Strony związane z hasłem 'na monety':

 • Sklep numizmatyczny »

  Sklep numizmatyczny zajmuje się najogólniej pojętą numizmatyką. Czołową pozycję posiadają monety z różnych zakątków świata, monety te występują w sklepie w bardzo dużej ilości. Znajdziemy w tym miejscu monety z Europy takie jak: hiszpańskie, greckie, białoruskie oraz numizmaty z innych kontynentów: Australii, Afryki, Ameryki, Azji. W naszym sklepie kolekcjonerskim nie zabraknie akcesoriów kolekcjonerskich do których zaliczamy: lupy stołowe, ręczne mikroskopy, preparaty do czyszczenia monet srebrnych i złotych, kapsle do monet kolekcjonerskich, albumy na monety oraz sporo innych. Oczywiście dajemy gwarancję ekspresowej przesyłki.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bartinek - Akcesoria numizmatyczne, kapsle, kasety, palety na monety - Hurtownia »

  Akcesoria numizmatyczne, kapsle na monety, kasety, palety na monety. produkcji i sprzedaży akcesoriów numizmatycznych. W naszej ofercie znajdują się między innymi kapsuły (kapsle) na monety, palety na monety z pokrywką, wysokiej jakości drewniane kasety na monety oraz inne akcesoria. Wykonujemy również zamówienia specjalne takie jak produkcja kapsuł (kapsli) na monety o średnicy, innej niż znajdujące się w naszej ofercie. Produkujemy drewniane kasety dostosowane do kolekcji numizmatów lub wykone według projektu, wizji klienta.
  Zapraszamy do współpracy: mennice, sklepy numizmatyczne i kolekcjonerskie, kluby i stowarzyszenia kolekcjonerów oraz wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Numizmato - numizmatyka »

  Sklep numizmatyczny Numizmato jest odpowiedzią na pytanie Numizmatyka - gdzie kupować i jak przechowywać monety? Oferujemy Państwu abonament numizmatyczny, monety polskie, wysokiej jakości akcesoria numizmatyczne: kasety na monety, kasety na numizmaty i palety, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Dzięki naszym produktom numizmaty zdobędą wyjątkową oprawę. Numizmatyka to nasza pasja. Zajmujemy się tą tematyką od dawna.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »