Choroby Podkategoria: Choroby

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Choroby »

  Na portalu atlaschorob.pl opisujemy kompleksowo większość chorób występujących w społeczeństwie. Znajdziesz tu opis takich schorzeń jak: półpasiec, hemoroidy, ospa i wielu innych. Dzięki naszemu atlasowi będziesz w stanie odnaleźć interesujące Cię informacje w jednym miejscu. Od dziś nie musisz się przedzierać przez dziesiątki stron w poszukiwaniu niezbędnej wiedzy. Wystarczy, że zajrzysz do naszego atlasu. Wszystkie choroby w jednym miejscu. Takie mamy przesłanie.

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zmiany skórne, egzema »

  Kosmetyki Manuka to unikatowe, w pełni naturalne produkty pielęgnacyjne. Doskonałe dla skóry z problemami takimi jak: suchość skóry, egzemy, atopowe zapalenie skóry, czy wysypki. Kosmetyki wygładzaja strukturę skóry, ponieważ posiadają naturalne właściwości nawilżające. Zawarte w miodzie antyoksydanty redukują powstawanie wolnych rodników, które wpływają na proces starzenia.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cytomegalia »

  Cytomegalia.com to strona internetowa będąca doskonałym kompendium wiedzy o cytomegalii. Tylko u nas dowiesz się na czym polega ta choroba, w jaki sposób można się nią zarazić, a także jakie objawy wskazują na to, że chorujesz właśnie na cytomegalię. Ponadto, na naszej stronie wyjaśniamy jakie wyniki badania krwi świadczą o tym, że występuje u Ciebie to schorzenie. Co więcej, u nas dowiesz się jakie są objawy i jak przebiega cytomegalia u kobiet w ciąży oraz jakie może pociągać za sobą konsekwencje.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kit pszczeli, naturalny lek na raka »

  Propolis znany też pod nazwą kit pszczeli jest cennym produktem wykorzystywanym w lecznictwie. Aktywność p/bakteryjna propolisu związana jest z występowaniem flawonoidów m.in. kemferolu kwercetyny oraz estrów kwasu kawowego(CAPE). Terapia prowadzona za pomocą propolisu pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów w schorzeniach skórnych: ropnie skóry, wrzody, zajady, oparzenia.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Depresja »

  Strona depresja.net.pl to doskonały „partner” w walce z chorobą, jaką jest właśnie tytułowa depresja. z nami, masz szansę zdobyć podstawową wiedzę na temat tego, co to jest depresja czy jakie są rodzaje depresji. Poza tym, dowiesz się również, jakie są metody leczenia depresji. Nasza strona da Ci również odpowiedź na pytanie o to, na czym polega diagnozowanie depresji. Dzięki nam masz również szansę, na poznanie autentycznych historii osób, dla których depresja była lub jest nadal przykrą codziennością. Od nas dowiesz się także, na czym polega związek depresja a sztuka. Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uważnej lektury naszego poradnika. Pamiętaj: im wcześniej rozpoznana zostanie u Ciebie depresja, tym większa szansa na jej wyleczenie.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie boreliozy »

  Borelioza jest strasznie groźną, zakaźną chorobą przenoszoną przez kleszcze. Choroba ta pomimo, iż jest bardzo trudna do wyleczenia jest przez naszych specjalistów lekceważona do tego stopnia, że człowiek chory dowiaduje się iż jest zdrowy. Nasze forum dyskusyjne to miejsce w którym dowiesz się w jaki sposób skutecznie leczyć choroby przenoszone przez kleszcze. Zapraszamy do rejestracji na naszym forum. W razie potrzeby razem znajdziemy rozwiązanie, pamiętaj, że tą chorobę można wyleczyć jednak potrzeba do tego celu odpowiedniej wiedzy i dobrego lekarza.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jelitowka.info »

  Potocznie nazywana jelitówką – czyli grypa żołądkowa która pozornie wydaje się nie groźna potrafi wyłączyć nas na kilka dni. Choroba jest bardzo niebezpieczna u dzieci ponieważ może dość do bardzo szybkiego odwodnienia. W przypadku niemowlaków wymagana jest hospitalizacja i podawania płynów nawadniających dożylnie. Aby dowiedzieć się jak skutecznie radzić sobie z tą infekcją odwiedź koniecznie naszą stronę – znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne informacje w formie ciekawych artykułów.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wlosy.sos.pl »

  Czy z problemem wypadania włosów muszą zmagać się tylko osoby w podeszłym wieku ? Nic bardziej mylnego – zarówno osoby starsze jak i młodsze mogą mieć poważny problem z wypadaniem włosów. Drugim mitem na temat łysienie jest fakt iż dotyka ono tylko mężczyzn – kobiety również mogą mieć z tym problem. Aby dowiedzieć się więcej informacji na temat wypadania włosów – jego przyczyn a także skutecznych sposobów leczenia zapraszamy cię do odwiedzenia naszego serwisu wlosy.sos.pl poświęconego właśnie wypadaniu włosów.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Nie wiesz jak pielęgnować skórę chorując na atopowe zapalenie skóry? Dowiesz się tego na stronie internetowej atopowezapalenieskory.com, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o tym schorzeniu. Tutaj dowiesz się na czym dokładnie polega atopowe zapalenie skóry, sprawdzisz na jakie objawy najczęściej uskarżają się osoby chore na atopowe zapalenie skóry, jak również poznasz skuteczne metody leczenia i pielęgnacji skóry. Podajemy sprawdzone, skuteczne sposoby pielęgnacji skóry, które nie zaostrzają choroby.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opryszczka »

  Opryszczka to najogólniej mówiąc wirusowa choroba skóry. Główne objawy opryszczki to: liczne drobne pęcherzyki wypełnione przezroczystą, wodnistą cieczą oraz swędzenie lub pieczenie. Opryszczka pojawia się głównie na: ustach, twarzy, narządach płciowych, narządach wzroku. Najczęściej opryszczka towarzyszy stanom osłabienia organizmu czy przeziębienia. Leczenie opryszczki dostosowuje się do jej rodzaju oraz stopnia zaawansowania. Opryszczka może też pojawić się u ciężarnych w drugiej połowie ciąży. Najczęściej ustępuje samoistnie po porodzie. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat schorzenia jakim jest opryszczka, już dziś zajrzyj na stronę naszego poradnika.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kandydoza objawy »

  Szereg charakterystycznych objawów u kobiet takich jak swędzenie, pieczenie i ból okolic intymnych, do tego upływy o konsystencji twarożku. Jeśli do tego zauważyłeś również zaczerwienienie w tamtych miejscach możliwe, że jesteś chora na grzybicę pochwy. W takim wypadku zalecane jest udanie się do lekarza i rozpoczęcie leczenia. Choroba niestety lubi często powracać. Odwiedź naszą stronę i uzyskaj więcej informacji na ten temat – przeczytaj nasze artykuły i dowiedz się czy możesz być chora na grzybicę pochwy.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Aspergera »

  Rodzice często starają się dać swym dzieciom to, co najlepsze. Niestety w przypadku, gdy ich maluch jest chory, konieczne jest dokładne poznanie choroby. Wiadomym jest, iż nie warto leczyć dziecka na własną rękę, jednak, gdy poznamy dane schorzenie, będziemy wiedzieć jak z nim postępować. Nasza strona opisuje zespół aspergera. Jest to delikatniejsza odmiana autyzmu. Dzieci, które na nią chorują często posiadają pochłaniające zainteresowania, na przykład jednym przedmiotem w szkole. To sprowadza się do tego, że praktycznie całkowicie ignorują pozostałe. Tego typu informacje zostały zawarte na łamach naszego serwisu.

  Data dodania: 02 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • INSTYTUT MCKENZIEGO metoda mckenziego »

  Instytut Mckenziego gwarantuje wyzwolenie się od bólu kręgosłupa osobom, jakie żyją z tego rodzaju kłopotami. Instytut Mckenziego, poprzedzony wieloletnią praktyką badawczą, wypracował prekursorską na skalę światową strategię leczenia bólu pleców oraz stawów. Dzięki rewolucyjnym metodom leczniczym opartych na ćwiczeniach regeneracyjnych kości i stawów, tysiące chorych mogą dzisiaj cieszyć się życiem. Ból spowodowany uciskiem kręgów lub zwyrodnieniem stawów jest na ogół diagnozowanym schorzeniem na świecie. Instytut Mckenziego potrafi leczyć i zapobiegać tego rodzaju chorobom. Osoby zainteresowane wsparciem specjalistów, zapraszamy na witrynę Instytutu.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nadżerka »

  Nadżerka jest jedną z licznych chorób układu rozrodczego, które spotykają kobiety. Jest też de facto najczęściej występującą, bowiem szacunkowo jedna na cztery kobiety choruje na nadżerkę. Mimo faktu, że choroba ta jest stosunkowo niegroźna, istotne jest, aby po wykryciu podjąć się jej leczenia -> leczenie nadżerki, gdyż na dłuższą metę grozić może nawet nowotworem szyjki macicy. Dzięki naszej witrynie dowiecie się wszystkiego, co musicie wiedzieć na temat nadżerki.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cichy zabójca - osteoporoza »

  Osteoporoza zasadza się na powolnym redukowaniu się masy kostnej z upośledzoną, to znaczy niewłaściwą, mikroarchitekturą tkanki kostnej, co w konsekwencji doprowadza do większej podatności na przeróżne urazy - w tym i złamania.

  W Polsce osteoporozą dotkniętych jest około 20 do 30 % osób spośród tych, które ukończyły 50 lat. W sytuacji złamania szyjki kości udowej ponad 1/4 chorych potrzebuje pomocy innych osób aż do śmierci. Śmiertelność z powodu powikłań tego typu złamań, głównie polegających na procesach zakrzepowo-zatorowych przebiegających w układzie krążenia sięga od 10 do 15 procent w trakcie pierwszego roku po złamaniu.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • WZW B - informacje, forum, anonse samotnych »

  Niekomercyjna prywatna strona o wirusowym zapaleniu wątroby typu B tworzona przez chorych dla chorych. Znajdziecie tutaj przydatne informacje, forum, oraz kącik dla samotnych osób borykających się z tą chorobą. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współredagowania naszej strony bo tylko my chorzy możemy obiektywnie opowiedzieć jak żyć - radzić sobie na co dzień z tego rodzaju chorobą. Jeszcze raz zapraszamy serdecznie do ODWIEDZENIA STRONY !!!

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Larmedica »

  Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie otolaryngologii, którzy większą część swojego życia zawodowego spędzili na sali operacyjnej. Tworzymy profesjonalny zespół otolaryngologów specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia, z zakresu nosa, gardła, uszu i krtani. Operujemy w warunkach nowoczesnych sal operacyjnych w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym z monitorowaną opieką anestezjologiczną. Wykonujemy operacje skrzywionej przegrody nosa, polipów nosa i zatok przynosowych, a także operacje ucha środkowego. Używamy nowoczesnych technik operacyjnych z użyciem endoskopów i mikroskopu. Leczymy chrapanie metodą Celon.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm »

  Nasza specjalizacja to leczenie alkoholizmu.Terapia odbywa się w rodzinnej atmosferze w grupie 6-8 osobowej.Gwarantujemy Wam usługi na najwyższym poziomie,którzy organizują profesjonaliści.Ośrodek leży w miłej i pięknej miejscowości, Beskidzie Śląskiej blisko rzeki Wisły.Oferujemy pokoje jednoosobowe i dwuosobowe.Zapewniamy komfortowe warunki dla twojej terapi gdzie znajdziesz czas na wytchnienie i odpoczynek!Zapraszamy także do bezpłatnych konsultacji telefonicznych.Zapraszamy do naszego ośrodka!Napewno odnajdziesz spokój i zapomniesz o problemach.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Choroby genetyczne »

  Zapalenie pęcherza to najczęściej spotykany stan zapalny dróg moczowych. Chorują na to najczęściej kobiety (częściej także występuje ono u kobiety które chorują na cukrzycę). Charakterystyczne objawy to często oddawanie moczu (bolesne i piekące), ciągłe parcie na pęcherz. Leczenie bo zrobieniu badań odbywa się za pomocą antybiotyków – stosuje się także leki przeciwbólowe jeśli dolegliwości są bardzo uciążliwe. Oprócz tego żurawina ma także dobre właściwości w walce z zapalenie pęcherza. Więcej informacji o zapaleniu pęcherza znajdziesz na naszej stronie – odwiedź nas już dzisiaj i przeczytaj także o innych chorobach.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mastektomia w raku piersi »

  Czy warto poddać się mastektomii? Po dokonaniu jej i upublicznieniu tej wiadomości przez jedną z popularnych aktorem rozpoczęła się dyskusja wokół tego tematu. Obecne mastektomia czyli usunięcie piersi zalecane jest przed wszystkim kobietom które są obciążone genetycznie tą chorobą i istnieje duże prawdopodobieństwo że na nią zachorują. Piersi oczywiście usuwa się także w przypadku choroby. Aby dowiedzieć się więcej o mastektomii i aspekcie psychologicznych oraz o samej chorobie jaką jest rak piersi zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Rak-piersi.info.pl.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: