Ada Przychodnia Weterynaryjna

Ada Przychodnia Weterynaryjna

Wykonujemy USG, EKG, Badanie krwi, Badanie kału i moczu, Badania w kierunku chorób zakaźnych. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem noża elektrycznego oraz bezdotykowej koagulacji tkanek. Przeprowadzamy zabiegi laseroterapii oraz ultradźwiekowego zdejmowania kamienia nazębnego. Prowadzimy sprzedaż diet weterynaryjnych firmy Hills. Czipujemy i wydajemy paszporty potrzebne na wyjazd zwierząt za granicę.

Szczegóły strony www.weterynarze.pila.pl:

Podlinkuj stronę www.weterynarze.pila.pl:

Ada Przychodnia Weterynaryjna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 227

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dermest »

  Prezentacja usług gabinetu doktora dermatologii Sławomira Urbanowskiego. Lasery frakcyjne w Bydgoszczy W ofercie: redukcja cellulitu i lokalnych odbarwień, modelowanie sylwetki, usuwanie blizn i bielactwa, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, laserowe oczyszczanie skóry, permanentny makijaż. Dr med. Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog, z praktyką szpitalną, wieloletni wykładowca akademicki, autor 84 publikacji naukowych zamieszczonych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym, wykładowca na międzynarodowych konferencjach i kongresach, członek towarzystw naukowych, w tym członek założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, prowadzi Gabinet Dermatologii, Ogólnej, Estetycznej i Laserowej.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • As Przychodnia Weterynaryjna Maciej Skowyra - Lecznica zwierząt »

  Wykonujemy USG, RTG, EKG,Fonokardiografię,biochemię i morfologię krwi wraz z rozmazem, Badanie moczu i kału, badania na obecność chorób zakaźnych. Wszystkie badania wykonujemy od ręki,co daje natychmiastowa diagnozę i podjęcie skutecznego leczenia. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne za pomocą noża elektrycznego oraz bezdotykowej koagulacji tkanek. Wykonujemy zabiegi laserorerapi oraz ultradźwiekowego zdejmowania kamienia nazębnego.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optyk Poznań »

  Jeśli zauważyłeś u siebie pogorszenie wzroku, ból albo przemęczenie oczu, odwiedź jak najszybciej poznański salon okulistyczny Optolens, który świadczy kompleksowa pomoc w zakresie badania wzroku, cieśnienia wewnątrzgałkowego oraz leczenia rozmaitych chorób oczu. Gabinet oferuje także pomoc wykwalifikowanego okulisty dziecięcego. Warto podkreślić, że wszystkie badania przeprowadzane są przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja po udarze będzin »

  Nasza ośrodek medyczny działa już od 1997 roku. Specjalizujemy się w leczeniu poważnych problemów neurologicznych, jakie powstają u pacjentów po wypadkach oraz chorobach. Oferta naszego ośrodka to również prowadzenia terapii oraz rehabilitacji związanych z poważnymi urazami kręgosłupa. Oferujemy rehabilitację w domu pacjenta. Zapewniamy leczenie ze strony zespołu specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁDZIELNIA PRACY LEKARZY SPECJALISTÓW MEDICUS stomatologia szczecin »

  Na terenie województwa zachodniopomorskiego zawiera się Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów MEDICUS. Działamy na rynku od 1952 roku. Absorbujemy się realizowaniem zabiegów stomatologicznych i badań z obszaru medycyny pracy. Wydajemy oświadczenia dla osób ubiegających się o przyzwolenie na broń bądź świadectwa dla marynarzy. W dodatku wykonujemy również zabiegi chirurgiczne. Należą do nich w szczególności operacje przepuklin lub stulejek bądź zabiegi laserowe. Na wizytę we Spółdzielni można się umówić za pomocą wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Szczegółowe informacje są osiągalne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SnoremeD - chrapanie, laserowe leczenie chrapania, leczenie chrapania »

  Chrapanie jest bardzo denerwujące, przeszkadza w wyspaniu się i wypoczęciu zarówno Tobie, jak i osobom z tego samego pokoju. Często także przyczynia się do złego samopoczucia, bólu głowy, osłabienia, obniżonego popędu płciowego oraz dodatkowo depresji. O ile też Ciebie tyczy się problem, polecamy nasze usługi Leczenie chrapania jest nieskomplikowane, a wyleczenie może wyłącznie wyjść na dobre. Oferujemy laserowe leczenie chrapania. Jest to zabieg, który trzeba powtarzać trzy razy. Wykonujemy go przez naświetlenie okolic gardła, a oprócz tego podniebienia. To bezbolesny, bezinwazyjny, bezpieczny zabieg, który nie sprawia ubocznych skutków. Gwarantujemy, iż po tej serii zabiegów chrapanie będzie wyłącznie nieprzyjemnym wspomnieniem, do którego nie chce się wracać.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA OPTYCZNA B. ŁAWRYNOWICZ soczewki olsztyn »

  Zakład usług optycznych i okulistycznych Bożenny Ławrynowicz świadczy usługi z zakresu specjalistycznego testowania wzroku (pod kątem ostrości widzenia oraz ewentualnych chorób oczu), korekcji lub leczenia wad a pomocniczo w Salonie Optycznym firmy umożliwiany jest wybór soczewek kontaktowych a przede wszystkim stosownych i pierwszorzędnych oprawek okularowych. Profesjonalna załoga, pracująca na profesjonalnym nowoczesnym sprzęcie, zapewnia drobiazgową diagnostykę i wprowadzenie programu korekcji wzroku. Usługi i artykuły w Salonie Optycznym kierowane są zarówno do dorosłych, jak również do dzieci. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Poznań »

  Logopeda dziecięcy w Poznaniu, pani Joanna Trzyna, zajmuje się przede wszystkim diagnozą i leczeniem opóźnień w rozwoju mowy, jak również wadami wymowy, profilaktyką logopedyczną, jąkaniem, afazją i dysfazją, prawidłowym oddychaniem i połykaniem. Gabinet przystosowany jest do potrzeb najmłodszych pacjentów. Wieloletnie doświadczenie oraz wykształcenie logopedyczne i pedagogiczne gwarantują wysoką skuteczność terapii.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polski Instytut Hipertermii Onkologicznej | Hipertermia »

  Hipertermia w Polsce. Innowacyjna na świecie terapia leczenia onkologicznego skojarzonego z chemioterapią i radioterapią dostępna również w Polsce.Walcząc o zdrowie dajmy sobie szanse. Na świecie metoda hipertermii jest wykorzystywana powszechnie w leczeniu chorób nowotworowych. W Niemczech skąd wywodzi się metoda hipertermii jest kilkaset ośrodków leczących nowotwory terapią hipertermii.

  Data dodania: 27 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Pasternak Kraków | Rehabilitacja dzieci i dorosłych »

  Fizjoterapia Pasternak to nowoczesny gabinet zajmujący się profesjonalną rehabilitacją oraz fizykoterapią na terenie Krakowa. Zespół składa się z małżeństwa i najbliższej rodziny, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Specjaliści traktują pomoc innym jako spełnianie pasji i powołania. Do głównych usług zalicza się: rehabilitację ortopedyczną, kręgosłupa, neurologiczną, pooperacyjną, terapię manualną oraz fizykoterapię. Przyjmowane są dzieci, dorośli, jak i osoby starsze. Dla pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia wizytę w gabinecie oferowane są wizyty domowe. Każdy przypadek rozpatrywany jest z osobna, z poświęceniem pełnej uwagi, zaangażowania i czasu. Więcej szczegółowych informacji oraz pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »