Strony związane z hasłem 'skargi':

 • Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi »

  Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej wraz z Instytutem Edukacji Społecznej i Religijnej w Krakowie od blisko 10 lat prowadzi działalność edukacyjną, wydawniczą, chartytatywną i społeczną. W nawiązaniu do głównych wartości, które przyświecają naszej organizacji, takich jak: rodzina, tradycja, własność, prowadzimy portal informacyjno-publicystyczny PiotrSkarga.pl, wydajemy czasopisma Polonia Christiana i Przymierze z Maryją, a także rozwijamy internetową telewizję PiotrSkarga TV. Na naszym portalu odnaleźć można takie działy jak: Wydarzenia, Nasze Kampanie, Opinie i komentarze, Warto poczytać, Listy od przyjaciół.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cudowny Medalik - dary Maryi na trudne czasy »

  Dar Maryi na trudne czasy - poświęcony Cudowny Medalik z nowenną. Prezentowany na stronie Medalik przyczynił się do wielu nawróceń, uzdrowień i innych łask Maryi. Ten najsłynniejszy Medalik świata jest dziś noszony przez miliony ludzi. Nawet osoby, które oddaliły się od Boga lub nie zostały obdarzone łaską wiary, dzięki noszeniu tego Medalika otrzymywały szczególną łaskę nawrócenia. Na całym świecie ceniony jest on jako Medalik, który przyczynił się do wielu nawróceń i uzdrowień oraz stanowi dowód szczególnej opieki Maryi. Zrób prezent sobie lub bliskim i zamów ten wyjątkowy medalik za jedyne 12 zł. Inicjatorem akcji jest Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z obsługi klienta, reklamacji »

  Wielostopniowe szkolenia z zakresu obsługi klienta, konsultacje, rekrutacje do działów handlowych,biur obsługi klienta, recepcji,sekretariatów. Szkolenie: gwarancja i rękojmia. Trudny klient – sposoby postępowania. Reakcja na reklamację, skargę, zażalenie.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »