Strony związane z hasłem 'program Crm':

 • Wykonywanie stron »

  Business solutions Crm - producent oprogramowania. Nowoczesne oprogramowanie, modułowa budowa, duża konfigurowalność. Program Crm - sprzedaż i obsługa kontrahentów przez Internet. Zarządzanie ofertą produktową, planowanie sprzedaży. Nasze oprogramowanie crm pozwala budować jak najlepsze relacje z klientami. Prosimy obejrzeć prezentację - przetestuj demo natychmiast bez rejestracji. Serwis online, oferujemy wsparcie naszego działu helpdesk.

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz »

  Bs4 oferuje wysokiej jakości oprogramowanie crm dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o wszystkich swoich klientach. Zadbaj o potencjalną sprzedaż tak by wygrać z konkurencją. Zapraszamy po oprogramowanie dla firm i system crm. Najbardziej funkcjonalny program crm dla firm z niemal każdej branży pozwala automatyzować tworzenie ofert, skutecznie planować zadania, zbierać informacje o klientach, wygodnie komunikować się z klientami, usprawnić komunikację w firmie i podejmować lepsze decyzje dzięki użytecznym raportom. Crm od bs4 to brakujący element w Twoim biznesie.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program crm »

  Dlaczego szukając najlepszego dostawcy systemów CRM warto zainwestować w firmę ChromeCRM? Bo nasza firma cieszy się renomą w kraju i zagranicą, mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, działamy kompleksowo, terminowo i konkurencyjnie cenowo. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »