Strony związane z hasłem 'tłumacz angielskiego':

 • Angielski tłumaczenia »

  Jeżeli szukasz zawodowych tłumaczy, korektorów języka angielskiego, sprawdź stronę tłumacz.net. Na stronie znajdziemy szeroką gamę kombinacji tłumaczeń w tym tłumaczenia z angielskiego na niemiecki, rosyjski, ukraiński, niderlandzki i wielu innych. Tłumaczenia zawsze na najwyższym poziomie jakości, przy zachowaniu cen rynkowych.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  Firma tłumaczeniowa Logos funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Absorbujemy się translacjami przysięgłymi, nieprzysięgłymi i ustnymi z języka angielskiego oraz tłumaczeniami nieprzysieglymi z języka niemieckiego. Naszą firmę charakteryzuje przede wszystkim rzetelność, jakość oraz profesjonalizm, a także terminowość w wykonywaniu zleconych nam zamówień.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego »

  Biuro tłumaczeń CDT - zaprasza do zapoznania się z oferta tłumaczeń technicznych, medycznych i innych. Nasza firma ma na swoim koncie masę przetłumaczonych zleceń, co świadczy o naszym profesjonalizmie. Korzystając z naszych usług otrzymasz to, co jest najważniejsze dla każdego klienta, profesjonalizm i rzetelność.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Tłumaczeń Kraków »

  Agencja Tłumaczy Zawodowych ABC LINGUA oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne: techniczne, specjalistyczne i zwykłe. Dajemy Państwu sztukę perfekcyjnego tłumaczenia. Lata doświadczeń, tradycji i starannej selekcji metod umożliwiły nam dostarczenie Państwu pewności idealnego tłumaczenia. Przekazując nam teksty otrzymujecie Państwo ich najwierniejszy przekład, z jedyną różnicą, języka w którym są napisane. Perfekcyjna znajomość języków obcych, uważne śledzenie zmian i niuansów lingwistycznych, to nasza pasja. Dajemy Państwu gwarancję dokładnej oraz rzetelnej translacji, bez względu na język i temat, zawsze!

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia na angielski »

  Strona tłumacza języka angielskiego. Obszerna oferta i narzędzia językowe. Idealna oferta dla Państwa jeśli potrzebne jest tłumaczenie "na wczoraj". Ekspresowa wycena tłumaczenia i konkurencyjne ceny. Tłumaczenia w różnorakich dziedzinach nauki oraz biznesu. Zaufany tłumacz angielskiego. Oferowany tryb przyśpieszony daje możliwość na przetłumaczenie tekstu w ciągu zaledwie paru godzin. Obsługa przedsiębiorstw i klientów prywatnych.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia pisemne »

  Zapraszam na stronę biura tłumaczeń emova.eu z Wrocławia. Firma wykonuje tłumaczenia pisemne i ustne z/na język niemiecki, angielski, francuski i włoski.

  Biuro zrealizuje zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia specjalistyczne – mam tu na myśli tłumaczenia techniczne (budownictwo, konstrukcje, katalogi produktów), tłumaczenia przysięgłe (dokumenty rejestracyjne samochodów, dyplomy) oraz tłumaczenia dla biznesu (umowy, sprawozdania finansowe i marketingowe, strony internetowe).

  Możliwe jest zlecenie tłumaczeń również przez internet. Tłumacze realizują zlecenia szybko i profesjonalnie aby zrealizować tłumaczenie w jak najkrótszym czasie.

  Firma organizuje także szkolenia językowe dla firm i osób prywatnych, indywidualnie i w grupach.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  Tłumaczenia przysięgłe, nieprzysięgłe i ustne w zakresie języka angielskiego. Działamy na rynku tłumaczeń przysięgłych od 1998 roku, gdy orzeczeniem Prezesa Sądu Okręgowego w Częstochowie zostałem mianowany translatorem przysięgłym języka angielskiego. Za naszą kluczową specjalizację uważamy w szerokim zakresie pojmowany język ekonomiczny (finanse, bankowość, reklama, rachunkowość, zarządzanie) oraz prawniczy.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Oferta agencji tłumaczeń. Firma zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami tekstów z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Zajmujemy się każdą dziedziną (min. business english, medical english) i tłumaczymy zarówno British jak i American English. Dodatkowo oferujemy pomoc w pisaniu i sprawdzaniu tekstów napisanych w języku angielskim (listy, referaty, wypracowania dokumenty, scenariusze etc).

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  Biuro Tłumaczeń LOGOS, którego jestem właścicielem, powstało w 1999 roku. W przeciągu 10 lat działalności sprofilowaliśmy się w obrębie tłumaczeń pisemnych i przysięgłych wykonywanych we wszystkich językach europejskich. Niemniej jednak z racji posiadanych przeze mnie upoważnień tłumacza przysięgłego języka angielskiego, główną gałęzią naszej aktywności zostają translacje przysięgłe w zakresie języka angielskiego.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »