Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Bielsko stomatolog »

  Szukasz dobrego stomatologa w Bielsku-Bialej? Nasza klinika stomatologiczna oferuje usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Bielsko stomatolog lekarz chirurg zapewnia, że najważniejszy jest dla niego komfort i zadowolenie pacjenta. Zdrowy uśmiech to przecież większa pewność siebie i komfort każdego dnia.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Zatok »

  Klinika lecznicza, której priorytetem było i nadal jest leczenie zatok najnowocześniejszymi i zarazem bezpiecznymi metodami, które pomagają zadbać o komfort pacjenta. Dysponujemy gabinetami diagnostycznymi oraz zabiegowymi, wyposażonymi w aparaturę najwyższej klasy. Utrzymujemy ciągły kontakt z znanymi ośrodkami zagranicznymi i krajowymi o podobnej specjalizacji. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych metod leczenia zatok i powodowanych przez nie dolegliwości. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów doświadczonych i życzliwych chorym.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o lekarzach na stronie PorzadnyLekarz.pl »

  Kiedy trafiła w Ciebie choroba lub chcesz się spytać lekarza-specjalistę w odpowiedniej części medycyny najlepiej skorzystać z bazy polskich doktorów jaką jest PorzadnyLekarz.pl - ułatwi ona znalezienie najodpowiedniejszej osoby w Twoim mieście, która pomoże Ci rozwikłać Twój wadę związany ze zdrowiem. Odszukanie lekarza znającego się na konkretnej kategorii zdrowia jest bardzo łatwe, a pozwala na to na przykład sprawne i proste przemieszanie się na stronie. Poza tym powinieneś też poznać opinie użytkowników, które ułatwią Ci wybrać najlepszego dla Ciebie doktora.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • KRYSTYNA WASZCZUK medycyna pracy augustów »

  Prywatny gabinet medyczny Krystyny Waszczuk wykonuje kompleksowe badania wstępne, okresowe oraz profilaktyczne w obszarze medycyny pracy. Wśród swoich pacjentów gabinet cieszy się sporą popularnością ze względu na krótkie terminy oczekiwania oraz kompetentną i życzliwą obsługę. Współpracuje z zakładami pracy oraz firmami na terenie województwa podlaskiego, zwłaszcza Augustowa. W ofercie gabinetu znajdą Państwo rozległy zakres usług. Oprócz fundamentalnych badań medycyny pracy, w gabinecie można zrealizować takie badania jak: badania dla celów sanitarno - epidemiologicznych wykonywane w celu uzyskania książeczki zdrowia, badania kierowców na wszelkie kategorie prawa jazdy czy również badania dla operatorów maszyn w ruchu i wózków widłowych.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź - prywatny gabinet - psychoterapia, rozwój »

  Psycholog, psychoterapeuta. Prywatny gabinet pomocy psychologicznej. Pomagam parom, małżeństwom, osobom indywidualnym poradzić sobie z kryzysami i trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. Terapia depresji, bezsenności, konflikty małżeńskie, trudności w komunikacji, nadmierna agresja, fobie i lęki, przeżycia traumatyczne. Pierwsze 1-3 spotkań jest zazwyczaj w formie konsultacji, dobrania odpowiednich technik terapeutycznych, wnikliwych pytań w celu zrozumienia na czym dokładnie polegają trudności, z którymi klient się zmaga. Zadawanie tych pytań często już otwiera nowe spojrzenie na problem, oraz umożliwia bardziej precyzyjne określenie celu, czyli tego czego Państwo oczekują po wizytach u psychologa. Gabinet mieści się na Polesiu, pomiędzy Retkinią a TeofilowemSerdecznie zapraszam.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny okulista Kraków »

  Jeśli czas od czasu boli Cię oko, może to być pierwszy symptom jaskry. Nie warto więc go lekceważyć. Mamy tylko jedne oczy, więc należy zadbać o swoje oczy. Nie czekajmy aż umówimy się na wizytę u okulisty z NFZ. Może być za późno. Skorzystaj z oferty prywatnego okulisty z Krakowa i jak najszybciej zbadaj swój wzrok.

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny Wrocław »

  Zapraszam do mojego gabinetu ginekologicznego zlokalizowanego we Wrocławiu. Jestem specjalistką w zakresie ginekologii i położnictwa, posiadam duże doświadczenie. Mój gabinet jest w pełni wyposażony w nowoczesne sprzęty, które zapewniają komfort badań okresowych, prowadzenia ciąży oraz diagnozowania stanu zdrowia dziecka oraz matki. Oferuję także doradztwo w doborze nowoczesnej antykoncepcji, wykonuję badania USG, zajmuję się diagnostyką hormonalną, diagnostyką i leczeniem stanów zapalnych narządów płciowych oraz wiele innych usług medycznych. Zapraszam!

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Mazowieckie »

  Od roku 1967 do chwili obecnej a więc przez cały czas mojej lekarskiej aktywności, pracuję w Klinice Laryngologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, początkowo jako młodszy asystent, asystent, adiunkt, docent, a do chwili obecnej jako profesor. W tym okresie odbywałem staże szkoleniowe i naukowe w klinikach w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Włoch, Hiszpanii i innych. Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych oraz komitetów redakcyjnych czasopism naukowych w Polsce i naukowych świecie. Opublikowałem 367 prac naukowych.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okulista dziecięcy Szczecin »

  Zadbaj o zdrowie swoich oczu już dziś z Centrum Medycznym Kaszubska. Dbanie o oczy i swój wzrok to coś więcej niż noszenie okularów czy soczewek. W naszym gabinecie zespół doświadczonych i najlepszych lekarzy zatroszczy się o Twoje zdrowie pod każdym kątem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ultrasonografie gałki ocznej i oczodołu, leczenie zaćmy i jaskry. Prowadzimy także specjalistyczną opiekę okulistyczną nad chorymi na cukrzycę.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Łódź (dysleksja) »

  Terapia EEG Biofeedback to nowatorska metoda terapii. Używa się ją zaledwie od paru lat w leczeniu niedomagań o źródle w centralnym układzie nerwowym. Jakość metody EEG Biofeedback została potwierdzona wieloma badaniami na całym świecie. Wielu naukowców - specjalistów neurologów i neuroterapeutów – cały czas prowadzi badania nad rozszerzaniem metody oraz jej nowymi odmianami. Metoda terapii EEG Biofeedback w Polsce używana jest zaledwie od kilku lat. W Łodzi znajduje się tylko sześć gabinetów. W większości z nich można leczyć zaburzenia takie jak migreny, ADHD, depresję, stres. W najnowszym z nich - dzięki znacznie lepszym urządzeniom EEG Biofeedback możliwa jest również terapia wspomagająca osoby zdrowe. Zabiegi takie pobudzają działania mózgu i umożliwiają szybsze uczenie.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polski Instytut Hipertermii Onkologicznej | Hipertermia »

  Hipertermia w Polsce. Innowacyjna na świecie terapia leczenia onkologicznego skojarzonego z chemioterapią i radioterapią dostępna również w Polsce.Walcząc o zdrowie dajmy sobie szanse. Na świecie metoda hipertermii jest wykorzystywana powszechnie w leczeniu chorób nowotworowych. W Niemczech skąd wywodzi się metoda hipertermii jest kilkaset ośrodków leczących nowotwory terapią hipertermii.

  Data dodania: 27 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Polkard »

  Szukasz doświadczonego lekarza specjalisty neurologa, ginekologa lub stomatologa ?. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego centrum Polkard w Olsztynie. Kompleksowo, szybko i bezpiecznie badamy naszych pacjentów. Umawiamy pacjentów na konsultacje specjalistyczne, zajmujemy się leczeniem żył kończyn dolnych, a w szczególności posiadamy najlepszych specjalistów ortodoncji i stomatologii. Wszystko, to w trosce o piękny i zdrowy uśmiech naszych pacjentów. Porady i zabiegi wykonujemy również bezpłatnie w ramach NFZ.

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • "VENUS" Poradnia Ginekologiczno - Położnicza »

  VENUS Przychodnia Położnicza-Ginekologiczna. Obserwacja i leczenie zmian chorobowych szyjki macicy.
  Badanie vidokolposkopowe oraz cytologiczne szyjki macicy.
  Likwidacja nadżerek metodą krioterapii tj. wymrażania zmiany za pomocą ciekłego azotu oraz metodą laserowego usuwania nadżerek.
  Poradnictwo prokreacyjne – przygotowanie do ciąży.
  Prowadzenie ciąży, badanie KTG ciąży. Badanie USG narządu rodnego i ciąży oraz ocena owulacji.
  Antykoncepcja: poradnictwo, antykoncepcja hormonalna doustna, plastry oraz wkładki wewnątrzmaciczne.
  HTZ - hormonalna terapia zastępcza.
  Profilaktyka zakażeń wirusem brodawczaka
  ludzkiego HPV.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • LECZNICA DLA ZWIERZĄT W PAŁACYKU Weterynarz Szczecin »

  Usytuowana w Szczecinie Lecznica dla małych zwierząt W PAŁACYKU funkcjonuje już od przeszło 18 lat, ratyfikowana przez Radę Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej. Na miejscu proponowane jest Państwu wszechstronne poradnictwo na temat właściwej pielęgnacji zwierzęcia. Naszą podstawową specjalizacją jest jednakże chirurgia, obsługiwana przez lekarza weterynarii wykształconego w tej specjalności. Dodatkowo mogą nam Państwo powierzyć także realizację specjalistycznych badań diagnostycznych i zaproponowanie metod leczenia. Pełny profil usług przeprowadzanych w Lecznicy Weterynaryjnej W PAŁACYKU zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁDZIELNIA PRACY LEKARZY SPECJALISTÓW MEDICUS stomatologia szczecin »

  Na terenie województwa zachodniopomorskiego zawiera się Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów MEDICUS. Działamy na rynku od 1952 roku. Absorbujemy się realizowaniem zabiegów stomatologicznych i badań z obszaru medycyny pracy. Wydajemy oświadczenia dla osób ubiegających się o przyzwolenie na broń bądź świadectwa dla marynarzy. W dodatku wykonujemy również zabiegi chirurgiczne. Należą do nich w szczególności operacje przepuklin lub stulejek bądź zabiegi laserowe. Na wizytę we Spółdzielni można się umówić za pomocą wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Szczegółowe informacje są osiągalne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Da-vinci.org.pl »

  Jeśli poszukujesz psychiatry z Krakowa, który wspomoże leczenie Ciebie lub Twoich bliskich- skontaktuj się z Centrum Medycznym Da Vinci. Nasi specjaliści to doświadczone osoby, które pomogły dziesiątkom osób wychodzącym z ośrodków całodobowych lub dziennych. Jeśli czujesz, że nadal potrzebujesz doraźnej opieki psychiatry- nie zwlekaj. Nasi terapeuci pomogą Ci mierzyć się z codziennością i samym sobą.

  Data dodania: 27 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rehabilitacji Kraków - Rehapro »

  Fizjoterapia Kraków - gabinet rehabilitacji RehaPro, leczenie kręgosłupa, fizjoterapia, terapia manualna, rehabilitacja kręgosłupa i kolana - Kraków. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową w celu uzyskania szczegółów naszej działalności. Gabinet znajduje się w Krakówie - Senatorska 26

  Data dodania: 20 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • MAKRODENT WARSZAWA implanty ursynów »

  Gabinety stomatologiczne Makrodent umiejscowione są w Warszawie na Ursynowie i w Mysiadle/Nowej Iwicznej. Oferujemy rozległy zakres usług stomatologicznych. Naszym pacjentom oferujemy bezpłatny przegląd zębów oraz ewentualnie kwalifikujemy do dalszego leczenia. Nasi lekarze to wybitni specjaliści w swojej dziedzinie, którzy bezustannie podnoszą swoje umiejętności poprzez branie udziału w różnego typu szkoleniach, kursach, sympozjach i zjazdach. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, dokładamy wszystkich starań, tak aby zabiegi były przeprowadzane bezboleśnie przy zachowaniu skuteczności i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Legnica »

  Gdy szukasz dla siebie profesjonalnych gabinetów ginekologicznych i okulistycznych w Legnicy, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą tych prowadzonych przez nas. Przygotowaliśmy szeroki zakres usług dla każdego, kto ceni sobie szybkie terminy, fachową obsługę i niskie ceny. Nasze gabinety oferują między innymi profilaktykę, diagnostykę i leczenie. Wykonujemy drobne zabiegi, na przykład wymrażanie nadżerek czy też zdejmowanie szwów pooperacyjnych. Również oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – botoks i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.cmpromed.pl »

  Leczenie chrapania i bezdechów nocnych, leczenie zatok - balonikowanie, leczenie haluksów, leczenie zespołu cieśni nadgarstka - drętwienia palców to specjalizacja Centrum Medycznego Promed który dzięki wyspecjalizowanej kadrze medycznej pomógł wielu osobom. Promed wykonuje również zabiegi ortopedyczne w zakresie chirurgii ręki oraz stopy. Zapraszamy na stronę gdzie dowiesz co nie co na temat chorób, chrapania oraz bezdechów.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - nowa strona:

Adres: