Strony związane z hasłem 'startup':

 • Techfreak.pl larr; elektronika, informatyka i inne dziwactwa »

  techfreak - Powstał bo lubię wyszukiwać i dzielić się nowinkami technicznymi i informacjami z działów takich jak elektronika, informatyka i wszystko co jest z tym związane. Chętnie będę prezentować i promować różne projekty innych freaków, wystarczy napisać do mnie. Wpisy u mnie pojawiają się parę razy w tygodniu nie zanudzę was pierdołami. UWAGA Prowadzę bloga na luzie :) Głównie przeszukuje internet aby znaleźć i zaprezentować wam najfajniejsze i najdziwniejsze projekty i ciekawostki z wyżej wymienionych kategorii.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Działania Marketingowe i Public Relations »

  Studio komunikacyjne HEIMA realizuje strategie biznesowe w zakresie PR dla firm, w tym także startupów. Zapewnia doskonałą, kompleksową komunikację w obszarach social media, brand PR oraz eventów. Jako agencja public relations działająca z powodzeniem od ponad 10 lat, współpracę z klientami opiera na elastyczności, nowoczesnych rozwiązaniach i profesjonalnym doradztwie. HEIMA agencja PR Warszawa zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Start-up »

  Zajmujemy się głównie wyszukiwaniem, przyjmowaniem i umożliwianiem wdrożenia innowacyjnych pomysłów zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku. Patrzymy w przyszłość przez pryzmat naszego wspólnego sukcesu. Posiadamy ogromne zaplecze i doświadczenie biznesowe.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.goapps.pl - aplikacje mobilne »

  Firma Goapps zajmuje się tworzeniem oprogramowań mobilnych od 2012 roku. Działamy na wszystkich najpopularniejszych systemach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecone nam zadanie. Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz najwyższa jakość oferowanych przez nas usług. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »