Strony związane z hasłem 'programy treningowe':

 • Blog kulturystyka i sport »

  Witam nazywam się Szymon i jestem początkującym kulturysta zapraszam wszystkich na mój blog w którym dzielę się doświadczeniem zdobytym przez ponad 3 lata ciężkich ćwiczeń siłowych. Blog zawiera wiele ciekawych informacji które pozwolą rozwinąć twoja masę mięśniową do jeszcze większych rozmiarów. Porady dietetyczne i treningowe, suplementacja oraz przykładowe programy treningowe to mała część informacji które na pewno przydadzą się początkującym i zaawansowanym kulturystom.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trening, bieganie »

  Problem z zachowaniem odpowiedniej wagi ciała odnosi się do coraz większej liczby ludzi. Odpowiedni proces odchudzania złączony z treningiem, a także spójny z tym plan treningowy umożliwi każdemu powodzenie. Obecny styl życia wymusza na Polakach coraz większą uwagę i dbanie o zdrowie. Plany treningowe stworzone przez Orma umożliwiają skuteczne odchudzanie oraz zachowanie dobrej formy. Zamawiając indywidualny program otrzymają Państwo kompleksowo zaplanowany system treningów na siłowni, lekturę pomocniczą oraz indywidualnie przygotowane porady dietetyczne. Zasugerujemy również skorzystanie z kompleksowych zabiegów odnowy biologicznej oraz wyczerpujące porady odbywające się w formie spotkań.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tenisowa ProTenis Kraków »

  Szkoła Tenisowa Protenis Kraków zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnej nauki gry w tenisa ziemnego. Oferujemy Państwu pełną ofertę treningów indywidualnych oraz grupowych. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. W naszej codziennej pracy szczególną uwagę przywiązujemy do treningów dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są w oparciu o program Play & Stay, propagowany przez Międzynarodową Federację Tenisową. We współpracy z osobami dorosłymi staramy się nie zapominać o indywidualnym podejściu do każdego uczestnika kursu. Realizując nasze programy treningowe zwracamy uwagę na Państwa sugestie oraz indywidualne potrzeby.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »