Strony związane z hasłem 'szkoła rodzenia':

 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Spółka Matka, tatuś i ja powstała dla par które poważają sobie ustanowienie rodziny i ewentualne słuszne rodzicielstwo. W naszej szkole rodzenia zaprzątamy się założeniem ewentualnych rodziców do pielęgnacji i wykształcenia niemowlaku. Przygotujemy dziewczyny do porodu, doradzamy, popieramy i asystujemy. Zadania wiedzione są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i doktora którzy reagują na przeróżne wypytywania spodziewanych rodziców. Zapraszamy na stronicę internetową www.szkola-mamatataija.pl
  w celu otrzymania ogromniejszej wielkości wiadomości.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SkarbMamy - Wykres cyklu kobiety NPR, karta ciąży, poradniki kobiece »

  Serwis dla kobiet SkarbMamy.pl Wykres cyklu kobiety NPR, karta ciąży, poradniki kobiece. W skarbmamy przeanalizujesz swój wykres cyklu NPR, założysz kartę ciąży i dowiesz się wielu ciekawostek w dziedzinie: poród, ciąża, poronienie, temperatura ciała kobiety, cykl menstruacyjny, płodność, leczenie niepłodności, antykoncepcja i wie

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak być mamą? »

  Strona przeznaczona jest dla wszystkich dziewczyn spodziewających się w najbliższym czasie dziecka, jak również wszystkich przyszłych rodziców. Portal jest idealnym kompendium newsów o okresie ciąży, wszystkich problemów i dolegliwości związanych z ciążą. Odszukacie tu Państwo także informacje na temat porodu oraz rozwoju dziecka we wszystkich okresach jego wychowania. Znajdziecie tutaj także porady dotyczące na przykład wyboru fotelika samochodowego dla Waszego dziecka.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Fitness Larafit »

  Studio Fitness Larafit powstało z myślą o aktywnych osobach dbających o siebie i swoje ciało. W ofercie Studia Larafit, zajęcia grupowe (TBC, ABT,Taniec, Pilates, Swissball, Pilates on the Ball, Joga, Gimnastyka 40+, Fat Burn, Ladies Dance, taniec towarzyski), treningi indywidualne, zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym (Fit Kids), szkolnym (taniec nowoczesny, Hip-Hop) oraz zajęcia dla kobiet w ciąży "Aktywna ciąża". Szkoła rodzenia dla przyszłych rodziców ma na celu przygotować kobietę do porodu i uświadomić ją o wszelkich potrzebnych informacjach związanych z porodem i połogiem. Nasz Klub zapewnia również profesjonalne konsultacje z dietetykiem, który dostosuje indywidualny jadłospis oraz ustali zalecenia dla każdego. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cenna szkoła rodzenia Poznań »

  Szkoła rodzenia Poznań służy pomocą młodym rodzicom i ich maluchom w niesłychanie znaczących etapach życia podczas ciąży, w czasie rozwiązania oraz po przyjściu na świat dziecka.Szkoła rodzenia w Poznaniu wspiera w tym najważniejszym okresie adaptacyjnym.Dzielimy się z Wami doświadczeniem i wiedzą naszego zespołu i pracowników.Nasza załoga chętnie wspomoże innym w przejściu tego przełomowego etapu życia jakim jest pojawienie się pociechy w rodzinie. Zapewniamy Wam fachową pomoc, ciepłą atmosferę także poczucie zrozumienia, zaufania oraz, a także wsparcia.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Botox Trojmiasto »

  Zabiegi na twarz i zabiegi na ciało - Salon kosmetyczny Ego Spa Rumia (Gdynia, trojmiasto) - oczyszczanie twarzy, fizykoterapia, masaż, fryzjer, dermatolog, depilacja laserowa, rehabilitacja, odchudzanie, dermatologia estetyczna, botox, makijaż permanentny, usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek, wypełnianie zmarszczek Gdynia. Kosmetyczka - peeling kwasami, nieinwazyjny lifting, manicure, powiększanie ust, laseroterapia, paznokcie i kosmetyka - Rumia, Gdynia, Wejherowo, Reda, trójmiasto, woj. pomorskie.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Wrocław »

  Narodziny malucha to bardzo ważna chwila w naszym życiu. To coś, co przemienia rzeczywistość i stawia nas przed całkiem nowymi wyzwaniami. Niezmiernie ważne jest dla matki, aby urodzenie dziecka było niezapomnianym doświadczeniem. Wesprzeć ma tutaj szkoła rodzenia - instytucja, która przybliża rodzicom kwestie związane z porodem. Jest to ogromnie ważne dla nowych rodziców - ponieważ pozwala dobrze przygotować się|bowiem umożliwia dobre przygotowanie się} na narodziny dziecka.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA LEKARSKA SZOMBIERKI szkoła rodzenia ruda śląska »

  Przychodnia lekarska Szombierki angażuje oddział nadzwyczaj wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów. Nasza placówka zajmuje się leczeniem z zakresu ginekologii, fizjoterapii czy fizykoterapii. W ramach zrealizowanych funkcjonowań przeprowadzamy takie badania jak USG narządów miednicy małej. Współcześnie natomiast może się pochwalić okazałą i nadzwyczajnie profesjonalną ofertą oraz współpracą z najlepszymi w branży lekarskiej. Każdego dnia do naszej placówki raportują się nowi pacjenci.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »