Strony związane z hasłem 'wsparcie sprzedaży':

 • Call Center »

  Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Contact Center. Nasza firma jest największą w Polsce firmą outsourcingową specjalizującą się w sektorze działalności call center. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży call center oraz telemarketingu i telesprzedaży. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie doskonale działających rozwiązań dla wielu usatysfakcjonowanych klientów. Nasze lokalizacje znajdują się w miastach jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Ciechanów, Tczew, Rawa Mazowiecka, Kielce, Sosnowiec i Rzeszów. Zajmujemy się wsparciem sprzedaży, obsługa infolinii klienta, helpdeskiem i servicedeskiem, doradztwem biznesowym oraz badaniami marketingowymi. Oferujemy także studio nagrań i wirtualne contact center.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wsparcie sprzedaży »

  Sales Machines to zewnętrzny dział sprzedaży. Pomagamy firmom w zdobywaniu klienta, budujemy bazy klientów, a także generujemy zamówienia. Wsparcie sprzedaży to priorytetowy cel naszego zespołu. Współpracujemy zarówno z korporacjami jak i mniejszymi firmami.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adresy »

  PCM - Polskie Centrum Marketingowe. Nasza specjalizacja to marketing bezpośredni oparty o potencjał bazy danych polskich firm, telemarketing, wsparcie sprzedaży i analizy marketingowe. Adresy firm - baza danych Efekt, własne Call Center i rejestr firm. Oferujemy doradztwo marketingowe, pozyskiwanie klientów, obsługę klienta, obsługę posprzedażową.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja promocji »

  Quera Group to ceniona agencja hostess, która oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę różnego rodzaju akcji promocyjnych. Firma nie tylko może zaproponować współpracę z doświadczonymi hostessami, ale także wsparcie sprzedaży oraz zarządzanie akcjami o charakterze promocyjnym. Atutem agencji jest na pewno jej doświadczenie – firma działa na rynku reklamowych już kilkanaście lat. Warto dodać, że agencja świadczy usługi na terenie całego kraju.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć sklep internetowy - IAI-Shop.com »

  IAI-Shop – nowoczesna platforma do obsługi sprzedaży przez internet – wypróbuj już teraz! Zapraszamy serdecznie na stronę internetową IAI-Shop, która dokładnie zapozna Państwa z możliwościami platformy. To profesjonalne wsparcie sprzedaży w sklepach i hurtowniach internetowych, które odbywa się online. Zapewniamy dostęp do zaawansowanych narzędzi, umożliwiamy szybką integrację sklepu z systemami wspomagającymi sprzedaż, także istnieje możliwość wybrania dowolnego designu. IAI-Shop to ponadto pełne wsparcie techniczne i niskie opłaty miesięczne – sprawdź!

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atventure.com.pl »

  Atventure jest agencją marketingową oferującą od siedmiu lat pełną obsługę programów motywacyjnych i lojalnościowych. Dokładnie analizuje dane klientów, pomaga wdrożyć odpowiednią kampanię przy użyciu autorskich narzędzi informatycznych i nieustannie kontroluje działanie programu. Pomaga dopasować katalog nagród do projektu oraz odpowiednie karty podarunkowe i przedpłacone jako nagrody dla uczestników.

  Data dodania: 20 04 2018 · szczegóły wpisu »