Strony związane z hasłem 'nauka':

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Tenis Kraków »

  Szkoła tenisa w Krakowie. Nauka tenisa dla dzieci i dorosłych. Oferujemy lekcje gry w tenisa dostosowane dla każdego uczestnika kursów. Nasza szkoła opiera się na profesjonalnej kadrze instruktorów Polskiego Związku Tenisa. Nasze metody treningowe sprawiają, że każdy może nauczyć się grać w tenisa bardzo szybko, a osoby już grające przekonają się jak w prosty sposób wyeliminować dotychczasowe błędy.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka włoskiego »

  Podstawywloskiego.pl to projekt, który odpowiada na zapotrzebowanie rynkowe w osoby obeznane z j. włoskim. Strona specjalizuje się w kształceniu od samych początków nowych adeptów językowych. Przygotowaliśmy dla chętnych darmowy kurs włoskiego, sekcję gramatyki, jak i listę słowictwa. Kluczowe podstrony zostały wyposażone w wymowę w formacie mp3. Staramy się utrzymywać dużą jakość na naszych lekcjach. Jeśli chcesz nauczyć się języka włoskiego, zapraszam na stronę Podstaw włoskiego!

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Efektywne odchudzanie »

  Czym różni się od innych kuracja przeprowadzana przy wsparciu dietetyka z centrum Naturhouse? Po pierwsze, najistotniejszym celem kompetentnych dietetyków jest tak zwana reedukacja żywieniowa, czyli nauka poprawnych sposobów odżywiania. Ponadto cała kuracja opiera się na trzech podstawowych, obowiązkowych elementach, którymi są wizyty u dietetyka, postępowanie według opracowanej diety i suplementacja. Suplementy stosowane podczas kuracji z Naturhouse są unikatowe, przygotowane specjalnie na potrzeby firmy oraz niedostępne w aptekach.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy w Anglii »

  Strona poświęcona nauce prawa jazdy w Anglii. Najistotniejsze informacje dotyczące egzaminu na prawo jazdy w Anglii. Na stronie można znaleźć cennik egzaminu na prawo jazdy w UK oraz szereg cennych informacji związanych z techniką jazdy oraz instruktorami prawa jazdy na wyspach brytyjskich. Z nami nauczysz się prowadzić auto po brytyjskich drogach, poznasz przepisy ruchu drogowego i zdasz bez problemów egzamin na prawo jazdy w UK.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Treningi »

  Chcesz nauczyć się makijażu oraz stylizacji? Będziesz miał możliwość bez najmniejszego problemu to zrealizować, oczywiście dzięki naszej witrynie internetowej. Będziesz miał możliwość znalezienia na niej również innych kursów, które będą w stanie z całą pewnością Cię również znacznie zainteresować. Jeżeli zaś prowadzisz szkolenia i chciałbyś zamieścić własną ofertą w naszym serwisie, to również Cię do tego serdecznie zachęcamy. Tylko u nas można znaleźć adresy najlepszych placówek szkoleniowych w naszym kraju.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  O.S.K. Stach proponuje poświadczone wieloletnim doświadczeniem profesjonalne kursy prawo jazdy Krakow. Nauka jazdy Krakow gwarantuje zainteresowanym jak najlepszy stopień szkolenia oraz naukę pod opieką doświadczonej kadry, dynamicznie kształtującej swoje umiejętności. W propozycji dostępne są atrakcyjne ceny kursów oraz możliwość wpłaty za kurs w dogodnych stawkach ratalnych. Poza kursami nauki jazdy kategorii B szkoła jazdy Stach proponuje również zajęcia doskonalenia techniki jazdy autem dla osób będących już kierowcami.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dawne czasy ekonomii w polsce »

  Historia ekonomii w Polsce może być bardzo przydatna dla grona interesujących się tą dziedziną wiedzy. Dowiedz się więcej jak działali dawni politycy w Polsce, co nimi kierowało i jakie mają na swoim koncie sukcesy. W zdobywaniu wiedzy musimy pamiętać, że nigdy nie jest mało pożytecznych informacji. Wszystko to całkowicie za darmo.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aerobik, szkółka pływania »

  Centrum Sportowe U Jezuitów zaprasza na basen - sala szkoleniowa, sauna i sala gimnastyczna gdzie można poćwiczyć aerobik i fitness. Instruktor posiada Z uprawnieniami ratownika medycznego - kwalifikacje i doświadczenie. Nowy sezon - zapisy na zajęcia w recepcji. Kryta pływalnia (Wejścia promocyjne) - pływanie indywidualne, nauka pływania, aqua aerobik, pływanie dla niemowląt i bobasów oraz zajęcia dla seniorów. Szkółka pływania zaprasza na basen - imprezy sportowe dla dzieci, szkoła pływania, sala sportowa Gdynia. Dzieci od lat 3-5 mogą korzystać z pływalni indywidualnie.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy 2012 »

  Prawo jazdy jest dokumentem, który został wprowadzony i po raz pierwszy wymagany przez Francuzów na terenie Paryżna w 1893 roku, a już po sześciu latach rozpowszechnił się na całą Francję. Są one dokumentem, który jest wymagany niemal w każdym zakątku tego świata. Testy na prawo jazdy 2012, będą bardziej wymagające niż dotychczasowe, które w tej chwili możemy spotkać na egzaminie. Ważnym aspektem jest to iż wzrośnie baza pytań, więc pretendent będzie musiał włożyć więcej nakładu pracy.Zniknie możliwość powrotu do pytań poprzednich, na udzielenie każdej odpowiedzi z osobna będzie ściśle określona liczba sekund. Sprawi to, iż nauka jazdy stanie się bardziej wymagająca niż było to dotychcza

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kształcenie pozaszkolne »

  Kierujemy naszą ofertę do osób chcących nabyć lub rozszerzyć posiadaną wiedzę oraz posiąść lub rozwijać określone umięjętności. Prowadzimy nabór na szkolenia organizowane m.in. przez Górnośląskie Centrum Edukacyjne. Wykwalifikowani lektorzy poprowadzą zajęcia w godzinach popołudniowo-wieczornych, w dni robocze (pn-czw), w dobrze wyposażonej pracowni.
  Ponadto przygotowujemy także do egzaminu maturalnego oraz egzaminu wstępnego (m.in. z rysunku) na studia z architektury.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witamy na stronie zanurkujmy.pl »

  Szkoła nurkowania "Nitrogen Narcosis" Łódź, prowadzi kursy nurkowania w Łodzi od 1999r na wszystkie stopnie płetwonurka w systemie PADI,Nurkowanie i szkolenia nurkowe są podstawową działalnoscią,ale oprócz tego organizuje wyjazdy i wyprawy nurkowe zarówno w kraju jak i w najodleglejsze zakątki świata, Na miejscu sklep nurkowy i wypożyczalnia sprzętu nurkowego renomowanych firm,serwis sprzętu nurkowego,ładowanie butli,Szkoła prowadzi również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy medycznej,DAN,freedivingu,łowiectwa podwodnego,kitesurfingu oraz narciarstwa.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs haftu Warszawa - www.splotartystyczny.pl »

  Jeżeli poszukujesz twórczych i kreatywnych warsztatów i kursów, masz w sobie duszę artysty, to na pewno nasza propozycja Cię zainteresuje. Jesteśmy pewni, iż propozycja skierowana z naszej strony zadziwi bogactwem osoby bez znaczenia na wiek. Proponujemy głównie szkolenia fotografii, tańca, rysunku, malowania i szycia. Nasza propozycja jest dużo bogatsza, zatem zapraszamy Państwa na naszą witrynę www splotartystyczny.pl Znajdują się tam bardzo istotne informacje dotyczące tematów, informacja o cenie, miejscu i czasie. Zapraszamy serdecznie do powiększenia swoich umiejętności oraz poznania innych hobby.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka rosyjskiego Wrocław »

  W „Centrum Rosyjskim” nauczymy języka rosyjskiego każdego. Dzięki prowadzeniu zajęć w małych grupach jesteśmy w stanie poświęcić naszym uczniom wystarczająco dużo uwagi. W naszej ofercie znajdziecie także zajęcia on-line przez Skype oraz lekcje indywidualne. Posiadamy także doświadczenie w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych z różnorodnych dziedzin. Naszym klientom oferujemy opiekę i rzetelne wykonanie naszych obowiązków w przystępnych cenach.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na pianinie. Nauka śpiewu. Warszawa. »

  Każdego, bez względu na wiek, zapraszamy na zajęcia z nauki gry na tym wspaniałym instrumencie. Spotkasz u nas cierpliwych i kompetentnych pedagogów, którzy pomogą Ci rozwinąć Twoją muzyczną pasję. Wszystkie zajęcia są prowadzone w trybie indywidualnym, na lekcji jest tylko nauczyciel i uczeń. Dla najlepszych-udział w występach. Prowadzimy również lekcje śpiewu. Uczniowie mogą wybrać pomiędzy nauką śpiewu operowego a lekcjami śpiewu rozrywkowego. Wszystkie zajęcia wokalne prowadzone są przez znakomitych muzyków. Dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) zapraszamy na próby chóru. Chór pracuje nad repertuarem klasycznym(śpiewamy na głosy). Kilka razy do roku chór występuje publicznie. Zapraszamy na zajęcia aktorskie, umożliwiające pracę nad techniką aktorską i prawidłową wymową.link text

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSK Optimum Kraków - Nauka jazdy »

  Ośrodek specjalizuje się w kursach na prawo jazdy kat. B. Prowadzimy ciekawe, multimedialne zajęcia teoretyczne. Zapewniamy naukę jazdy na nowej Toyocie Yaris z doświadczonym,cierpliwym i miłym instruktorem. Z nim zdobędziecie Państwo umiejętności bezpiecznego kierowania samochodem, zachowania w ruchu ulicznym, kultury jazdy i upragnione prawo jazdy.
  Nasze zaangażowanie procentuje wysoką zdawalnością kursantów. Dołącz do ich grona!

  Zapraszamy na doszkalające jazdy osoby, które nie czują się pewnie "za kierownicą".
  Wykłady przeprowadzamy w małych grupach i indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie.
  Nasz zawód to pasja, którą chcemy się z Tobą podzielić.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kat b »

  Piotr Kotowski - Ośrodek Szkolenia Kierowców Wejherowo. Zapisy na kurs na prawo jazdy kat B - oferta na stronie. Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategoria B - nauka jazdy, kurs prawo jazdy Wejherowo, Bolszewo, Luzino, Reda, Rumia. Z nami zrobisz prawo jazdy kat b. Serdecznie zapraszamy - Możliwość telefonicznej rezerwacji. Kliknij w link i zobacz dalej.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mentes Szkola Jezykowa Bielsko Biala »

  Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych do Szkoły MENTES w Bielsku-Białej. Od września oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Małe grupy 4-7 prowadzone w kameralnych warunkach. Przygotowujemy kursantów również do matury, FCE-CAE-CPE-KET-PET i wiele innych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z doświadczonymi i akredytowanymi wydawnictwami. Przyjdź i poznaj nasz zespół metodyków i nauczycieli. Z chęcią zaoferujemy Ci zniżki i rabaty na najbliższy semestr nauki. Sprawdź równiez nasz cennik. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liceum dla dorosłych Siódemka z Katowic to najłatwiejszy sposób na zdaną maturę. »

  Nauka w szkołach policealnych Centrum Edukacji Siódemka, to wygoda i doskonała inwestycja na przyszłość. Nasze placówki usytuowane są w centrach dużych, śląskich miast, zajęcia prowadzimy w weekendy, zatrudniamy najlepszych nauczycieli. Zapraszamy na stronę naszego Centrum, gdzie odbywa się rekrutacja online. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Carving Sport - wyjazdy narciarskie »

  Szkoła Narciarska zaprasza na wyjazdy narciarskie, szkolenia narciarskie oraz naukę jazdy na nartach. Odwiedź z nami najpiękniejsze miejsca narciarskie w całej Europie. Zapewniamy pełen profesjonalizm i rzetelność. Sprawdź teraz naszą pełną ofertę na www. Zapraszamy na wyjazdy narciarskie i nauka jazdy na nartach do kurortów całej Europy. Organizujemy profesjonalne szkolenia narciarskie. Spróbuj swoich sił na zajęciach w naszej szkole narciarskiej w Korbelowie. Szkoła CARVING SPORT posiada licencję A + B SITN PZN.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dajslowo.pl »

  Jednym z lepszych sposobów na naukę są podróże językowe. Takie sposoby zdobywania informacji i umiejętności są niezwykle efektywne, ponieważ wykorzystujesz wiedzę w praktyce. Koniecznie sprawdź te niesamowite możliwości, jakie dzisiaj jesteś w stanie zdobyć. Blog dajslowo.pl to miejsce, gdzie autorka wyjaśnia, na czym polega sekret skutecznej, efektywnej i maksymalnie uproszczonej nauki języków obcych, dlatego jeśli zależy ci na samorozwoju, to koniecznie wykorzystuj te niesamowite rozwiązania.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »