Strony związane z hasłem 'windykacje':

 • Kancelarai prawna - radca prawny Poznań »

  "Paragraf" to kancelaria prawna Poznań, której domeną jest połączenie 30 letniego doświadczenia w dziedzinie prawa jak i młodego i energicznego zespołu prawników. Daje to bardzo duże możliwości rozpoznania oraz ocenienia każdej sprawy. Dodatkowo zaangażowanie w każdą sprawę oraz współpraca z wysokiej klasy specjalistami w wielu dziedzinach sprawia, że prawnicy kancelarii "Paragraf" są w stanie bardzo profesjonalnie poprowadzić nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Jedną z głównych specjalizacji kancelarii radców prawnych jest stała obsługa prawna przedsiębiorstw oraz obsługa inwestycji finansowych ze środków Unii Europejskiej.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów obrót wierzytelnościami skup sprzedaż kompensaty zobowiązań »

  Kompendium wiedzy na temat windykacji i obrotu wierzytelnościami. Windykacja długów, postępowania sądowe oraz tytuły egzekucyjne. Zajmujemy się skupem, sprzedażą długów. Na stronie znajdziesz unikalne kalkulatory oraz programy wspomagające windykację.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa ma do zaoferowania pełen zestaw usług doradczych, które kierowane są do osób prywatnych, ale również do firm. Adwokat posiada duże doświadczenie w zakresie udzielania porad prawnych, a także przeprowadza egzekucje oraz windykacje należności. Kancelaria jest przygotowana do tego, żeby obsługiwać wszystkie przedsiębiorstwa, nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny.
  Szanujemy Klientów i współpracujemy z nimi na każdym etapie prowadzenia spraw. Wiemy, jak ważny jest prawidłowy przepływ informacji, dlatego za każdym razem informujemy naszych Klientów o przebiegu ich spraw. W pracy zawodowej bezwzględnie przestrzegamy zasad etyki, pracujemy sumiennie oraz fachowo.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szybka windykacja »

  Potrzebna skuteczna i szybka windykacja ? Nie czekaj - skorzystaj z usług naszej firmy. Posiadamy to co najważniejsze w tej branży - doświadczenie, wiedzę oraz oferujemy profesjonalne podejście, gwarantując przy tym skuteczność. Nasze usługi zapewniają płynność finansową każdej firmy, dzięki nam nie musisz się martwić o niespłacone zoobowiązania Twoich klientów wobec Ciebie.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI Komornik Sądowy postępowanie komornicze bydgoszcz »

  Firma mgra Sławomira Jaworskiego jest Kancelarią Komorniczą przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, zajmującą się przeprowadzaniem postępowań egzekucyjnych. Firma akceptuje wnioski spływające z całej Polski (jest to wykonalne poza sprawami egzekucyjnymi dotyczącymi nieruchomości). Do fundamentalnego rewiru Kancelarii Komorniczej należą okoliczne gminy, m.in. Białe Błota oraz Dobrcz oraz Koronowo czy Solec Kujawski łącznie z Nową Wsią Wielką. Egzekutor podejmuje Interesantów we wtorki pomiędzy godz. 12:00 i 16:00, lecz jednostka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Po całkowite informacje zapraszamy na stronę internetową Kancelarii Komorniczej.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Obrotu Wierzytelnościami Expert-windykacja długów »

  Kompendium wiedzy na temat windykacji i obrotu wierzytelnościami. Windykacja długów, postępowania sądowe oraz tytuły egzekucyjne. Zajmujemy się skupem, sprzedażą długów. Na stronie znajdziesz unikalne kalkulatory oraz programy wspomagające windykację.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Windykacja należności długoterminowych. Nasza kancelaria prawnicza charakteryzuje się jednym z najwyższych w kraju odsetkiem ściągalności długów gospodarczych. Prowadzimy dla klientów sprawy od A do Z, monitorujemy dłużników, reprezentujemy wierzycieli przed sądem. Powierzone nam windykacje przeprowadzane są zgodnie z przepisami prawa, tak aby wierzyciel mógł przywrócić własne pieniądze do obiegu gospodarczego.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Firma Primus zajmuje się całościową obsługą wierzytelności niewielkich i dużych instytucji oraz podmiotów jednostkowych ukierunkowaną na zlecenie interesanta. Bogata oferta tyczy się w szczególności takich zagadnień jak windykacja Warszawa, monitoring płatności również mediacje. Primus zapewnia sprawną windykację przy wykorzystaniu rozmaitych zgodnych z prawem narzędzi prawnych oraz nowoczesne metody negocjacji. Zobowiązania wyceniane są poszczególnie, dodatkowo bez żadnych należności wstępnych a prowizja precyzowana w porozumieniu ze zleceniodawcą. Lojalnym interesantom proponowane są zasadne zniżki.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »