Strony związane z hasłem 'Police':

1 · 2 · następna strona »
 • Fotograf Szczecin, Kamerzysta Szczecin »

  Szukasz kamerzysty lub fotografa? Zapraszamy na www.klisza-art-studio.pl Gwarantujemy 100% satysfakcji. Dzieki profesjonalnemu sprzetowi oraz doswiadczeniu uchwycimy wszystkie wazne chwile z Twojej uroczystosci. Umow sie z nami na spotkanie, to nic nie kosztuje. Przygotujeme oferte specjalnie dla Ciebie. Pracujemy na terenie Szczecina i okolic (Gryfino, Police, Stargard, Goleniow, Pyrzyce, Mysliborz, Chojna Gorzow)

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szafy na wymiar Szczecin »

  Decydując się na indywidualny projekt i szafy na wymiar szczecin możemy wybrać dowolne wymiary mebla, ale przede wszystkim dopasowaną do reszty wyposażenia kolorystykę frontów, ich wzornictwo i stylistykę. Materiał, z którego wykonuje się szafy na zamówienie to z reguły płyta wiórowa, jednak same fronty mogą zostać wykonane z niemal dowolnych materiałów, naturalnego drewna, rattanu czy wikliny, a także tafli szkła, lustra i tradycyjnej płyty laminowanej wysokiej jakości. Daje to sposobność do stworzenia harmonijnego wnętrza w wybranej stylistyce.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Policealna »

  Serwis www.collegium.com.pl oferuje rekrutacje do szkół policealnych. Serwis polecam szczególnie tym, którzy szukają nowej szkoły,
  dzięki której zdobędą określone uprawnienia, wyróżnienia, tytuły naukowe, nową wiedzę oraz dyplomy niezbędne do podjęcia pracy na określonych stanowiskach. Farmacja,
  rehabilitacja, ratownictwo oraz szkoła Policealne w Warszawie wszystko to
  możemy znaleźć w serwisie www.collegium.com.pl dzięki niemu możemy odnaleźć jak informacje jak zdobyć określone uprawnienia, wyróżnienia, dyplomy potrzebne
  do zdobycia wymarzonych zawodów. Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna »

  Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych do jednej z największej darmowej szkoły policealnej w Warszawie. Nasza propozycja oświatowa jest bardzo ogromna. Możemy zaproponować aż 34 najbardziej atrakcyjne specjalizacje. Masz ewentualność nauczania się właściwie w dowolnym kierunku. Dokładnie dobrana kadra dydaktyczna pomoże Tobie rozwijać zainteresowania i maksymalnie poszerzyć swoją wiedzę w ich zakresie. Dzięki nam staniesz się uzdolnionym fachmanem w wybranej przez siebie dziedzinie.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  NOVA Centrum Edukacyjne ma bardzo bogatą ofertę edukacyjną. Zajęcia w naszych szkołach i na kursach staramy się jak najlepiej dopasować do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza, chcemy, aby wiedza była przekazywana w sposób rzetelny, dlatego nasi wykładowcy przechodzą specjalne testy kwalifikacyjne. Zatrudniani są najlepsi, posiadający wykształcenie wyższe i uprawnienia pedagogiczne. Posiadamy własne pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, komputerowy, kosmetyczny i fryzjerski. Kształcimy na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki naszej kadrze dydaktycznej mamy bardzo wysoką średnią zdawalność egzaminów.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Policealne Szkoły Medyczne »

  Policealne Szkoły Medyczne oferują zawód opiekuna medycznego. W Polsce funkcjonują różnego rodzaju policealne studia medyczne, do najważniejszych można zaliczyć uczelnie przy Collegium Masoviense w Żyrardowie, które ostatnimi czasy cieszą się szczególna popularnością! Nowo otwarte policealne szkoły medyczne w Żyrardowie posiadają odpowiednio wyposażone pracownie, w których pod okiem specjalistów odbywają się zajęcia praktyczne. Studium medyczne przygotowuje absolwentów do pracy z osobami chorymi i niesamodzielnymi. Studium pielęgniarskie umożliwia naukę w trybie dziennym i zaocznym.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Policealne szkoły, szkoły zawodowe »

  SKK to szkoła z ogromnym doświadczeniem i prestiżem na rynku edukacyjnym w Polsce. Już od ponad 20 lat edukuje i kształci Polaków.W swojej ofercie posiada szkoły policealne jednoroczne, szkoły policealne dwuletnie, kursy zawodowe, kursy specjalistyczne, studia podyplomowe, liceum, szkolenia dla nauczycieli.Placówki SKK są zlokalizowane między innymi: w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Włocławku, Poznaniu, Olsztynie, Wrocławiu i Krakowie.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły bezpłatne - certus.com.pl »

  Wykształcenie i wiedza to obecnie najcenniejszy towar na rynku pracy. Zwłaszcza ważne są zaś umiejętności techniczne. Nasza oferta obejmuje zarówno kształcenie na poziomie gimnazjalnym oraz licealnym dla dorosłych, jak również dokształcanie na profesjonalnych kierunkach policealnych.Nasze szkoły można znaleźć w większości miast miast Wielkopolski i Śląska. Mamy wszystkie uprawnienia szkoły publicznej. Jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko wykształcenie na dobrym poziomie, ale także dokumenty niezbędne dla ZUS, MOPS itd. O ile chodzi o wykształcenie, to oprócz gimnazjum i liceum ogólnokształcącym oferujemy takie kierunki jak technik ochrony fizycznej osób i mienia, technik bezpieczeństwa i higieny pracy Żary, technik administracji i kilka innych.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL SERVICE SP. Z O.O. SZCZECIN technik sterylizacji »

  Dental Service to Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie. Jednostka powstała w 1993 roku i teraz może pochwalić się posiadaniem uprawnień szkoły publicznej. Oznacza to, że świadectwa oraz certyfikaty zdobyte w naszej szkole będą honorowane na równi z uprawnieniami, nabywanymi w szkołach publicznych. W ofercie placówki znajdują się przeróżne kursy doszkalające dla przedstawicieli specjalności medycznej oraz farmaceutycznej. Naszym słuchaczom umożliwiamy nauczanie w kierunku uzyskania tytułu technika farmacji, stomatologii, asystenta stomatologicznego czy też higienisty stomatologicznego. Zapewniamy również uczestnictwo w stosownych praktykach. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni wyższych »

  Jeżeli planujesz kontynuować naukę i szukasz odpowiedniej placówki dydaktycznej to powinieneś zajrzeć na nasza stronę internetową. To prawdziwe kompendium wiedzy o szkołach i uczelniach na terenie całego kraju. Wystarczy, że skorzystasz z prostej wyszukiwarki i już po chwili znajdziesz szkołę oferująca interesujący Cię kierunek. Oprócz tego na naszej stronie znajdziesz również szereg cennych informacji dla przyszłych i obecnych studentów. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi ale również wyszukasz wiadomości na temat stypendiów i różnego rodzaju konkursów.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdańskie Szkoły Medyczne "Oświata-Lingwista" »

  Szkoły policealne. Ceny już od zero złotych - płatne kierunki w bardzo przystępnych cenach. Duży wybór kierunków medycznych. U nas możesz uczyć się na takich kierunkach jak higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, ratownik medyczny, technik farmaceutyczny, terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna. Gdańskie Szkoły Medyczne "Oświata-Lingwista" to dobry wybór i świetny start w zawodową przyszłość!

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna - hotelarstwo, ekonomia, transport i inne »

  Ażeby zagwarantować jak najlepszą jakość kształcenia, stawiamy nacisk na doświadczenie, wysokie kompetencje i nowoczesne pomoce dydaktyczne. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych i odpowiednio zaopatrzonych aulach dydaktycznych. Naszym uczniom zapewniamy doradztwo zawodowe oraz sposobność ukończenia praktyk i tym samym zyskania konkretnych kwalifikacji. Szkoła policealna proponuje około 20 kierunków gruntownie przygotowujących do podjęcia zawodu czy te do kontynuowania nauki. Sieć naszych szkół policealnych zaistniała po to aby zagwarantować każdemu jednakowy początek na rynku pracy.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Wrocław »

  Wrocław to wyjątkowe, zabytkowe miasto, pełne mnóstwa fantastycznych atrakcji. Każdego roku powiększa się tam ilość absolwentów wrocławskich uczelni wyższych. Zostań jednym z nich i ucz się na wymarzonej uczelni. Wrocław zaskoczy przyszłych studentów swoim urokiem i innowacyjnością. Znaleźć tam można sporą ilość pubów studenckich, dyskotek oraz niedrogich, ale smacznych restauracji z kuchnią regionalną i nie tylko. Dolnośląskie uczelnie proponują kandydatom na studia bardzo wiele ciekawych kierunków i specjalności. Nie czekaj! Już teraz zapisz się na wybrane studia we Wrocławiu.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • LO Niepubliczne Dla Dorosłych Nr 16 Grażyna Łowicka Warszawa »

  Szkoła Szesnastka z Warszawy składa bogatą ofertę z zakresu edukacji. W ośrodku znajduje się Liceum Ogólnokształcącego niepubliczne, uzupełniające LO niepubliczne i Prywatne Policealne Studium Zawodowe. Oferujemy swoim uczniom szeroki wachlarz kierunków o rozmaitych specjalizacjach zarówno humanistycznych jak i ścisłych. Funkcjonujemy z sukcesem od 1995 r. Zapewniamy najwyższy poziom nauczania naszej placówki oraz wysoką zdawalność egzaminów maturalnych bądź zawodowych. Wykwalifikowana kadra pracownicza przekaże Państwu gruntowną wiedzę wykorzystując nowoczesne formy nauczania. Osoby zaintrygowane serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stronę internetową

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stępol Police wyburzenia police »

  Chcemy zaprezentować Państwu firmę specjalistyczną, kompleksowo zajmującą się wszelkimi robotami ziemnymi, wyburzeniami, wywozem gruzu i innymi usługami wykonywanymi na rzecz osób prywatnych jak i na rzecz firm i instytucji. To Zakład Usług Wielobranżowych STĘPOL z Polic, niedaleko Szczecina. Działalność tej firmy rozpoczęła się 25 lat temu i od tego czasu obserwuje się jej sukcesywny wzrost. STĘPOL posiadaniu nowoczesny park maszynowy, za pomocą jakiego wykonuje także usługi wywozu nieczystości płynnych, wywozu śmieci, wywozu gruzu z placów budowy a także pielęgnacją terenów zielonych. Firma oferuje również drobne usługi transportowe. Wszystkie wymienione usługi prowadzone są w sposób specjalistyczny i solidny.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liceum dla dorosłych Siódemka z Katowic to najłatwiejszy sposób na zdaną maturę. »

  Nauka w szkołach policealnych Centrum Edukacji Siódemka, to wygoda i doskonała inwestycja na przyszłość. Nasze placówki usytuowane są w centrach dużych, śląskich miast, zajęcia prowadzimy w weekendy, zatrudniamy najlepszych nauczycieli. Zapraszamy na stronę naszego Centrum, gdzie odbywa się rekrutacja online. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cetex »

  Firma oferuje dzianiny, nawozy oraz sól do zimowego utrzymania dróg. Cetex od wielu lat zajmuje się produkcją dzianin ze specjalizacją w produkcji wysokiej jakości prześcieradeł. Własna nowoczesna farbiarnia umożliwia stworzenie dowolnego koloru materiału. Sól drogowa Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn włókienniczych istnieje możliwość produkcji prześcieradeł o niestandardowych wymiarach. Prócz produkcji firma zajmuje się handlem oferując pełną gamę nawozów zakładów chemicznych Police. W swoim asortymencie posiada również sól drogową luzem jak i workowaną. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych - 24 tony lub 6 ton oraz ciągników siodłowych.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zegarki szwajcarskie »

  Sklep E-zegarek - zegarki damskie i męskie. Wysokiej jakości zegarki rosyjskie i zegarki szwajcarskie. Sklep internetowy zaprasza Państwa po firmowe zegarki festina, diesel, police, fossil, Omega, Iwc, Armani, Tissot, Longines, Swatch, Atlantic, Aviator, Locman, Tw steel, Nixon, Orient i wiele innych. Sklep E-Zegarek posiada dobre ceny na zegarki damskie i męskie.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • BANACH KRZYSZTOF budowa domków police »

  Polecamy Państwu usługi firmy budowlanej Banach z Uniemyśla koło Szczecina. Do skorzystania z różnorodnej oferty usług remontowych, renowacyjnych oraz budowlanych zachęcamy osoby prywatne, firmy, a dodatkowo instytucje. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych, wznoszeniem konstrukcji żelbetowych i stalowych, a dodatkowo renowacją wnętrz i elewacji obiektów zabytkowych. Dodatkowo prowadzimy nadzór budowlany oraz oferujemy pomoc doświadczonego kierownika budowy. Wszystkie zlecenia przeprowadzamy w oparciu o najnowsze rozwiązania. Wykorzystujemy także najlepsze materiały budowlane oraz wykończeniowe. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Policealne Kraków »

  Sprawdź jak funkcjonują Krakowskie Szkoły Artystyczne – Kraków, Małopolska. To tutaj znajdziecie najlepsze kierunki policealne. To szkolnictwo artystyczne na wysokim poziomie, kształcenie artystyczne gwarantujące rozwój. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pełnej oferty, polecamy wybór właśnie tego co przygotowały Krakowskie Szkoły Artystyczne

  Data dodania: 13 02 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »