Strony związane z hasłem 'sondaże':

 • Scientific Services - Skanowanie danych »

  W obrębie działań naszej firmy zajmujemy się fachowymi usługami scalonymi z outsourcingiem dla organizacji. Nasze działania kierujemy do spółek z różnorodnych specjalności. Gwarantujemy obsługę marketingową w tym telemarketingową. Realizujemy przedsięwzięcia operacyjne zespolone z archiwizacją dokumentów, skanowaniem dokumentów. Umożliwiamy zarządzanie bazami danych, wprowadzanie danych. W naszym centrum obsługi konsumenta jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej formy usługi spojone z obsługiwaniem na bieżąco użytkowników współpracujących z nami spółek. W obrębie naszych działań robimy również badania i sondaże. Zajmujemy się, również windykacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do kontaktu i współpracy!

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Marketing Reserch World - badania rynku zajmuje się organizacją oraz realizacją wszelkich badań marketingowych. Teren działania skierowany jest na całą Polską, a ogólnokrajowa sieć ankieterów pozwala profesjonalnie zakończyć prace. Szybko i sprawnie. Dzięki działalności naszej firmy problemy decyzyjne firm z którymi MRW współpracuje zostają rozwiązane w krótkim czasie a satysfakcja klientów jest gwarantowana. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Generowanie leadów »

  Sposobem na sukces każdej akcji marketingowej jest jasne sprecyzowanie grupy docelowej. Grupa TAI to cieszący się uznaniem specjaliści od szeroko rozumianego marketingu; dostarczymy Twojemu biznesowi bazy danych b2b, organizujemy doskonałą obsługę klienta (infolinie, e-mailing, Call Center), przeprowadzimy akcje marketingowe (telemarketing, direct mailing), jak również zadbamy o sprecyzowanie grupy odbiorców (target marketing, generowanie leadów). Nasza agencja zatroszczy też o Twoje kontakty biznesowe (między innymi: umawianie spotkań handlowych), a także zorganizuje sondaże telefoniczne (CATI - Computer Assisted Telephone Interview).

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »