Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • PRACOWNIA OPTYCZNA B. ŁAWRYNOWICZ soczewki olsztyn »

  Zakład usług optycznych i okulistycznych Bożenny Ławrynowicz świadczy usługi z zakresu specjalistycznego testowania wzroku (pod kątem ostrości widzenia oraz ewentualnych chorób oczu), korekcji lub leczenia wad a pomocniczo w Salonie Optycznym firmy umożliwiany jest wybór soczewek kontaktowych a przede wszystkim stosownych i pierwszorzędnych oprawek okularowych. Profesjonalna załoga, pracująca na profesjonalnym nowoczesnym sprzęcie, zapewnia drobiazgową diagnostykę i wprowadzenie programu korekcji wzroku. Usługi i artykuły w Salonie Optycznym kierowane są zarówno do dorosłych, jak również do dzieci. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mikomed poradnia chirurgiczna łódź »

  W ramach naszych usług mogą Państwo korzystać z leczenia przez nas zespół doświadczonych lekarzy. W naszej klinice posiadamy gabinety onkologiczny, ginekologiczny, stomatologiczny, rewitalizacji, medycyny sportowej. Wykonujemy zabiegi związane z chirurgią ogólną. Specjalizujemy się w zabiegach i operacjach chirurgii naczyniowej, zwłaszcza w leczeniu żylaków oraz owrzodzeń żylnych. W ramach oferty naszej apteki znajdą Państwo szeroki asortyment leków oraz sprzętu medycznego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nietolerancja pokarmowa »

  Jeśli szukasz wsparcia w zakresie zdrowotnym – oczyszczania organizmu, pomocy przy alergiach, odchudzaniu, czy też rehabilitacji, gabinet medyczny Pure Med czeka właśnie na Ciebie. Odwiedzając naszą placówkę na warszawskim Ursynowie, będziesz mógł skorzystać z takich nowoczesnych form leczenia, jak hydrokolonoterapia, a także przeprowadzić testy nietolerancji pokarmowej, czy też oddać się leczniczemu masażowi. Szczegóły naszej oferty na stronie www – zapraszamy!

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ultramedic badania psychologiczne bielsko »

  Zdrowie mamy zaledwie jedno i stracone bardzo trudno odzyskać. Niby wszyscy o tym wiemy, jednak średnio trafiamy do lekarzy zbyt późno. Nie warto opóźniać wizyty u specjalisty, gdy coś nam dolega, bo może to w przyszłości spowodować znacznie poważniejsze problemy. Centrum Medyczne Ultramedic zapewnia mieszkańcom Bielska- Białej wszechstronną pieczę lekarzy specjalistów. W naszym zespole pracują między innymi endokrynolog, gastroenterolog, kardiolodzy i interniści. Nad zdrowiem naszych Pacjentów czuwa także okulista, ginekolog i wielu innych lekarzy specjalistów. Stosownie wyekwipowane gabinety zabiegowe stwarzają możliwość wykonania wszelakich badań diagnostycznych na miejscu, od ręki. Realizujemy także badania psychotechniczne, które są niezbędnym warunkiem sprawowania wielu zawodów.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o lekarzach na stronie PorzadnyLekarz.pl »

  Kiedy trafiła w Ciebie choroba lub chcesz się spytać lekarza-specjalistę w odpowiedniej części medycyny najlepiej skorzystać z bazy polskich doktorów jaką jest PorzadnyLekarz.pl - ułatwi ona znalezienie najodpowiedniejszej osoby w Twoim mieście, która pomoże Ci rozwikłać Twój wadę związany ze zdrowiem. Odszukanie lekarza znającego się na konkretnej kategorii zdrowia jest bardzo łatwe, a pozwala na to na przykład sprawne i proste przemieszanie się na stronie. Poza tym powinieneś też poznać opinie użytkowników, które ułatwią Ci wybrać najlepszego dla Ciebie doktora.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dermest »

  Prezentacja usług gabinetu doktora dermatologii Sławomira Urbanowskiego. Lasery frakcyjne w Bydgoszczy W ofercie: redukcja cellulitu i lokalnych odbarwień, modelowanie sylwetki, usuwanie blizn i bielactwa, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, laserowe oczyszczanie skóry, permanentny makijaż. Dr med. Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog, z praktyką szpitalną, wieloletni wykładowca akademicki, autor 84 publikacji naukowych zamieszczonych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym, wykładowca na międzynarodowych konferencjach i kongresach, członek towarzystw naukowych, w tym członek założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, prowadzi Gabinet Dermatologii, Ogólnej, Estetycznej i Laserowej.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog, Chirurg, Reumatolog, Ginekolog Sosnowiec »

  NZOZ Centrum Medyczne Sante - Sosnowiec. Przychodnia oferuje - USG, opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, badania prenatalne, medycyna pracy i badania kierowców. Poradnia specjalistyczna - pediatra, okulista, chirurg, kardiolog, urolog, dermatolog, ginekolog, reumatolog, diabetolog, laryngolog, neurolog, proktolog, endokrynolog. W ofercie też badania Laboratoryjne (Katowice, Sosnowiec, Śląsk). Najwyższy standard obsługi - specjalistyczne usługi realizowane w ramach umowy z NFZ i prywatnie - świadczenia udzielane ze skierowaniem i bez skierowania

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog specjalny białystok »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM OPTYKI OKULAROWEJ VISION CENTER SUWAŁKI okulary augustów »

  W Suwałkach lub Augustowie zdołają Państwo poddać się badaniu wzroku i diagnostyce możliwych jego wad w salonach Centrum Optyki Okularowej VISION CENTER. Wizyta w zakładzie optycznym mieści nie tylko zdobycie potrzebnych informacji, lecz również w razie potrzeby przygotowanie planu leczenia czy pielęgnacji wzroku. W bogatym asortymencie rozpowszechnianych przez nas pomocy optycznych znajdą Państwo wyroby w formie soczewek kontaktowych albo okularów - korygujących wady wzroku i przeciwsłonecznych. Na miejscu w naszych salonach rozporządzamy sprzętem do badań optometrycznych. Pomocne wiadomości zawarte są na stronie www.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny zapraszamy. »

  TMS Diagnostyka Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. Firma świadczy szeroki zakres wykonywanych badań zarówno prywatnie jak i w ramach kontaktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko stomatolog »

  Szukasz dobrego stomatologa w Bielsku-Bialej? Nasza klinika stomatologiczna oferuje usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Bielsko stomatolog lekarz chirurg zapewnia, że najważniejszy jest dla niego komfort i zadowolenie pacjenta. Zdrowy uśmiech to przecież większa pewność siebie i komfort każdego dnia.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry ortopeda Warszawa »

  Jeżeli mieszkasz w Warszawie, jesteś sportowcem, uprawiasz jakiś sport albo po prostu szukasz dobrego ortopedy, to koniecznie odwiedź stronę Dobry-Ortopeda.Warszawa.pl. Ta Witryna przedstawia lekarza, który od lat specjalizuje się w tej dyscyplinie i z pewnością Ci pomoże. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jest to dobry ortopeda, którego można z czystym sercem polecić. Doprowadza on wszystkich do stuprocentowej sprawności fizycznej, bez względu na wiek oraz kondycję. Frapuje się kuracją np:urazów kręgosłupa, zapalenia stawów, czy schorzeniami kości. Ortopeda sportowy - Stanisław Machowski.

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Wrocław »

  Witryna gabinetu psychologicznego we Wrocławiu. Strona kierowana jest do osób, których dotykają problemy natury psychicznej. Treści zawarte na stronie będą przydatne osobom, które rozważają skorzystanie z pomocy specjalisty - psychologa i psychoterapeuty, informacje te pozwolą rozeznać się kiedy warto zdecydować się na wizytę u psychologa, na jaką pomoc można liczyć, czego można się spodziewać. W ofercie dostępna jest psychoterapia indywidualna i grupowa oraz terapia dla małżeństw i par.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rehabilitacji »

  Gabinet Rehabilitacji Ruchowej Warszawa powstał w 2006 roku. Naszą specjalnością jest rehabilitacja ruchowa niemowląt, dzieci oraz dorosłych przy wykorzystaniu najnowszych metod rehabilitacji, takich jak: NDT Bobath, PNF i wiele innych. Zapraszamy wszystkich z Warszawy, okolic i przyjezdnych do naszego specjalistycznego gabinetu.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GEMINI SP. Z O.O. usg piersi kraków »

  Opieka ginekologiczna, całościowa profilaktyka schorzeń kobiecych bądź diagnostyka i leczenie bezpłodności to jedne z usług świadczonych przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini. Funkcjonujemy od przeszło 10 lat w województwie małopolskim. Prowadzimy także diagnostykę USG w schorzeniach jamy brzusznej oraz tarczycy. Zakład przeprowadza badania stawów biodrowych u niemowląt bądź biopsje cienkoigłowe. Sprzęt naszego Centrum pochodzi od firmy ALOKA. W godzinach od 8.00 do 19.00 odbywa się rejestracja telefoniczna. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe Zakładu są dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • OMNIMED pediatra łódź radogoszcz »

  Ocena oraz kuracja w Centrum Medycyny OmniMed wykonywane są zarówno w zakresie ogólnym (Podstawowa Ochrona Zdrowotna), jak i specjalistycznym (Pediatria, Diabetologia oraz leczenie za pomocą pomp insulinowych, poradnia neurologiczna oraz dietetyczna). Jednostka dysponuje własną pracownią ultrasonograficzną i laboratorium medycznym. Rodzinna przychodnia OmniMed realizuje badania EKG, badania laboratoryjne oraz umożliwia realizację badań radiologicznych. Firma posiada kontrakt z NFZ, proponuje szczepienia a zaś akcje ochronne (m.in. refundowane badanie mammografem). Pomocnicze informacje znajdują się na stronie internetowej przychodni.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Kraków i online przez Skype »

  Wykwalifikowany logopeda online i w Krakowie oferuje diagnozę i terapię logopedyczną wad wymowy. Terapia odbywa się w gabinecie logopedycznym lub online przez Skype. Coraz częściej spotykaną metodą terapii logopedycznej jest metoda online przez Skype. Taka metoda terapii sprawdza się bardzo dobrze pod warunkiem, że sesje online odbywają się systematycznie i pacjent wykonuje wszystkie ćwiczenia logopedyczne zalecone przez logopedę. Efektywność terapii online może być więc taka sama jak terapii gabinetowej. Na terapię do logopedy online mogą zgłosić się wszystkie osoby, które mają problemy z artykulacją głosek np. głoski r lub głosek sz, ż, cz, dż. Terapią z logopedą przez Skype jest świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na stanie w korkach w dużym mieście.

  Data dodania: 14 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog poznan »

  Medtime to grupa gabinetów lekarskich składająca się głównie z chirurgów i dermatologów. Nasze doświadczenie oraz specjalizacja wprowadzają korzystny wpływ na urodę oraz Państwa zdrowie. Działamy w obszarach urody i zdrowia zarówno w postaci estetycznej jak i bardziej złożonej. Zapraszamy do naszego dermatologa na zabiegi thermage i konsultacje w ramach problemów skórnych. Problemy ze złamaniem lub oparzeniem załatwi lekarz chirurg. Jesteśmy gabinetem skutecznym i odpowiednim dla każdego, kto do nas przyjdzie.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dentystyczny Kraków »

  Dzieci jako grupa najmłodszych pacjentów u dentysty, wymaga specjalnego traktowania i troski. Najważniejsze, aby dziecko nie wystraszyło się podczas pierwszej wizyty w gabinecie dentystycznym. Dlatego bardzo ważne jest bezbolesne wykonywanie wszystkich zabiegów stomatologicznych. Gabinet dentystyczny Kraków Iwodent dba o odpowiednią atmosferę podczas wykonywania zabiegów dentystycznych, mając na uwadze to, iż na fotelu siedzi pacjent który powinien być otoczony specjalną opieką.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja po udarze będzin »

  Nasza ośrodek medyczny działa już od 1997 roku. Specjalizujemy się w leczeniu poważnych problemów neurologicznych, jakie powstają u pacjentów po wypadkach oraz chorobach. Oferta naszego ośrodka to również prowadzenia terapii oraz rehabilitacji związanych z poważnymi urazami kręgosłupa. Oferujemy rehabilitację w domu pacjenta. Zapewniamy leczenie ze strony zespołu specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - nowa strona:

Adres: