Choroby Podkategoria: Choroby

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Kurzajki.net.pl »

  Około 50 % ludzi skarży się na pojawiające się zmiany na skórze zwane brodawkami (potocznie także przypisuje się im nazwę kurzajek). Zmiany najczęściej pojawiają się na dłoniach, ale mogę wyskoczyć także na twarzy czy stopach. Rozdrapywanie lub pocieranie ich powoduje rozprzestrzenienie wirusa (kurzajki są powodowane przez wirusa) na skórze i ich ilość niestety się zwiększa. Jeśli Ty również masz problem z brodawkami i chcesz się ich pozbyć odwiedź naszą stronę i przekonaj się w jaki sposób można się ich skutecznie pozbyć.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroid.info.pl - Leczenia hemoroidów »

  Hemoroidy w dzisiejszych czasach to nie lada problem. Na atak tej choroby wpływa bardzo dużo czynników, lecz główne to zły styl życia. Oczywiście hemoroidy to nie koniec świata, gdyż jest to wyleczalna choroba, choć bardzo bolesna - rzecz jasna. Ostatnio jesteśmy zasypywani pytaniami jak leczyć hemoroidy - dlatego też postanowiliśmy umieścić ogólny poradnik na naszym blogu. Mamy nadzieję, że artykuły, które umieszczamy pomogą każdej osobie, która jest nękana przez hemoroidy.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rak, Onkologia | NZOZ Centrum Medyczne Onkologii i Hipertermii - Hipertermia.pl »

  Centrum Medyczne Onkologii i Hipertermii w Warszawie to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, świadczący wielospecjalistyczne usługi medyczne, ukierunkowane przede wszystkim na kompleksową opiekę nad pacjentami onkologicznymi z takimi chorobami jak np. rak. Funkcjonujemy od marca 2010 roku. Oferowany przez nas panel świadczeń diagnostycznych taj jak onkologia i leczniczych opieramy na zasadach zawartych w obowiązujących standardach procedur medycznych, stosowanych na świecie. Jesteśmy zorientowani na pacjentów z problemami onkologicznymi pod kątem optymalnej poprawy stanu zdrowia, poprawy jakości leczenia i życia. Obecnie wykonujemy najtańsze badania laboratoryjne w Warszawie.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Twoje dziecko ma problemy z atopowym zapaleniem skóry, ma wysypkę, czy też nienaturalnie czerwone policzki? Zapraszam na stronę, gdzie znajdziesz poradnik, który pomoże Ci z tym walczyć. Poznasz pomocne sposoby, wykorzystywane przez mamę dwójki dzieci chorych na AZS.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie stawów »

  Serwis w pełni poświęcony stawą człowieka.U nas dowiesz się wszystkiego co chcesz i musisz wiedziec o stawach. Zobaczysz każde choroby stawów, objawy schorzeń stawów, metody ich leczenia i podtrzymania twoich stawów w dobrej kondycji.zostaniesz poinformowanym w jaki sposób pozbyć się przeszywającego bólu stawów, kręgosłupa i wyleczyć stany zapalne. Serwis zapalenie stawów pokaże Ci jak w naturalny sposób i naturalnymi sposobami zdołasz ulżyć swoim stawom.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Czy wiesz, jakie są najczęstsze objawy hemoroidów? A czy wiesz jak powstają hemoroidy? Czy słyszałeś/łaś jak leczy się hemoroidy? Jeśli odpowiedzieliście na któreś z powyższych pytań negatywnie, to zapraszamy do lektury naszego poradnika. dowiecie się z niego nie tylko czym są hemoroidy lub jak powstają. Dzięki nam uzyskacie wiele cennych wskazówek na temat tego, w jaki sposób uniknąć hemoroidów i co zrobić jeśli już odkryjemy ich pierwsze objawy – czekać czy udać się po pomoc i kto może nam jej udzielić. My wyjaśniamy też bardzo częstą dolegliwość czyli hemoroidy w ciąży. Nie czekajcie dłużej i już dziś uzbroicie się w ‘wiedzę przeciwko hemoroidom’.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odwyk »

  Jeśli szukasz najlepszego miejsca dla osoby uzależnionej od narkotyków (narkomana), alkoholu lub leków powinieneś zobaczyć ofertę ośrodka Janochy. Odwyk zmieni Twoje życie na lepsze i sprawi, że dostrzeżesz rzeczy, których nie dostrzegałeś do tej pory.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik leczenie »

  Choroby skóry, często powodują izolacje od otaczającego środowiska. Osoba borykająca się z problemem trądziku unika kontaktu z rówieśnikami, staje się zamknięta w sobie, często wpada w depresje. Kolejnym problemem jest rozdrapywanie zmian skórnych, co w efekcie nasila trądzik. Poprzez wyciskanie chrostek, czy wyprysków roznosimy po całej twarzy chorobliwe bakterie, a w górnice rzeczy nieszkodliwa postać trądziku może rozprzestrzenić się na cała twarz, przyczyniając się do poważniejszych zmian skórnych.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Refluks objawy »

  Zmagasz się z chorobą refluksową i nie wiesz, jak ją pokonać? W takim razie powinieneś jak najszybciej zapoznać się z ofertą naszej strony internetowej o nazwie Choroba refluksowa. Na naszej stronie www dowiesz się, jakie są przyczyny choroby refluksowej, jakie są jej jej objawy, przyczyny, jak rozpoznać chorobę, jakie są sposoby leczenie, jaką stosować dietę w chorobie. Pozbądź się zgagi, cofania treści pokarmowej i tak dalej. Ponadto zakup profesjonalny poradnik doktora Kokurewicza. Zachęcamy!

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Choroby skóry »

  Medycyna to dział nauki, który jest nieograniczona. Co jakiś czas media obiegają nowe informacje o zaskakujących odkryciachrzucających jasne światło na do tej pory nieznane metody leczenia bardzo groźnych chorób (WZW, rak, AIDS) i sezonowych przypadłości jak grypa czy przeziębienie. Kiedy jednak można być pewnym, że zagrożenie zostało opanowane, na świat wychodzą następne informacje, które totalnie zmieniają ich kształt. Dlatego też, bardzo ważną kwestią w przypadku ludzi zarażonych, bądź tych, które są zaniepokojone swoim zdrowiem, jest możliwie jak najdokładniejsze zapoznanie się z oznakami i sposobami walki z chorobą, w czym wyjątkowo może pomóc encyklopedia medycyny

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dna moczanowa - leczenie »

  Nasz serwis internetowy prezentuje dużo interesujących informacji dotyczących dny moczanowej. Dzięki nam możesz dowiedzieć się, czym jest dna moczanowa, jak się ją rozpoznaje, jak się ją leczy. Skupiamy się przy tym na naturalnych metodach leczenia dny moczanowej, przedstawiamy rekomendowane diety i profilaktykę. Możesz u nas także napisać własną historię i zapytać o szczegóły dotyczące tej choroby. Nasz poradnik na pewno pomoże chorym i ich bliskim.

  Data dodania: 31 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień alkoholowych »

  Alkoholizm to przewlekła choroba. Prywatna klinika uzależnień "Terapie Tu i Teraz" pomaga pokonać tę chorobę. Niesiemy pomoc w początkowym trudnym okresie utrzymania abstynencji, oferujemy terapię indywidualną, terapię grupową, grupy wsparcia, warsztaty terapeutyczne. Jeśli alkohol rujnuje Ci życie, nie umiesz sobie sam poradzić, nie znajdujesz drogi wyjścia, nie wahaj się skontaktować z naszą kliniką. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroba Hashimoto - Leczenie, Objawy »

  Problemy z tarczycą to jeden z poważniejszych kłopotów ze zdrowiem współczesnego świata. Jedno ze schorzeń, które doprowadza do niedoczynności tarczycy jest tak zwana choroba Hashimoto znana też jako przewlekłe limfocytowe zapalenie gruczołu tarczowego. Ze strony dowiesz się wiele na temat tej choroby. Poznasz między innymi jej objawy, diagnozę, sposoby leczenia.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza »

  Czy wiesz, że co 10-ta osoba na świecie dotknięta jest chorobą układu kostnego o nazwie osteoporoza? Czy wiesz, jakie są jej przyczyny lub objawy? A czy wiesz, na czym polega profilaktyka osteoporozy? Jeśli któreś z wymienionych pytań, Cię zaciekawiło, to zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony osteoporoza.pl. jest to dobrze przygotowana baza wiedzy o tytułowej chorobie. Dzięki nam, dowiesz się jak diagnozowana jest osteoporoza a także nauczysz się rozpoznawać właściwie objawy osteoporozy. Nasza strona adresowana jest nie tylko do osób w podeszłym wieku. dlaczego? Ponieważ, jak dowodzą najnowsze statystyki osteoporoza dotyczy również osób w średnim wieku. Są to głównie kobiety od 50 roku życia. Zanim, więc osteoporoza stanie się i Twoim udziałem, pokonaj ją niezbędną wiedzą.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Borelioza »

  Zaburzenia wzroku, szum w uszach, jednostronny paraliż twarzy to główne objawy, które może dać choroba, jaką jest borelioza. Jednakże, w błędzie jest ten, kto sądzi, że symptomy te pojawiają się natychmiast, po ukąszeniu. Otóż, borelioza bywa w wielu przypadkach „chorobą utajoną”, która może spowodować poważne spustoszenia w naszym ustroju, przeradzając się w stany zapalne: mózgu, serca, stawów. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat choroby, jaką jest borelioza, to zajrzyj na stronę kompendium wiedzy o tym schorzeniu. Dzięki nam, prześledzisz proces działania boreliozy oraz dowiesz się, na czym polega diagnoza boreliozy. Opisujemy też, na czym polega leczenie boreliozy. Zachęcamy już dziś do uważnej lektury, szczególnie tych, którzy dużo spacerują po lasach czy parkach.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grypa i angina - objawy i leczenie »

  Pojawiająca się z dnia na dzień bardzo wysoka gorączka która może przekraczać nawet 40 stopni. Do tego dochodzące inne objawy ze strony układu oddechowego jak silny kaszel, ból gardła i bolące wszystkie mięśnie. To są objawy grypy – choroby na którą łatwo zachorować przede wszystkim w sezonie gdy występuję epidemia. Dość skutecznym środkiem zaradczym są szczepienia przeciw grypie. Jeśli już zachorujemy pamiętajmy aby wyleżeć chorobę – jeśli jej nie zaleczymy czekają nas bardzo poważne i niebezpieczne dla zdrowia powikłania. O grypie i innych choroba które zazwyczaj atakują nasz organizm zimą lub jesienią przeczytasz na stronie choroby-sezonowe.net - zapraszamy !

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.rak-jelita.info »

  Nasz układ pokarmowy może zaatakować wiele chorób w tym także nowotwory. Do jednego z nich zaliczamy raka jelita grubego – niebezpieczna choroba – potrafi przez wiele wiele lat nie dawać całkowicie żadnych objawów - przez co w ogóle możemy nie zdawać sobie sprawy z tego iż w ogóle na coś chorujemy. Jednym z bardzo niepojących znaków jest krew w stolcu – może ona świadczyć o niegroźnych hemoroidach ale także o niebezpiecznym raku jelita grubego. Na stronie rak-jelita.info znajdziesz więcej informacji o chorobie i o jej leczeniu.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Padaczka »

  Czy są jakieś różnice w napadach pierwotnych uogólnionych i napadach tonicznych? Powody genetyczne, a może urazy mózgu? - jakie wyróżniamy przyczyny padaczki. Jakie są sposoby leczenia padaczki oraz jak wygląda jej profilaktyka? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na stronie Padaczka.info - kompendium wiedzy na temat padaczki. Ponadto - film na temat epilepsji i wiele artykułów zwiększających wiedzę na jej temat, jak np. Zespół Westa, dieta ketogenna w leczeniu padaczki, dzieci z padaczką.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Turnera - informacje »

  Zbyt niski wzrost, niedojrzałość płciowa, bezpłodność pierwotna i bardzo słabo wykształcone i widoczne cechy kobiece w wyglądzie to podstawowe objawy Zespołu Turnera. Jest to zespół wrodzonych wad genetycznych, wynikający z braku częściowego lub całościowego jednego z chromosomów X. Schorzenie to można leczyć pod warunkiem, że zostanie ono odpowiednio wcześnie zdiagnozowane i prawidłowo rozpoznane. Zespół Turnera utrudnia osobom cierpiącym prawidłową adaptację z otoczeniem. Wywołuje również nadmierną pobudliwość emocjonalną, która w dużej mierze wynika z nieakceptacji społecznej. Więcej na temat samej choroby: jej definicji, genezy i przebiegu możesz znaleźć na stronie zespolturnera.pl.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atopowezapalenieskory.info.pl »

  Objawów atopowego zapalenia skóry jest naprawdę wiele jednak kilka z nich pozwala skutecznie rozpoznać tę uciążliwą chorobę. Jednym z nich jest bardzo uporczywe swędzenie naszej skóry. Na skórze pojawią się charakterystyczne zmiany przypominające egzemę. Do tego dochodzi szereg objawów które praktycznie mogę świadczyć o zupełnie innej chorobie niż alergii. Wszystkie symptomy tej alergii skórnej znajdziesz na atopowezapalenieskory.info.pl – wraz z informacjami o jej leczeniu i przyczynach.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: