Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Laryngolog, Chirurg, Reumatolog, Ginekolog Sosnowiec »

  NZOZ Centrum Medyczne Sante - Sosnowiec. Przychodnia oferuje - USG, opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, badania prenatalne, medycyna pracy i badania kierowców. Poradnia specjalistyczna - pediatra, okulista, chirurg, kardiolog, urolog, dermatolog, ginekolog, reumatolog, diabetolog, laryngolog, neurolog, proktolog, endokrynolog. W ofercie też badania Laboratoryjne (Katowice, Sosnowiec, Śląsk). Najwyższy standard obsługi - specjalistyczne usługi realizowane w ramach umowy z NFZ i prywatnie - świadczenia udzielane ze skierowaniem i bez skierowania

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog specjalny białystok »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM OPTYKI OKULAROWEJ VISION CENTER SUWAŁKI okulary augustów »

  W Suwałkach lub Augustowie zdołają Państwo poddać się badaniu wzroku i diagnostyce możliwych jego wad w salonach Centrum Optyki Okularowej VISION CENTER. Wizyta w zakładzie optycznym mieści nie tylko zdobycie potrzebnych informacji, lecz również w razie potrzeby przygotowanie planu leczenia czy pielęgnacji wzroku. W bogatym asortymencie rozpowszechnianych przez nas pomocy optycznych znajdą Państwo wyroby w formie soczewek kontaktowych albo okularów - korygujących wady wzroku i przeciwsłonecznych. Na miejscu w naszych salonach rozporządzamy sprzętem do badań optometrycznych. Pomocne wiadomości zawarte są na stronie www.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mikomed poradnia chirurgiczna łódź »

  W ramach naszych usług mogą Państwo korzystać z leczenia przez nas zespół doświadczonych lekarzy. W naszej klinice posiadamy gabinety onkologiczny, ginekologiczny, stomatologiczny, rewitalizacji, medycyny sportowej. Wykonujemy zabiegi związane z chirurgią ogólną. Specjalizujemy się w zabiegach i operacjach chirurgii naczyniowej, zwłaszcza w leczeniu żylaków oraz owrzodzeń żylnych. W ramach oferty naszej apteki znajdą Państwo szeroki asortyment leków oraz sprzętu medycznego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dermest »

  Prezentacja usług gabinetu doktora dermatologii Sławomira Urbanowskiego. Lasery frakcyjne w Bydgoszczy W ofercie: redukcja cellulitu i lokalnych odbarwień, modelowanie sylwetki, usuwanie blizn i bielactwa, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, laserowe oczyszczanie skóry, permanentny makijaż. Dr med. Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog, z praktyką szpitalną, wieloletni wykładowca akademicki, autor 84 publikacji naukowych zamieszczonych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym, wykładowca na międzynarodowych konferencjach i kongresach, członek towarzystw naukowych, w tym członek założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, prowadzi Gabinet Dermatologii, Ogólnej, Estetycznej i Laserowej.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg brzucha »

  Prywatna Przychodnia Lekarska z Warszawy rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Wykonujemy badania USG i konsultacje ekspertów, które są w największym stopniu pożądane we współczesnej medycynie. Wszelkie badanie dostaje opis, a doktor udziela informacji. Nasze badania wykonywane są na sprzęcie LOGIQ P-6. Przychodnia dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd dla niepełnosprawnych). W związku ze zmianami w systemie finansowania, od 1 stycznia 2012 roku nie wykonujemy już badań Doppler Duplex w ramach bezpośredniej umowy z NFZ, tylko w ramach umów z przychodniami. Współdziałamy z przychodnią zajmującą się terapią Fizjo-Med Poland. Rejestracji można dokonać osobiście albo telefonicznie. Więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Wrocław »

  Witryna gabinetu psychologicznego we Wrocławiu. Strona kierowana jest do osób, których dotykają problemy natury psychicznej. Treści zawarte na stronie będą przydatne osobom, które rozważają skorzystanie z pomocy specjalisty - psychologa i psychoterapeuty, informacje te pozwolą rozeznać się kiedy warto zdecydować się na wizytę u psychologa, na jaką pomoc można liczyć, czego można się spodziewać. W ofercie dostępna jest psychoterapia indywidualna i grupowa oraz terapia dla małżeństw i par.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GEMINI SP. Z O.O. usg piersi kraków »

  Opieka ginekologiczna, całościowa profilaktyka schorzeń kobiecych bądź diagnostyka i leczenie bezpłodności to jedne z usług świadczonych przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini. Funkcjonujemy od przeszło 10 lat w województwie małopolskim. Prowadzimy także diagnostykę USG w schorzeniach jamy brzusznej oraz tarczycy. Zakład przeprowadza badania stawów biodrowych u niemowląt bądź biopsje cienkoigłowe. Sprzęt naszego Centrum pochodzi od firmy ALOKA. W godzinach od 8.00 do 19.00 odbywa się rejestracja telefoniczna. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe Zakładu są dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog poznan »

  Medtime to grupa gabinetów lekarskich składająca się głównie z chirurgów i dermatologów. Nasze doświadczenie oraz specjalizacja wprowadzają korzystny wpływ na urodę oraz Państwa zdrowie. Działamy w obszarach urody i zdrowia zarówno w postaci estetycznej jak i bardziej złożonej. Zapraszamy do naszego dermatologa na zabiegi thermage i konsultacje w ramach problemów skórnych. Problemy ze złamaniem lub oparzeniem załatwi lekarz chirurg. Jesteśmy gabinetem skutecznym i odpowiednim dla każdego, kto do nas przyjdzie.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja po udarze będzin »

  Nasza ośrodek medyczny działa już od 1997 roku. Specjalizujemy się w leczeniu poważnych problemów neurologicznych, jakie powstają u pacjentów po wypadkach oraz chorobach. Oferta naszego ośrodka to również prowadzenia terapii oraz rehabilitacji związanych z poważnymi urazami kręgosłupa. Oferujemy rehabilitację w domu pacjenta. Zapewniamy leczenie ze strony zespołu specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny zapraszamy. »

  TMS Diagnostyka Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. Firma świadczy szeroki zakres wykonywanych badań zarówno prywatnie jak i w ramach kontaktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • OMNIMED pediatra łódź radogoszcz »

  Ocena oraz kuracja w Centrum Medycyny OmniMed wykonywane są zarówno w zakresie ogólnym (Podstawowa Ochrona Zdrowotna), jak i specjalistycznym (Pediatria, Diabetologia oraz leczenie za pomocą pomp insulinowych, poradnia neurologiczna oraz dietetyczna). Jednostka dysponuje własną pracownią ultrasonograficzną i laboratorium medycznym. Rodzinna przychodnia OmniMed realizuje badania EKG, badania laboratoryjne oraz umożliwia realizację badań radiologicznych. Firma posiada kontrakt z NFZ, proponuje szczepienia a zaś akcje ochronne (m.in. refundowane badanie mammografem). Pomocnicze informacje znajdują się na stronie internetowej przychodni.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Kraków i online przez Skype »

  Wykwalifikowany logopeda online i w Krakowie oferuje diagnozę i terapię logopedyczną wad wymowy. Terapia odbywa się w gabinecie logopedycznym lub online przez Skype. Coraz częściej spotykaną metodą terapii logopedycznej jest metoda online przez Skype. Taka metoda terapii sprawdza się bardzo dobrze pod warunkiem, że sesje online odbywają się systematycznie i pacjent wykonuje wszystkie ćwiczenia logopedyczne zalecone przez logopedę. Efektywność terapii online może być więc taka sama jak terapii gabinetowej. Na terapię do logopedy online mogą zgłosić się wszystkie osoby, które mają problemy z artykulacją głosek np. głoski r lub głosek sz, ż, cz, dż. Terapią z logopedą przez Skype jest świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na stanie w korkach w dużym mieście.

  Data dodania: 14 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rehabilitacji »

  Gabinet Rehabilitacji Ruchowej Warszawa powstał w 2006 roku. Naszą specjalnością jest rehabilitacja ruchowa niemowląt, dzieci oraz dorosłych przy wykorzystaniu najnowszych metod rehabilitacji, takich jak: NDT Bobath, PNF i wiele innych. Zapraszamy wszystkich z Warszawy, okolic i przyjezdnych do naszego specjalistycznego gabinetu.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy »

  Kompelksowa chirurgia naczyniowa i ogólna - Dr. Andreas Franczak - specjalista Chirurgii ogólnej, naczyniowej i chirurgii wisceralnej. Gabinet znajduje się we Wiedniu i Polsce - Gdańsk i Gdynia. Kamica żółciowa, zwężenie tętnicy szyjnej, żylaki odbytu, przepuklina pachwinowa, pęcherzyk żółciowy, refluks przełyku, tętniak i przepuklina przepony. Mało inwazyjna operacja - skuteczne leczenie przepukliny pachwinowej. VNUS, TEPP, TAP, Clarivein, MOCA - Laparoskopowa operacja.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Kraków »

  Gabinet stomatologiczny w Krakowie prowadzony przez lekarzy stomatologów, zapewnia diagnostykę oraz efektywne leczenie chorób zęba. Eksperci oferują usługi w zakresie : profilaktyki stomatologicznej a mianowicie lakowania zębów, stomatologii zachowawczej(bezbolesnego leczenia próchnicy), stomatologii estetycznej(wybielania zębów) oraz protetyki. Prywatna praktyka stomatologiczna wyposażona jest w najnowsze urządzenia co powoduje, że usługi prowadzone są na jak najwyższym stopniu zaawansowania. Nieustające pogłębianie umiejętności oraz uczestnictwo w różnych specjalistycznych warsztatach w kraju jak i poza granicami kraju czynią lekarzy w pełni profesjonalnym zespołem.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna - odsysanie tłuszczu - drchecinski.pl (Warszawa) »

  W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna oraz chirurgia estetyczna dają możliwości, dzięki którym każdy, poczuje się piękniej oraz odzyska pewność siebie. znajdują się takie zabiegi, jak: operacje plastyczne, odsysanie tłuszczu, powiększanie piersi. W ofercie posiadamy również Macrolane - rewolucyjną, bezoperacyjną metodę powiększania i modelowania piersi oraz Regeneris - nowoczesny program biostymulacji komórek skóry, wygładzający fałdy oraz zmarszczki. Bezpieczne zabiegi chirurgi plastycznej pomogą Wam znacząco polepszyć wygląd i spełnić najskrytsze marzenia. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobry ortopeda Warszawa »

  Jeżeli mieszkasz w Warszawie, jesteś sportowcem, uprawiasz jakiś sport albo po prostu szukasz dobrego ortopedy, to koniecznie odwiedź stronę Dobry-Ortopeda.Warszawa.pl. Ta Witryna przedstawia lekarza, który od lat specjalizuje się w tej dyscyplinie i z pewnością Ci pomoże. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jest to dobry ortopeda, którego można z czystym sercem polecić. Doprowadza on wszystkich do stuprocentowej sprawności fizycznej, bez względu na wiek oraz kondycję. Frapuje się kuracją np:urazów kręgosłupa, zapalenia stawów, czy schorzeniami kości. Ortopeda sportowy - Stanisław Machowski.

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dentystyczny Kraków »

  Dzieci jako grupa najmłodszych pacjentów u dentysty, wymaga specjalnego traktowania i troski. Najważniejsze, aby dziecko nie wystraszyło się podczas pierwszej wizyty w gabinecie dentystycznym. Dlatego bardzo ważne jest bezbolesne wykonywanie wszystkich zabiegów stomatologicznych. Gabinet dentystyczny Kraków Iwodent dba o odpowiednią atmosferę podczas wykonywania zabiegów dentystycznych, mając na uwadze to, iż na fotelu siedzi pacjent który powinien być otoczony specjalną opieką.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Gałązka - Pulmonolog Złotów - Piła »

  Prywatny Gabinet Lekarski Paweł Gałązka - oferuje kompleksowe badania i leczenie z zakresu chorób wewnętrznych, chorób płuc i wczesnego wykrywania problemów u osób palących. Zapraszamy wszystkich pacjentów z miasta Złotów i Piły do skorzystania z naszego gabinetu.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - nowa strona:

Adres: