Strony związane z hasłem 'posadzki przemysłowe':

 • Posadzki »

  Przedsiębiorstwo Promis ma duże doświadczenie w swojej branży i podejmuje się pracy na terenie całego kraju. Oferuje profesjonalne i zgodne z terminami wykonanie posadzek. Posadzki przemysłowe Promis to gwarancja najwyższej jakości. Specjalnością firmy są przede wszystkim remonty, wykonujemy tez posadzki betonowe, żywiczne, epoksydowe, cienkowarstwowe. Ponadto profesjonalne wykonanie specjalistycznych posadzek cienkowarstwowych i iniekcji.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki epoksydowe »

  Bonart Jura: nasza firma działa na rynku od 1995 roku. Wykonujemy posadzki przemysłowe: betonowe, żywiczne, epoksydowe. Świadczymy także usługi związane z polerowaniem posadzek przemysłowych oraz renowacją. Produkowane przez nas posadzki objęte są wieloletnią gwarancją. na tle konkurencji wyróżnia nas doświadczenie poparte specjalistyczna wiedzą i umiejętnościami, nowoczesny park maszyn, a także wysoka jakość usług.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe »

  Normalna posadzka to co innego niż posadzka przemysłowa. W tym wypadku nie ma ona zadania dekoracyjnego, tylko jest elementem konstrukcji pomieszczenia, w którym jest kładziona. Jest dużo bardziej wytrzymała od zwyczajnego typu posadzki, przede wszystkim powinna być antypoślizgowa, nie zbyt pracochłonna do utrzymania we względnym ładzie i przede wszystkim wygodna do poruszania się po niej. Posadzkę można wykonać z wielu substancji i są one wciąż używane, w zależności od upodobań klienta. W posadzkach przemysłowych używa się inne, nowocześniejsze technologie, które mają polepszyć komfort jej użytkowania. Narażona jest na wiele więcej zagrożeń, niż zwyczajna posadzka. Kilogramy które musi utrzymywać są inne, tak jak różne warunki pogodowe i wysokości temperatury.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki żywiczne »

  Serdecznie zapraszamy na stronę firmy Julpatex. Specjalizacją naszej firmy to posadzki żywiczne. Początki działalności firmy datuje się na rok 1995. Nasze posadzki znajdują zastosowanie w głównej mierze w zakładach przemysłowych na terenie całego kraju. Oferujemy bezspoinowe posadzki żywiczne, z żywic epoksydowych oraz poliuretanowych jak i powłoki ścienne. W naszej ofercie znajduje się większość popularnych zastosowań z wachlarzu systemów posadzek przemysłowych. Poczynając od tych najprostszych kończąc na bardzo skomplikowanych rozwiązaniach. Zapewnimy profesjonalne wykonawstwo posadzek w nowych budynkach jak i czynności remontowe. Szeroki wachlarz wzorów i kolorów naszych posadzek zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe »

  Posadzki ceramiczne - FUTURA Sp z o.o. z siedzibą w Mierzynie k. Szczecina, powstała w 1996 roku. W chwili obecnej firma FUTURA Sp z o.o. jest czołowym wykonawcą ceramicznych posadzek przemysłowych układanych metodą wibracyjną. Stale współpracujemy z firmami LIDL, NETTO, REAL, PLUS i wiele innych.FUTURA specjalizuje się w układaniu posadzek przemysłowych najwyższej jakości w tempie, jakiego dotąd nie było. Oddajemy do Państwa dyspozycji nieograniczone techniczne "KNOW-HOW". Nasze doświadczenia posłużą Państwu zarówno na etapie projektowania, jak i realizacji wielkich powierzchni posadzek o najwyższych walorach użytkowych. Nasze siły wykonawcze w postaci doświadczonych zespołów posadzkarzy gwarantują Państwu najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe »

  Warszawski producent i jednocześnia sprzedawca hurtowy materiałó budolanych. Główną specjalizacją firmy są posadzki przemysłowe i betonowe, także cienkowarstwowe, ale asortyment jest o wiele szerszy. W ofercie znaleźć można chemię budowlaną, tynki wewnętrzne, zaprawy klejowe, systemy dociepleń i farby. Ponadto w sprzedaży są też grunty i impregnaty.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe »

  Firma Petu to producent posadzek przemysłowych. Firma ta specjalizuje się fachowym doradztwem w dziedzinie budownictwa. Dokładne pomiary przed wykonaniem zlecenia produkcji posadzek gwarantuje należyte wykonanie zadania. W ofercie Petu znajdują się także naprawy posadzek, oraz instalacja oznakowań na powierzchniach płaskich. Poza posadzkami betonowymi oferowane są również materiały epoksydowe i żywiczne.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe Flowcrete posadzki antyelektrostatyczne »

  Początki firmy Flowcrete sięgają 1994 roku i od tego momentu oferujemy naszym klientom wysoko rozwinięte technologicznie posadzki żywiczne, które docenione zostały poza granicami Polski i dzięki temu jesteśmy jednym ze światowych liderów w tej branży. Cechuje nas doświadczenie, w związku z tym całkowicie zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest solidne ułożenie posadzki nie tylko dla pięknego wyniku, ale także dla jakości. Firmy, które zalecamy do montowania naszych posadzek, są przetestowane i posiadają certyfikat Flowcrete. W następstwie tego otrzymują Państwo zawsze produkt najwyższej jakości, który sam w sobie stanowi najlepszą rekomendację dla naszych działań.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Olechowicz.pl »

  Firma Olechowicz działa na łódzkim rynku w związku z kładzeniem posadzki od wielu lat i od wielu lat przynosi satysfakcję swoim klientom. Ta właśnie firma oferuje posadzki epoksydowe, posadzki żywiczne z przeznaczeniem do środka pomieszczenia lub na zewnątrz, na przykład na taras czy dużo bardziej wymagające posadzi przemysłowe. W swojej pracy firma Olechowicz kieruje się przede wszystkim profesjonalizmem, który tak cenią sobie dzisiaj zarówno klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy.

  Data dodania: 16 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • POSADZKI PRZEMYSŁOWE SP. Z O.O. NOWY SĄCZ wylewki betonowe »

  Przez znakomitą, polską firmę POSADZKI PRZEMYSŁOWE Sp. z o.o. wykonywane są na naszym rynku wysokiej jakości podłogi, przeznaczone szczególnie dla obiektów zajmujących się działalnością przemysłową. Mogą Państwo w pełni opierać się na naszym pierwszorzędnym rozeznaniu, uzyskanym w toku realizacji mnóstwa adaptacji podłóg w różnorodnego typu budynkach o wielorakim zastosowaniu. Wykorzystujemy bezpieczne artykuły wyłącznie wysokiej jakości, w dodatku z użyciem innowacyjnych, ale przetestowanych technologii. Nasza polityka funkcjonowania gwarantuje każdemu naszemu Klientowi doskonałą jakość i funkcjonalność posadzki. Kompletną ofertę zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Euromat »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług. Zapewniamy naszym klientom nowoczesne posadzki. Wszystkie nasze posadzki cechują się podwyższoną jakością a jednocześnie wyjątkowymi walorami estetycznymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej!

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki betonowe - IMPULS »

  Posadzka-przemyslowa.pl to jeden z działów firmy Impuls. Dział ten zajmuje się produkcją i wykonywaniem wylewek dla przemysłu. Firma wyspecjalizowała się w przygotowaniu odpowiednich rozwiązań potrzebnych na halach produkcyjnych. Firma wykonuje następujące posadzki przemysłowe: posadzki betonowe, posadzki żywiczne oraz wylewki z anhydrytu.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bereszynski - posadzki przemysłowe »

  Posadzki żywiczne to specjalność łódzkiej firmy Bereszyński, która na rynku istnieje już od 1980 roku i od tego czasu z powodzeniem zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera w tym zakresie. Posadzki żywiczne, jakie oferuje, występują w różnych odmianach, począwszy od wylewnych, przez zacierane, aż po chemoodporne czy antyelektrostatyczne i zawsze są to produkty pochodzące jedynie od najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów, gwarantujących zawsze i nieodmiennie najwyższą jakość.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prom - płytki przemysłowe »

  Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się wykonywaniem wysokiej jakości posadzek i podłóg przemysłowych to świetnie trafiłeś. Od przeszło 20 lat zajmujemy się tą branżą. Wykonujemy podłogi w obiektach przemysłowych wielorakiego przeznaczenia. Posiadamy zespół doświadczonych profesjonalistów. Do wykonywania posadzek wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały. Dzięki temu posadzki przemysłowe wykonane przez nas są trwałe.

  Data dodania: 18 04 2018 · szczegóły wpisu »