Strony związane z hasłem 'transport sanitarny':

 • Transport medyczny, przewóz chorych - Specjal-Trans »

  Nieszczęśliwy wypadek, choroba, problemy ze zdrowiem za granicą – to ciężkie chwile dla chorego jak i rodziny. Nasza firma pomoże Ci przetransportować chorą osobę z dowolnego miejsca w Polsce i na Świecie we wskazane przez Ciebie. Transport zostanie wykonany dyskretnie, profesjonalnie a co najważniejsze bezpiecznie w asyście wykwalifikowanego personelu (kierowców, ratowników medycznych, lekarzy). Całodobowy i profesjonalny transport medyczny i sanitarny chorych. Dzwoń, 24h: +48 604 597 853 Przewóz chorych między szpitalami w całej Europie. Zabezpieczenie medyczne imprez. Transport na terenie całej Polski i Europy! Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm, maksimum dyskrecji i wysoki poziom świadczonych usług.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty domowe »

  W ofercie naszego niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej znajdziesz profesjonalną pomoc przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Polecamy m.in. szereg lekarzy specjalistów, wizyty domowe, usługi stomatologiczne, transport sanitarny, pakiety dla żłobków i przedszkoli czy wypożyczalnię sprzętu medycznego. Cechuje nas cenne doświadczenie, troska o każdego pacjenta, szybki dojazd, niskie ceny, fachowa opieka oraz najwyższa jakość. Zapewniamy zadowolenie z naszych usług. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać!

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz chorych i niepełnosprawnych Max Med Łódź »

  Max Med zapewnia transport medyczny i sanitarny na ternie miasta Łódź. W naszej ofercie także przewóz chorych i niepełnosprawnych oraz usługi pielęgniarskie. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.U nas Państwa zdrowie i życie jest dobrem szczególnym, załuguje na najwyższą uwagę. Jesteśmy ludźmi z pasją, najważniejsze dla nas to chronić zdrowie naszych obywateli. Wszystkich z Państwa darzymy indywidualnym podejściem. Wystarczy zadzwonić i porozmawiać z naszymi konsultantami, są to ludzie posiadający sporą wiedzę, oraz chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.Głównym składnikiem naszej oferty są usługi transportu sanitarnego. osiadamy wszelkie certyfikaty, potwierdzające spełnienie wymogów Ministerstwa Zdrowia.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »