Evimed.com.pl

Evimed.com.pl

Jeżeli musisz koniecznie skorzystać z pomocy lekarza specjalisty jakim jest ginekolog powinieneś koniecznie sprawdzić ofertę naszej kliniki która znajduje się w Warszawie a która gwarantuje wam kompleksowe badania związane z USG, ale także chodź by pobraniem krwi. Gwarantujemy wam tylko doświadczonych i sprawdzonych lekarzy!

Szczegóły strony evimed.com.pl:

Podlinkuj stronę evimed.com.pl:

Evimed.com.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przychodnia Medica 2000 Warszawa Śródmieście »

  Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje pełen zakres badań diagnostycznych w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycyna pracy, badania okresowe do pracy.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Łódź (dysleksja) »

  Terapia EEG Biofeedback to nowatorska metoda terapii. Używa się ją zaledwie od paru lat w leczeniu niedomagań o źródle w centralnym układzie nerwowym. Jakość metody EEG Biofeedback została potwierdzona wieloma badaniami na całym świecie. Wielu naukowców - specjalistów neurologów i neuroterapeutów – cały czas prowadzi badania nad rozszerzaniem metody oraz jej nowymi odmianami. Metoda terapii EEG Biofeedback w Polsce używana jest zaledwie od kilku lat. W Łodzi znajduje się tylko sześć gabinetów. W większości z nich można leczyć zaburzenia takie jak migreny, ADHD, depresję, stres. W najnowszym z nich - dzięki znacznie lepszym urządzeniom EEG Biofeedback możliwa jest również terapia wspomagająca osoby zdrowe. Zabiegi takie pobudzają działania mózgu i umożliwiają szybsze uczenie.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Implantologiczna - implanty Szczecin. »

  Klinika implantologiczna oferuje swoimklientom wysoko wyspecjalizowane oraz kompleksoweleczenie stomatologiczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie ioferujemy najwyższej jakości usługileczenia zębów. Stawiamy na natychmiastową odbudowę protetyczną dającpacjentowi komfort ipoczucie estetyki uzębienia. Pełnimy usługi z zakresu implantologii,która polega na rekonstrukcjiuzębienia. Jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów posiadającychpojedyncze jak również większei całkowite ubytki. Oferujemy szeroki zakres leczeniaogólno-stomatologicznego. Podczas pierwszejwizyty przedstawiamy szczegółowy plan leczenia i omawiamy postępowanielecznicze. Do każdegopacjenta podchodzimy indywidualnie i z największą troską.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GEMINI SP. Z O.O. usg piersi kraków »

  Opieka ginekologiczna, całościowa profilaktyka schorzeń kobiecych bądź diagnostyka i leczenie bezpłodności to jedne z usług świadczonych przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini. Funkcjonujemy od przeszło 10 lat w województwie małopolskim. Prowadzimy także diagnostykę USG w schorzeniach jamy brzusznej oraz tarczycy. Zakład przeprowadza badania stawów biodrowych u niemowląt bądź biopsje cienkoigłowe. Sprzęt naszego Centrum pochodzi od firmy ALOKA. W godzinach od 8.00 do 19.00 odbywa się rejestracja telefoniczna. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe Zakładu są dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Gałązka - Pulmonolog Złotów - Piła »

  Prywatny Gabinet Lekarski Paweł Gałązka - oferuje kompleksowe badania i leczenie z zakresu chorób wewnętrznych, chorób płuc i wczesnego wykrywania problemów u osób palących. Zapraszamy wszystkich pacjentów z miasta Złotów i Piły do skorzystania z naszego gabinetu.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gapinski.pl »

  Na pewno znamy wiele osób, które cały czas uskarżają się na bóle głowy, nóg czy migreny. Dotyczy to zarówno tych młodszych i starszych. Powinniśmy wiedzieć, że wszystkie to może być winą kręgosłupa. Leczenie kręgosłupa w Poznaniu to specjalizacja kliniki, w której pracuje Michał Gapiński. Jest to osoba z 15 letnim doświadczeniem w leczeniu tego typu urazów. Każdemu pacjentowi przygląda się indywidualnie. Zawsze jest ostrożny i działa bezbłędnie.

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne w Krakowie »

  Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie świadczy opiekę medyczną na najwyższym poziomie dzięki zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów. W ramach SOZ czyli specjalistycznej opieki zdrowotnej pacjenci CMP mogą korzystać z konsultacji lekarzy w ponad 20 poradniach specjalistycznych. Wszelkie świadczenia udzielane są bezpłatnie jeśli pacjent posiada skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, istnieje możliwość również odpłatnego skorzystania z konsultacji z lekarze specjalistą jeśli pacjent skierowania nie posiada.

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medicus Expert - dystrybutor marki Cochlear »

  Chcesz normalnie funkcjonować, lecz nie słyszysz? Nie wiesz co możesz zrobić w takim przypadku? Należy skonsultować się z lekarzem laryngologiem z Medicus Expert we Wrocławiu, który dobierze odpowiednie środki do leczenia. Skorzystaj z naszych usług, a Twoje życie nabierze na nowo kolorów. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum medyczne Wrocław - Medicus »

  Zależy nam na zadowoleniu naszych pacjentów, dlatego cały czas się uczymy i poszerzamy swoją wiedzę w centrum medycznym we Wrocławiu. Słuchamy potrzeb naszych pacjentów i staramy się postawić prawidłową diagnozę, rozpatrując wszystkie możliwości i przeprowadzając szereg badań na nowoczesnym sprzęcie.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia NZOZ Atut »

  Przychodnia NZOZ Atut działa już od 2002 roku w Porębie jako przychodnia stomatologiczna. Nasze podejście do pacjentów zostało docenione I pozwoliło nam na otworzenie kolejnej placówki. W 2005 roku otworzyliśmy przychodnię w Dąbrowie Górniczej, która świadczy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W 2014 otworzyliśmy jeszcze jedną przychodnię Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Katowicach. Wykonujemy badania USG, badania laboratoryjne, badania dopplerowskie, badania kierowców oraz badania do pozwoleń na broń. W razie potrzeby posiadamy także holter ciśnieniowy, wykonujemy tez badania sanepidowskie I spirometryczne.

  Data dodania: 26 08 2019 · szczegóły wpisu »