Strony związane z hasłem 'zraszacze':

 • Nawadnianie ogrodów »

  Nawadnianie Gordo Studio Warszawa: systemy automatycznego podlewania ogrodów, nawadnianie ogrodu, automatyczne nawodnienia. Dystrybutor regionalny marki Hunter - kursy z nawodnień, certyfikaty i rabaty dla wykonawców i instalatorów nawodnienia. Projektowanie i instalacja systemów nawadniających. Najniższe ceny i najwyższy standard usług. Bezinwazyjne budowanie nawodnień na istniejących ogrodach.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie Warszawa »

  Profesjonalne nawadnianie ogrodów, boisk, sadów, pól uprawnych. Firma Mój Ogród specjalizuje się w projektowaniu oraz montażu profesjonalnych systemów nawadniających. Korzyści z posiadania systemu nawadniania: -oszczędności zużycia wody przekracz 50%; - odpowiednio nawodniony ogród, nawet w trakcie urlopu; -precyzyjne nawadnianie, dostosowane do wymogów poszczególnych roślin; Instalacja systemu nie wpływa na zachowanie naturalnego wyglądu ogrodu – zraszacze wynurzają się tylko podczas pracy i są po skończonym procesie nawadniania automatycznie ukrywane. Takie rozwiązanie w żaden sposób nie utrudnia koszenia trawnika; Nad optymalnym wykorzystaniem wody czuwa czujnik deszczu który w przypadku opadów atmosferycznych wyłącza nawadnianie.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU ADVISER. Poznań zraszacze »

  Instalacja czy planowanie specjalistycznych układów nawadniania czy płynnego nawożenia w produkcji ogrodniczej to domena firmy Adviser umiejscowionej w Poznaniu. Na przestrzeni dwudziestu trzech lat działalności poszerzyliśmy naszą ofertę tudzież zdobyliśmy nowe doświadczenia, co pozwoliło nam organizować rozwiązania z jak najmniejszą stratą dla środowiska. Oferowane przez nas zraszacze, zbiorniki wodne czy rurociągi, są wykonane z najwyższej klasy materiału, zaś indywidualne nastawienie do klienta zaświadczy grono zadowolonych z naszych usług ludzi. Bardziej szczegółowe informacje są umieszczone na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »