Strony związane z hasłem 'mta':

 • Pizza dostawawa Wrocław »

  Pizzeria Milano stała się całkiem lepszą marką, bo wyznaje dewizę, która mówi że musi być smacznie i zdrowo niby w domowej kuchni, toteż występujące w menu pizze przyrządza wyłącznie z naturalnych produktów wysokiej jakości. Zdrowa pizza z pizzerii Milano każdorazowo jest przygotowywana z autentycznych włoskich składników, drożdże, sos z pomidorów, czy mozzarella nigdzie na świecie nie pachną i smakują tak jak w gorącej Italii z tej przyczyny stamtąd je sprowadzamy. W Pizza Milano masz duży asortyment podawanych potraw, polecamy pizzę dowolnej grubości cieście, z rożnymi składnikami, także dzieciaki mogą spożyć w Pizza Milano przepyszną i naturalną pizzę, dostosowaną do ich upodobania i zmysłu smaku.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • E0800 »

  Business Telecom Poland - rozmowy Voip w oparciu o platforme E0800. Poczta głosowa, konferencja, przekierowanie wielopoziomowe, identyfikacja, billing online, połączenie oczekujące i połączenia pozaabonamentowe. Voice over Internet Protocol i Session Initiation Protocol. Dostawca wprowadził nową usługę: Bardzo Tanie Połączenia VoIP. Serdecznie zapraszamy - tanie rozmowy międzynarodowe i połączenia telefoniczne wykonywane za pomocą: terminal MTA, Wi-Fi, bramka VoIP, aparaty IP. W ofercie też centrale telefoniczne. Także na polskie komórki.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Serwis zawiera adresowane do kandydatów na studia, aktualizowane na bieżąco, informacje o ponad 400 uczelniach oraz ich pełnej ofercie dydaktycznej. Prezentuje kierunki i specjalności studiów, informacje o aktualnych rekrutacjach, odpłatności za studia niestacjonarne, stypendiach, studiach finansowanych z funduszy europejskich oraz ułatwieniach dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tapety ścienne »

  Masz ochotę odmienić swoje mieszkanie? Chcesz ożywić swoje wnętrza? Oto rozwiązanie - sklep internetowy www.centrumtapet.pl to największy sklep z tapetami ściennymi w Polsce. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście tysięcy tapet na ścianę zabranych w najnowsze kolekcje tapet najlepszych europejskich producentów tapet. Nie ma takiej tapety, której dla Ciebie nie sprowadzimy!

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkam Tak! - Mieszkam TAK! »

  MieszkamTAK.pl to portal poświęcony architekturze i wystrojowi wnętrz. Strona gromadzi także informacje o wszelkich wydarzeniach z branży oraz prezentuje wiele pomysłów na domowe ‘zrób to sam’ i niebanalne wykorzystanie nieużywanych już przedmiotów. Inspiracje i porady, informacje i opinie w jednym miejscu.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kim jesteśmy - Biuro rachunkowe Paweł Bąkowski »

  Biuro rachunkowe Formtax w Czempiniu świadczy w pełni profesjonalne i kompleksowe, dostosowane usługi z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, optymalizacji i dokumentacji podatkowej, projektów audytowych i kontrolnych, jak i szkoleń otwartych i dedykowanych. Po za prowadzeniem ksiąg rachunkowych i ksiegi przychodów i rozchodów, karty podatkowej, rozliczeniami z ZUS, kadry i płace i rozliczeniami podatkowymi z US, świadczymy usługi dostoswane do klienta firmowego jak i osoby prywatnej. Biuro rachunkowe Formtax zapewnia standardowo doradztwo i optymalizację oraz odbiór dokumentów z siedziby klienta, czy innego miejsca uzgodnionego z klientem.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »