Strony związane z hasłem 'usługi IT':

 • Obsługa informatyczna warszawa »

  Nasza firma gwarantuje wysokiej jakości usługi z zakresu informatyki. Solidność oraz profesjonalizm są naszymi priorytetami. Każdy klient może być pewien, że usługi oferowane przez nas będą jak najlepsze. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, w każdym momencie służymy pomocą z zakresu informatyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Netdata serwis komputerowy »

  NETDATA posiada w swojej ofercie:•Serwery Intel•Systemy pamięci masowych•Stacje robocze•Notebooki•Peryferia komputerowe (drukarki, skanery)•Aktywny sprzęt sieciowy•Pasywny sprzęt sieciowy•Szafy serwerów•UPS-yW oparciu o doświadczenie naszych pracowników w ocenie potrzeb i umiejętność budowy rozwiązań oraz autoryzacje producentów oferujemy również usługi instalacji oraz konfiguracji sprzętu, oprogramowania bazodanowego, oprogramowania aplikacyjnego Microsoft, kompleksowe wdrożenie oprogramowania do wykonywania centralnego backupu, budowę sieci SAN opartych o technologię Fibre Channel, zarządzanie IT w oparciu o najlepsze praktyki ITIL®.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Jeśli szukasz usług badawczych na najwyższym poziomie to nasza oferta jest stworzona dla Ciebie. Jesteśmy polskim instytutem badawczym z siedzibą w Poznaniu. Dla Ciebie zbadamy różne zjawiska, przeprowadzimy ankiety, badania rynku, przeanalizujemy konkurencje, popyt i podaż na różne dobra i usługi itd. Przedsiębiorstwa czy instytucje maja w zwyczaju podpierać się badaniami marketingowymi w swojej działalności, ponieważ mówią one bardzo wiele o rynku i potrzebach konsumentów. Nasze usługi charakteryzują się starannością i profesjonalizmem co potwierdzają liczne certyfikaty oraz referencje.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • POGOTOWIE KOMPUTEROWE SZCZECIN | SIECI KOMPUTEROWE SZCZECIN »

  Pogotowie komputerowe na terenie Szczecina i okolic. Szukasz pomocy dla swojego komputera sprawdź pomockomputerowa-szczecin.pl Świadczymy usługi serwisowe komputerów PC, laptopów. Konfigurowanie routerów, usuwanie wirusów Szczecin. Pogotowie komputerowe w szczecinie. Budowa sieci komputerowych tanio i profesjonalnie. Wejdź na stronę pomockomputerowa-szczecin.pl i przekonaj się sam. Naprawimy twój komputer.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Już od kilkunastu lat istnieją w branży informatycznej grupy zajmujące się tzw. outsourcing IT. Implementują one do innych spółek systemy ERP, dołączają oryginalny podpis elektroniczny oraz przechowują dokumenty spółek w profesjonalnych centrach danych. Wiele spółek decyduje się w dzisiejszych czasach na różnorodne postaci outsourcingu. Głównym z nich jest tzw. outsourcing informatyczny, dzięki któremu mamy pewność, że administracja informatyczna spółki przebywa w rękach specjalistów. Dzięki takiemu postawieniu sprawy oszczędzamy czas, środki finansowe oraz zasoby kadrowe.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe Poznań »

  Oferujemy Serwis komputerowy Poznań z dojazdem do klienta. Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy, netbooki, usuwamy wirusy i konie trojańskie. Nasza firma od lat działa na rynku wielkopolskim i zdobywa coraz większą rzeszę uznanych klientów. Nasz serwis komputerowy poznań jest do dyspozycji od poniedziałku do soboty.Gwarantujemy szybką naprawę i niskie ceny. Nasze pogotowie komputerowe poradzi sobie z każdym problemem informatycznym.Zajmujemy się również obsługą informatyczną firm oraz projektowaniem i pozycjonowaniem stron www.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi IT Poznań »

  SupportIT to zespół profesjonalistów z dziedziny IT. Firma IT Poznań działa od ponad 3 lat na rynku Wielkopolskim. Produktu oraz usługi naszej firmy są tworzone na wysokim oraz profesjonalnym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług lub do kupna oferowanych produktów.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Kraków »

  Firma informatyczna Herion - Twój IT Partner Herion - Twój IT Partner to firma komputerową świadcząca usługi dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie Krakowa od 2001 roku. .Firma zajmuje się: Serwisem komputerowym, Pogotowiem komputerowym, Diagnostyką IT oraz Przywracaniem plików.Herion to również: Naprawa notebooków, Doradztwo IT, Outsourcing IT. W celu sprawdzenia dalszej części naszej oferty: Napisz do nas!Firma informatyczna Herion - zawsze dostarcza jedynie wartościowe dla Ciebie. Dzięki nam nie musisz sie martwić i możesz poświecić swój czas na swoje potrzeby. Dlatego, że nasza Firma IT troszczy się przede wszystkim o dobro naszego klienta. :)Pamiętaj! Herion jest to błyskawiczna pomoc

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inny Wymiar Stron - tworzenie i pozycjonowanie stron www »

  Od 2001 roku z ogromną pasją i talentem zajmujemy się tworzeniem unikatowych, a przy tym prostych stron internetowych. Dwustu zadowolonych klientów świadczy o jakości naszych usług jak i jakości i oryginalności stworzonych przez nas stron internetowych i dbałości o klienta.Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy w tym okresie, pozwalają nam oferować sprawdzone rozwiązania bardzo wysokiej jakości - ważną cechą naszych stron jest łatwy w obsłudze system CMSRealizujemy komplet usług związanych z budową strony internetowej - poczynając od projektu graficznego strony, poprzez jej umieszczenie - hosting, obsługę techniczną domeny, aż do pozycjonowania i regularnej aktualizacji zawartości oznacza to, że poprowadzimy Państwa przez drogę tworzenia najlepszej wizytówki dla firmy.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Top Komputer »

  TopKomputer to rzetelna i warta rekomendacji firma, która od 2000 roku proponuje swoim klientom całościowe usługi IT na światowym poziomie. Angażujemy najlepszych informatyków na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zamówień. Dla nas naprawa komputerów to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim ogromna pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Wszystkim naszym klientom zapewniamy konkurencyjne ceny i prędki czas realizacji zleceń. Oferujemy serwis tabletów i komputerów nie tylko klientom indywidualnym ale również klientom biznesowym.

  Data dodania: 15 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi it Warszawa »

  Jako firma informatyczna obsługujemy bazy danych w Warszawie i świadczymy wiele innych usług dla przedsiębiorstw. Skupiamy się przede wszystkim na zadowoleniu wszystkich naszych klientów co powoduje, że faktycznie warto postawić na naszą korzystną ofertę w swojej sytuacji co będzie bardzo korzystne i będzie sprawdzało się naprawdę rewelacyjnie w swojej roli.

  Data dodania: 11 12 2018 · szczegóły wpisu »