Strony związane z hasłem 'psycholog wrocław':

 • Psychoterapia Wrocław »

  PINEA to firma specjalizująca się w pomocy psychologicznej z zakresu:
  - zaburzeń lękowych
  - depresji
  - problemów w kontaktach z bliskimi
  - problemów adaptacyjnych
  - kryzysów emocjonalnych, życiowych
  - przemocy w rodzinie
  - problemów w relacjach w pracy

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • IzabelaBoryczka.pl - Psycholog Wrocław »

  Ośrodek terapii psychologicznej, jaki prowadzimy zapewnia pomoc wszystkim osobom, które cierpią na dolegliwości z zakresu różnych dziedzin psychologii. W naszym ośrodku pracuje psychiatra, psycholodzy, psychoterapeuci, psycholog dziecięcy, terapeuci uzależnień, mediator rodzinny, dietetyk, pedagog, seksuolog. Zapewniamy profesjonalne konsultacje psychologiczne oraz przy nawiązaniu współpracy kontrakt terapeutyczny. Zapraszamy do kontaktu1

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Jeśli zaznajesz cierpienia psychicznego, kryzysów w relacjach lub jakichkolwiek innych przeciwności to nie zastanawiaj się, czy szukać u nas pomocy. Zapewniamy pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną we Wrocławiu. Nasza oferta to m.in.: konsultacja psychologiczna, terapia poznawcza i terapia behawioralna. Jesteśmy wykwalifikowanymi psychologami. Stanowimy zespół psychoterapeutyczny, obecnie rozwijający swoją wiedzę z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Należymy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracujemy dbając o zachowanie zasad etycznych zawartych w kodeksach psychologa i psychoterapeuty. Dzięki temu oferowana psychoterapia odbywa się w godnych zaufania warunkach.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Wrocław »

  Witryna gabinetu psychologicznego we Wrocławiu. Strona kierowana jest do osób, których dotykają problemy natury psychicznej. Treści zawarte na stronie będą przydatne osobom, które rozważają skorzystanie z pomocy specjalisty - psychologa i psychoterapeuty, informacje te pozwolą rozeznać się kiedy warto zdecydować się na wizytę u psychologa, na jaką pomoc można liczyć, czego można się spodziewać. W ofercie dostępna jest psychoterapia indywidualna i grupowa oraz terapia dla małżeństw i par.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Nasz ośrodek powstał z myślą, by pomagać jednostkom, które doświadczyły problemów w pracy, związkach oraz życiu osobistym i z tego powodu borykają się z problemami emocjonalnymi oraz psychicznymi. Nasi specjaliści z zakresu psychologii, psychiatrii oraz logopedii pomagają wszystkim osobom zgłaszającym się do naszej placówki. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz ośrodka, ponieważ naprawdę możemy pomóc w odzyskaniu radości życia.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Wrocław, Grzegorz Kurowski »

  Grzegorz Kurowski, psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w oparciu o nurt psychodynamiczny. Korzysta z regularnej superwizji specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

  Doświadczenie zawodowe:
  -Poradnia Zdrowia Psychicznego w Środzie Śląskiej
  -Dzienny Ośrodek wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi we Wrocławiu

  Psychoterapia wskazana jest dla osób przeżywających trudności w relacjach, kryzysy, smutek, przygnębienie lub borykających się z objawami depresji, nerwicy. Gabinet mieści się blisko centrum Wrocławia. Podczas spotkań obowiązuje pełna poufność.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »