Strony związane z hasłem 'trawniki':

 • Nawadnianie ogrodów »

  Nawadnianie Gordo Studio Warszawa: systemy automatycznego podlewania ogrodów, nawadnianie ogrodu, automatyczne nawodnienia. Dystrybutor regionalny marki Hunter - kursy z nawodnień, certyfikaty i rabaty dla wykonawców i instalatorów nawodnienia. Projektowanie i instalacja systemów nawadniających. Najniższe ceny i najwyższy standard usług. Bezinwazyjne budowanie nawodnień na istniejących ogrodach.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aale-Ogrody.pl »

  Strona www.Aale-Ogrody.pl jest to wizytówka firmy z Lublina, która zajmuje się się kompleksowymi usługami związanymi z ogrodami. Aranżacja ogrodów Lublin jest to nasza wielka pasja, dlatego zaprojektowane przez naszą firmę ogrody są wyjątkowe. Proponujemy usługi: projektowanie różnego typu ogrodów, usługi doradcze, budowa nowych ogrodów, aranżacja i renowacja istniejących. Wykonujemy też wszelkie prace które są związane z systematyczną pielęgnacją i utrzymaniem ogrodu.
  Pragnąc spełnić oczekiwania naszych Klientów, wykonujemy profesjonalnie i solidnie elementy, tj.:
  - trawniki, skalniaki, żywopłoty,
  - rabaty bylinowe lub jednoroczne,
  - oczka wodne, murki i ścieżki,
  - altany i pergole,
  - automatyczne nawadnianie,
  - oczyszczamy i niwelujemy teren.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Ogrody A-Z to firma wieloletnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym. Świadczy usługi z zakresu projektowania ogrodów, wraz z różnego typu elementami z nimi związanymi. Poza wymienioną usługą wykonują przykładowo systemy automatycznego nawadniania, nawierzchnie z betonowej, nasady roślin czy chodniki; a także szereg zleceń nietypowych.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Ogrody Gordo Studio - Pracownia architektury krajobrazu. Projektowanie obszarów zieleni i przydomowych ogrodów. Budowanie oraz zakładanie ogrodów, urządzanie ogrodu. Kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie Warszawy oraz okolic. Zieleń dla firm i dekoracja wnętrz zielenią. Projektowanie nowoczesnych ogrodów, japońskich i wodnych. Zakładanie trawników z siewu i darni rolowanej. Systemy nawadniające trawniki. Oczka wodne, ogrody japońskie, fontanny i ściany wodne do ogrodów i wnętrz.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • XERO FLOR POLSKA zielony dach »

  Posiadająca swoją siedzibę w miejscowości Moskwin firma Greenflor zaprasza do współpracy. Specjalizujemy się w wytwórczości trawników z rolki i układów zielonych dachów. Trawniki w rolce to szczególnie rolowana trawa wyhodowana z wyselekcjonowanych nasion. Należy je nawozić nawozami mineralnymi. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, dlatego zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas produktów. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Nasza firma Multi Projekt uznawana jest za jedną z bardziej profesjonalnych na rynku, która nie ima się żadnej dostępnej pracy związanej z ogrodnictwem i terenem wokół domu. Pomożemy Ci zarówno zaprojektować od zera przestrzeń wokół Twojego domu jak i usuniemy zbędny śnieg, który przeszkadza Ci w normalnym funkcjonowaniu. Wszelkiego rodzaju punkty wodne takie jak oczka czy też fontanny również wykonujemy od ręki, a ponad wszystko możemy zapewnić Ci wysoki profesjonalizm naszych prac.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI OGRODNICZE SOBIK JACEK Oświetlenie ogrodów »

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu profesjonalne przedsiębiorstwo Usługi Ogrodnicze Jacek Sobik z Rybnika. Jesteśmy firmą świadczącą usługi z obrębu projektowania oraz ogrodnictwa. Działamy z sukcesem w swojej branży od przeszło dziesięciu lat. Przeprowadzamy cięcia roślin, nawożenie, koszenie trawników czy też odchwaszczanie. Zakładanie trawników z siewu czy montaż oraz obsługa systemów nawadniających firmy GERDENA to także jedne z elementów naszej oferty. Wszystkich zainteresowanych dla pozyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Bydgoszcz, trawniki Piła »

  Profesjonalne i szybkie Projektowanie ogrodów - firma ogrodnicza TNT Ogrody oferuje bardzo dobrej jakości usługi ogrodnicze. Kliknij w link i zobacz więcej na naszej stronie www - Twój Wybór to nasza oferta. Zakładanie ogrodów, zakładanie trawników (trawnik z rolki), budowa oczek wodnych w ogrodzie oraz stawów, nawadnianie, pielęgnacją terenów zielonych, budową stawów. Tworzenie ogrodów praktycznie od podstaw - zakładanie i projektowanie ogrodów oraz terenów zieleni to nasza pasja. Korzystamy z najlepszych rozwiązań. Firma ogrodnicza Bydgoszcz i Piła - trawniki, budowa stawów, kompleksowa pielęgnacja terenów zielonych.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy nawadniające odgrywają ważną rolę w utrzymaniu trawników i ogrodów »

  Ogrody wymagają podlewania o stałej porze. Jest to istotne zwłaszcza latem, gdy wysoka temperatura i wilgotność nie pozwalają podlewać zieleni w dzień czy popołudniami, a jedynie wczesnym rankiem albo wieczorem, po zachodzie słońca.Wydawać by się mogło, że do takie sytuacji dochodzi głównie latem, ale wiosną i jesienią też zdarzają się susze czy wiele dni bez opadów. Wówczas trawniki żółkną. Można temu zaradzić, montując systemy nawadniające.

  Data dodania: 17 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zielone Trawniki Wrocław »

  Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem terenów pod trawnik siany lub z rolki oraz jego kompletnym wykonaniem wraz z początkową pielęgnacją (nierzadko najważniejszą częścią całego procesu). Posiadamy wyspecjalizowane maszyny ogrodnicze oraz wyszkolonych pracowników. Wszystkie prace wykonujemy starannie, fachowo oraz zgodnie z zasadami sztuki ogrodniczej. Działamy tak, aby każde zlecenie było naszą wizytówką.

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »