Strony związane z hasłem 'masaż kręgosłupa':

 • Zakątek Zdrowia i Urody - Strona główna »

  Gabinet powstał z myślą o utworzeniu miejsca, w którym znajdą państwo zarówno profesjonalną odnowę biologiczną jak i optymalne warunki do relaksu, poprawy kondycji po wyczerpującym dniu i osiągnięcia harmonii. Masaże relaksujące, lecznicze, sportowe czy zabiegi odchudzające i regenerujące - wszystko to dla waszego ciała i ducha.

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • MARPOT - urządzenia masujące, sprzedaż i usługi »

  Nasza działalność obejmuje sprzedaż i wypożyczanie urządzeń masujących (foteli masujących, masażerów, mat masujących, platform wibracyjnych) oraz świadczenie usług masażu i oczyszczania organizmu z toksyn. Wszystkie oferowane produkty i usługi mają na celu poprawę zdrowia i samopoczucia, rehabilitację, zapewnienie relaksu, modelowanie sylwetki, służą dobru ogólnemu mieszkańców naszego regionu i kraju. Wybrane Wyroby posiadają znak towarowy fundacji rozwoju kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM REHABILITACJI bóle kręgosłupa »

  Niejednokrotnie przez długi czas bezkarnie psujemy swój kręgosłup, nie dbając o niego aż do momentu, w jakim poczujemy dokuczliwy ból. Wykonywane badania tomografii, rtg czy rezonansu magnetycznego nie pokazują zaburzeń ruchu, ale tylko powstałe uszkodzenia. Tak aby wyeliminować przyczyny, a nie tylko leczyć dolegliwości w Centrum Rehabilitacji Zdrowie w Krakowie przeprowadzane są także badania fotogrametryczne oraz stabilograficzne. Za sprawą powstałej w ten sposób diagnozie określa się rodzaj schorzenia oraz terapię jaką należy podjąć. W Centrum wykonywane są m.in. zabiegi: akupunktura, ćwiczenia czynne, kinesiotaping, masaż wodny albo ultradźwięki. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masaż kręgosłupa w Warszawie - vitamasaz.pl »

  Profesjonalny terapeuta masażysta Tadeusz Trzonkowski oferuję swoje usługi masażu leczniczego,relaksacyjnego,sportowego,kręgosłupa na terenie warszawa i okolice.Wygodna forma zadbania o swoje dobre samopoczucie.Wieloletnie doświadczenie procentuje umiejętnością dobrania odpowiednich technik aby pomóc szybko pacjentowi

  Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »