Fizjoterapia Pasternak Kraków | Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Fizjoterapia Pasternak Kraków | Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Fizjoterapia Pasternak to nowoczesny gabinet zajmujący się profesjonalną rehabilitacją oraz fizykoterapią na terenie Krakowa. Zespół składa się z małżeństwa i najbliższej rodziny, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Specjaliści traktują pomoc innym jako spełnianie pasji i powołania. Do głównych usług zalicza się: rehabilitację ortopedyczną, kręgosłupa, neurologiczną, pooperacyjną, terapię manualną oraz fizykoterapię. Przyjmowane są dzieci, dorośli, jak i osoby starsze. Dla pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia wizytę w gabinecie oferowane są wizyty domowe. Każdy przypadek rozpatrywany jest z osobna, z poświęceniem pełnej uwagi, zaangażowania i czasu. Więcej szczegółowych informacji oraz pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej gabinetu.

Szczegóły strony www.fizjoterapia-pasternak.pl:

Podlinkuj stronę www.fizjoterapia-pasternak.pl:

Fizjoterapia Pasternak Kraków | Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opinie o lekarzach na stronie PorzadnyLekarz.pl »

  Kiedy trafiła w Ciebie choroba lub chcesz się spytać lekarza-specjalistę w odpowiedniej części medycyny najlepiej skorzystać z bazy polskich doktorów jaką jest PorzadnyLekarz.pl - ułatwi ona znalezienie najodpowiedniejszej osoby w Twoim mieście, która pomoże Ci rozwikłać Twój wadę związany ze zdrowiem. Odszukanie lekarza znającego się na konkretnej kategorii zdrowia jest bardzo łatwe, a pozwala na to na przykład sprawne i proste przemieszanie się na stronie. Poza tym powinieneś też poznać opinie użytkowników, które ułatwią Ci wybrać najlepszego dla Ciebie doktora.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. »

  Centrum Zdrowia ETER-MED w Gdańsku. Podstawowe i specjalistyczne usługi medyczne dla ubezpieczonych w NFZ, dla klientów Medicover, Allianz, DantexMed, Cmp, Uniqa, MedicaPolska, Polsko Amerykańskiego Systemu Medycznego, jak również konsultacje i diagnostyka komercyjna.

  Bogata oferta placówki obejmuje m.in.: poradnię lekarza POZ, alergologiczną, chirurgiczną, dermatologiczną, ginekologiczną, immunologiczną, kardiologiczną, nefrologiczną, neurologiczną, laryngologiczną, ortopedyczną, proktologiczną, diagnostykę kardiologiczną, diagnostykę obrazową RTG, USG i TK, laboratorium i wiele innych...
  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą placówki na naszej stronie internetowej www.etermed.pl!

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Integratywnej Gdańsk »

  Podejście integratywne w psychoterapii, które prezentujemy jako zespół, ujmuje człowieka jako integralną całość funkcjonującą w wielu aspektach: biologicznym, behawioralnym, emocjonalnym, poznawczym, interpersonalnym, egzystencjalnym i systemowym.W podejściu integratywnym na wybór metody pracy ma wpływ to, co i w jaki sposób zgłasza klient. Terapeuta nie narzuca swojej interpretacji ani sposobu pracy. Wielość stosowanych technik zaczerpniętych z różnych kierunków psychoterapeutycznych pozwala na dostosowanie języka zmiany do sposobu myślenia i działania klienta. Rozwiązanie nie jest jedynie skutkiem podania metody poradzenia sobie z problemem, ale rodzi się z zasobów pacjenta. Jest z nim zgodne i na miarę jego aktualnych możliwości.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog, Chirurg, Reumatolog, Ginekolog Sosnowiec »

  NZOZ Centrum Medyczne Sante - Sosnowiec. Przychodnia oferuje - USG, opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, badania prenatalne, medycyna pracy i badania kierowców. Poradnia specjalistyczna - pediatra, okulista, chirurg, kardiolog, urolog, dermatolog, ginekolog, reumatolog, diabetolog, laryngolog, neurolog, proktolog, endokrynolog. W ofercie też badania Laboratoryjne (Katowice, Sosnowiec, Śląsk). Najwyższy standard obsługi - specjalistyczne usługi realizowane w ramach umowy z NFZ i prywatnie - świadczenia udzielane ze skierowaniem i bez skierowania

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ profilaktyka antymalaryczna bydgoszcz »

  Warto mieć się do kogo zwrócić, kiedy nagle pojawia się choroba. Dzięki pomocy dobrego lekarza prędko oraz prosto można poradzić sobie z każdym problemem natury medycznej. Dlatego stworzyliśmy stronę przychodniabydgoszcz.pl, która zawiera wizytówki najlepszych przychodni w województwie kujawsko-pomorskim ze szczególnym uwzględnieniem Bydgoszczy. Możliwość dołączenia lokalizacji na mapie pomaga w sprawnym oraz efektywnym wyszukiwaniu najlepszego lekarza w Państwa okolicy. Dodawanie wpisów jest zupełnie bezpłatne. Przejrzysty układ strony oraz czytelny podział na kategorie to dodatkowe zalety bazy.

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko stomatolog »

  Szukasz dobrego stomatologa w Bielsku-Bialej? Nasza klinika stomatologiczna oferuje usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Bielsko stomatolog lekarz chirurg zapewnia, że najważniejszy jest dla niego komfort i zadowolenie pacjenta. Zdrowy uśmiech to przecież większa pewność siebie i komfort każdego dnia.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa »

  Jeśli szukacie dobrego urologa na terenie Warszawy zachęcamy do zainteresowania się naszą propozycją. Gabinet na ternie Bielan gwarantuje profesjonalną pomoc wszystkim mężczyznom, którzy mają kłopoty z układem moczowym. Zapewniamy wykonywanie badań USG, zajmujemy się rozwiązywaniem kłopotów z kamienicą nerkową. Doświadczeni specjaliści pracujący w naszym gabinecie to osoby, które wszystkim pacjentom będą w stanie zapewnić profesjonalną pomoc. Dla tych, którzy szukają dla siebie pomocy urologa w dogodnej cenie nasz gabinet powinien być najlepszym rozwiązaniem, zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prywatną wizytę.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Warszawa - Kraków - medestetis.pl »

  Po czterdziestym roku życia zaczynamy zauważać poważne zmiany w naszym organizmie. Rewolucja toczy się nie tylko wewnątrz naszego organizmu. Jest widoczna również w postaci pojawiających się zmarszczek czy utracie wyraźnego owalu twarzy. Można temu zapobiec! Klinika Medestetis oferuje liczne zabiegi odmładzające.

  Data dodania: 10 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Optyk Bydgoszcz »

  Ekskluzywny salon optyczny w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić na badanie wzroku przez wykwalifikowanego specjalistę. Zajmujemy się doborem odpowiedniej korekcji optycznej dopasowanej do potrzeb pacjenta. W ofercie szeroka gama okularów renomowanych producentów.

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • EUKSI Kamica Nerkowa »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej wszystkie osoby chcące pozbyć się kamicy nerkowej. W naszym Europejskim Instytucie Badań nad Kamicą Nerkową zajmujemy się kompleksową diagnostyką przyczyny tej choroby. Posiadana przez nas wiedza umożliwia nam indywidualne dopasowywanie planu leczenia.

  Data dodania: 24 03 2018 · szczegóły wpisu »