minimalne środki do życia. Dowiesz się co należy robić, by na emeryturze nie brakowało Ci niczego.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Totolotek »

  iTotoLotek.pl to serwis, w którym znaleźć można zawsze aktualne wyniki losowania lotto. Czym jest totolotek? Jest popularna grą Totalizatora Sportowego, który od ponad 50 lat organizuje w naszym kraju gry losowe. Wyniki lotto u nas pojawiają sie kilka chwil po losowaniu totolotka w telewizji Polsat. Zapraszamy także do ogladania wyników lotto na zywo dzięki playerowi video, który znajduje się w naszym serwisie.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE Ranking »

  Jeśli jesteś osobą legalnie zatrudnioną to albo masz już wybrany otwarty fundusz emerytalny albo stoisz przed obowiązkiem wyboru. Oczywiście nic na siłę, nie musisz sam wybierać ofe, może Cię w tym wyręczyć losowanie ofe, w którym biorą udział wszyscy, którzy samodzielnie nie wybrali funduszu emerytalnego. Nie jest to najlepsza opcją, w losowaniu nie biorą udziału trzy największe ofe, co skazuje nam wtedy na przynależność w jednym z teoretycznie gorszych funduszy. Zapraszam na naszą strone internetową po więcej informacji.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE Ranking »

  Jeśli jeszcze nie jesteśmy członkiem żadnego z działających na polskim rynku ofe to z pewnością kiedyś czeka nas obowiązek przystąpienia do któregoś z nich, jeśli nie podejmiemy wyboru samodzielnie to ofe zostanie nam przydzielone odgórnie poprzez losowanie ofe. Nie jest to korzystne rozwiązanie, lepiej fundusz wybrać samodzielnie. W losowaniu nie biorą udziału trzy największe – najpopularniejszy fundusze, co skazuje nas na wybór gorszego ofe. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie informacje dotyczące działalności ofe. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyniki lotto, super ena lotto - PlayEuroMillions »

  Chętnie próbujecie swoich sił w grach liczbowych? Lubicie gry lotto i dobrze się przy tym bawicie? Jeśli tak, to trafiliście pod właściwy adres. Tak niewiele potrzeba, aby rozpocząć wyjątkową przygodę z wielkimi i znanymi na całym świecie loteriami. Nasz portal został stworzony dla graczy lotto o wysokich wymaganiach. U nas zagrasz m.in. w Euro Millions, PowerBall, Super Ena, UK Lotto i Mega Millions przez Internet. Nasze gry liczbowe oferują ekscytujące możliwości wielkich wygranych lotto. Internetowy serwis lotto PlayEuroMillions istnieje na rynku już od 12 lat i cieszy się uznaniem wielu klientów z całego świata. Z nami pierwszy poznasz wyniki lotto i informacje na temat poszczególnych gier lotto. Spróbuj szczęścia już dziś.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyniki lotto »

  Ludzie od lat grają w gry losowe. Bez możliwości zagrania w nie, czują się wyobcowani, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom większości z naszych klientów i stworzyć dla nich możliwość zagrania nawet będąc poza granicami kraju. Wystarczy się zarejestrować na naszej stronie internetowej, wystawić swoje typy oraz cieszyć się dobrą zabawą. Nasza firma dba o bezpieczeństwo wszystkich transakcji, więc możecie się Państwo czuć naprawdę bezpiecznie korzystając z naszych usług. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »