Strony związane z hasłem 'systemy solarne':

 • Klimatyzacja Kraków »

  Szukasz dobrej klimatyzacji lub wentylacji? Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą. Oferujemy urządzenia trwałe, bezawaryjne oraz ekologiczne. Urządzenia te pozwalają oddychać świeżym, zdrowym i czystym powietrzem. Zapewniamy także niewielkie zużycie energii przy eksploatacji urządzeń.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technika Grzewcza i Sanitarna Wrocław »

  Jesteśmy firmą instalatorską od 2006 roku. Wykonujemy: instalacje wodne, instalacje grzewcze, instalacje gazowe. Służymy doradztwem w zakresie rozwiązań techniki grzewczej oraz dostarczania ciepłej wody. Nasze specjalności to: instalacje wodno-kanalizacyjne, kotłownie i systemy grzewcze, pompy ciepła, systemy solarne-kolektory słoneczne, centralny odkurzacz. Kotłownie: gazowe, olejowe, kondensacyjne, ekogroszek (stałopalne), kominki z płaszczem wodnym. Dzięki fachowemu doradztwu zaoszczędzisz Swoje pieniądze.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż kolektorów słonecznych Jasło »

  Sklep Rotero oferuje solary, urządzenia grzewcze Womar, systemy solarne - niezawodne kolektory słoneczne Watt. Wykonywanie kompleksowych instalacji do pozyskiwania energii cieplnej i do podgrzewania ciepłej wody. Różne opcje finansowania. Sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych - baterie słoneczne, zestawy solarne, kolektory próżniowe, panele słoneczne i pompy ciepła.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie hal »

  Przedsiębiorstwo Rat-gar współdziała z wiodącymi w świecie producentami aparatury cieplnej - Viessmann, Purma, Ulrich – reduktory ciśnienia pary, zawory, skraplacze, kotły, pompy, palniki, wodowskazy, odwadniacze. Naszym klientom oferujemy: montaż kotłowni, czyszczenie kotłów oraz skraplaczy, modernizacja i projektowanie kotłowni.

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Systemy solarne »

  Najwyższej jakości produkty oraz wzorowy serwis czynią firmę Monier Braas jednym z czołowych dostawców systemów solarnych, a ich marka rozpoznawalna jest na całym świecie. Jest to jedyna firma oferująca kompletne systemy dachowe obejmujące betonowe i ceramiczne dachówki, dopasowane komponenty dachowe oraz systemy solarne. Produkty Monier Braas nie tylko spełniają najwyższe standardy, lecz także je wyznaczają.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy solarne Kraków, klimatyzacja Kraków »

  Jesteśmy innowacyjną korporacją z Krakowa, zajmującą się sprzedażą i montażem kolektorów słonecznych. U nas uzyskają Państwo kompleksową radę w doborze, opracowaniu projektu, zamówienia, montażu a również późniejszym serwisowaniu systemów solarnych. Proponujemy współpracę zarówno inwestorom, jak i przedsiębiorcom, osobom prywatnym. Jesteśmy przekonani, że to właśnie nasze towary spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą! Jesteśmy do Państwa dyspozycji, odpowiemy na wszelkie pytania!

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Firma Eko-tech realizuje swoją działalności w obrębie sprzedaży oraz instalacji pomp ciepła. Oferta tyczy się przede wszystkim wszechstronnych instalacji centralnego ogrzewania również wodno-kanalizacyjnych w oparciu o pompy ciepła również systemy solarne. Instalowana przez firmę pompa ciepła to urządzenie renomowanych zagranicznych producentów o bardzo wysokiej wydajności, co daje pewność bezusterkowego i długoletniego funkcjonowania. Firma działa na obszarze całej Polski. Zapewniamy bardzo wysoki stopień obsługi.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ze sprzętem instalacyjnym »

  PUM to hurtownia instalacyjna prowadząca działalność w zakresie funkcjonalnych rozwiązań w dziedzinie infrastruktury budowlanej, drogowej, wodociągowej i kanalizacyjnej.
  Specjalizujemy się zwłaszcza w obszarach:
  - drogownictwa (pierścienie, drenaże, włazy, studnie betonowe)
  - geomembran
  - instalacji centralnego ogrzewania (pompy ciepła, systemy solarne, rury PP, kominy)
  - instalacji zewnętrznych (kanalizacja, gaz, rury osłonowe, wodociągi, sieci ciepłownictwa)
  - instalacji wewnętrznych (rury osłonowe, rury PE, kształtki, kompensatory).

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wichsun »

  Zastanawiasz się nad zakupem kolektorów słonecznych? Firma Wichsun, którą prowadzimy, zajmuje się dystrybucją takich urządzeń. Wykorzystują one energię słoneczną, która jest niewyczerpalna, do ogrzewania wody użytkowej. Nie trzeba palić w piecu, nie trzeba wydawać pieniędzy na energię elektryczną. Wystarczy zamontować kolektory! Zdecyduj się na naszą firmę i skorzystaj z rabatu - 45 % na kolektory słoneczne. Naprawdę warto. Zachęcamy!

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy solarne - panele słoneczne i baterie słoneczne »

  Serwis poświęcony kolektorom słonecznym! Informacje odnośnie do tego jak działają systemy solarne, panele słoneczne czym różnią się kolektory płaskie cieczowe od próżniowych, rurowych, jak i gdzie wolno zamontować kolektory słoneczne i wiele więcej. Kolektory słoneczne czy baterie słoneczne można montować prawie wszędzie, w dowolnej konfiguracji. Mogą być zamontowane także na dachu, na ścianie budynku lub na ziemi - na stojaku. Prezentujemy zestawy solarne, panele słoneczne, systemy solarne Wiele osób zadaje sobie zapytanie, jakie są możliwości wykorzystania energii słonecznej w klimacie polskim. Polska ma jedne z dogodniejszych warunków do wykorzystywania energii słonecznej w naszej części Europy. Pompy ciepła są to urządzenia, które wykorzystują ciepło otoczenia budynku do ogrzewania.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • LUXHEIZUNG Systemy solarne »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Luxheizung trudniącej się produkcją kolektorów słonecznych, zbiorników solarnych i innych ekologicznych urządzeń grzewczych. Firma wykorzystuje w swoich produktach najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dające gwarancję znakomitej wydajności i będące całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego. Energetyka słoneczna to innowacyjna dziedzina, o której wiedza nie jest jeszcze powszechnie znana, dlatego też pracownicy Luxheizung z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi prezentowanej propozycji mogą się Państwo zapoznać na stronie

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podgrzewacze wody »

  Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości urządzeń oraz systemów grzewczych. Oferujemy między innymi kotły kondensacyjne, w tym dużej mocy, systemy solarne. Tworzymy tradycyjne kotły gazowe w wersjach kompaktowych dwufunkcyjnych, jednofunkcyjnych, wiszących z zasobnikiem. Szeroki asortyment obejmuje również modele jednofunkcyjne z możliwością podłączenie zasobnika oraz dwufunkcyjne z dwoma zasobnikami o łącznej pojemności 40 litrów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mo-Energy oświetlenie led »

  przedsiębiorstwo Mo-Energy proponuje Państwu wszechstronne rozwiązania połączone z artykułami oświetleniowymi. Oferujemy szeroki wybór odnawialnych źródeł energii, wiatrowych układów oświetleniowych, współczesnych reflektorów punktowych LED o zmiennej barwie światła sterowanych komputerowo i wielu innych. Nasze artykuły starczą Państwu na długie lata. Życzliwa i kompetentna obsługa wykona wszystkie, nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Gwarantujemy współczesne artykuły w atrakcyjnych cenach. Odbieramy zamówienia od mieszkańców całej Polski. Wszystkie elementy dotyczące oferty z łatwością odnajdą Państwo na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »