Strony związane z hasłem 'węże pcv':

 • AGRO-HURT węże pcv »

  Oferta handlowa firmy AGRO-HURT Żołyński, Smoliński Spółka Jawna zawiera zasobną gamę produktów technicznych takich jak pasy klinowe, uzębione, węże gumowe i stworzone z PCV, łożyska, opaski zaciskowe, płyty gumowe, łańcuchy, uszczelki, smarowniczki i końcówki szczękowe oraz artykuły związane z ochroną ppoż. Nasza oferta wycelowana jest do firm handlowych, produkcyjnych i usługowych - warsztatów naprawczych i innych. Aktualnie współpracujemy z ponad trzema tysiącami firm. Zaufanie klientów uzyskiwaliśmy przez kilkadziesiąt lat doświadczeń. Nawiązaliśmy współpracę z czołowymi producentami w branży, a w naszym portfolio mamy takie marki jak Kleberg, Stomil, czy Optibelt. Firma znajduje się w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej, zapraszamy także na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Węże do powietrza od Paflex »

  Przedsiębiorstwo Paflex zaprasza do współpracy! Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą asortyment przemysłowy do różnorodnych instalacji jak instalacje systemów powietrza, transport roztworów wodnych i wiele więcej. Zapewniamy produkty wysokiej jakości w doskonałych cenach.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Węże przemysłowe znajdziesz w Sklepie Kuma. »

  Firma KUMA powstała w roku 1990. Od tego czasu od dystrybucji i sprzedaży produktów zagranicznych przeszła do produkcji własnej. Jest producentem węży elastycznych z polichlorku winylu, poliuretanu oraz wysoko jakościowych tkanin. Oferuje przewody wentylacyjne, węże do wody, elastyczne, odciągowe, pcv (pvc), przemysłowe, ssawne, zbrojone, do beczkowozów, spożywcze o szerokich zastosowaniach oraz w różnych średnicach do wyboru. Firma stara się dostosowywać do nowych wymagań rynku poprzez modernizację asortymentu, ulepszanie technologii oraz dobór rzetelnych dostawców tworzyw. Z myślą o Klientach, którzy samodzielnie chcą dokonać wyboru i zakupu węży utworzyła sklep internetowy. Firma gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »