Strony związane z hasłem 'zawisza':

 • Ogłoszenia, oferty pracy, katalog firm - portal Legnicy »

  Witamy na stronie portalu miasta Legnica. Znajdą tutaj Państwo wiadomości z miasta. Informujemy przede wszystkim o wydarzeniach kulturalnych (w tym z LCK, galerii, muzeum) i sportowych (Miedź, Konfeks). Zamieszczamy też wiadomości o imprezach rekreacyjnych organizowanych przez legnicki OSiR i PTTK.
  Portal udostępnia szereg przydatnych usług.
  Można skorzystać między innymi z darmowych ogłoszeń drobnych. Można tam zamieszczać oferty kupna - sprzedaży - zamiany lub ogłoszenia o poszukiwaniu pracy.
  Ponadto na stronach portalu udostępniliśmy bezpłatny katalog firm.
  Jest też dział z ofertami pracy z Urzędu Pracy w Legnicy i innych (PUP Lubin, PUP Złotoryja). Oferty zamieszczają też firmy.
  Informujemy o wydarzeniach w PWSZ w Legnicy.
  Zapraszamy na strony Legnicy.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • HOTEL PIASKOWY S.C. ADAM ZAWISZA MAREK ZAWISZA hotel śląskie »

  Wszystkich planujących podróż firmową na Górny Śląsk, do skorzystania z swojej propozycji zaprasza Hotel Piaskowy, umiejscowiony w miejscowości Pszczyna. Naszą propozycję adresujemy zasadniczo do klientów odbywających podróże biznesowe lub szukających miejsca na zaaranżowanie narady. Hotel dysponuje 45 pokoi z dostępem do Internetu, centrum konferencyjne z całym wyposażeniem, obszary wystawiennicze umożliwiające urządzenie pokazów. Nasz kompetentny kadra zagwarantuje Państwu idealne przygotowanie wszelkiego typu imprez. Restauracja hotelowa przygotowana jest na organizację wystawnych przyjęć oraz na kameralne spotkania biznesowe.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »