Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »
 • SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI WOJCIECH KAWIORSKI leczenie hemoroidów kraków »

  Specjalnością krakowskiego gabinetu chirurgicznego, związaną z wykształceniem doktora nauk medycznych prowadzącego firmę, jest chirurgia ogólna, chirurgia nowotworowa tudzież gastroenterologiczna. Jeśli zmagają się Państwo z jakimiś dolegliwościami ze strony układu pokarmowego (m.in. refluksem czy zgagą, czy też hemoroidami bądź nietrzymaniem stolca), zalecamy poznać się z propozycją badań diagnostycznych i chirurgicznego bądź farmakologicznego leczenia schorzeń - w zależności od zidentyfikowanej przez specjalistę przyczyny niewygody. Uzupełniające informacje przybliżające działalność krakowskiego gabinetu proktologicznego zamieszczono na stronie www.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opole Ginekolog Jarosław Głowacki »

  Prywatna praktyka o profilu ginekologicznym prowadzona przez doktora Jarosława Głowackiego. Solidna pomoc w wielu dolegliwościach o charakterze kobiecym a także podczas noszenia ciąży. Dzięki kooperacji z jednym z wysokiej klasy laboratoriów nasza przychodnia, jest w stanie dostarczyć swym pacjentkom fachowe i bardzo szybkie wyniki testów medycznych. Żeby wyjść naprzeciw potrzebom obsługiwanych przez nas pacjentek oferujemy niezwykle szybkie terminy badań. Nasze gabinety zlokalizowane są w dogodnej pod względem dojazdu części Opola i Kędzierzyna.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Bydgoszcz »

  Szpital Łukasza w Bydgoszczy to placówka wysokiej jakości, posiada nie tylko nowoczesne sprzęt pozwalający wykonać nawet najbardziej precyzyjne badania, dodatkowo także w szpitalu tym pracują jedynie wybitne jednostki z danych dziedzin medycyny takich jak urologia, neurochirurgia czy chirurgia plastyczna.

  Data dodania: 29 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ VISUS szpital okulistyczny białystok »

  Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego zostało zbudowane, aby zapewnić pacjentom komfortowe leczenie dolegliwości okulistycznych. Przeprowadzamy usługi medyczne prywatnie. Nasi lekarze specjaliści przyjmują w poniedziałki oraz piątki według dokonanych uprzednio zapisów, których można dokonać telefonicznie albo indywidualnie. Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego umiejscowione jest w Białymstoku w bliskiej odległości od centrum miasta. Podejmujemy pacjentów w różnym wieku. Mogą oni skorzystać z usług naszych okulistów w przystępnych terminach. Precyzyjny zakres świadczonych usług, a także opis dolegliwości okulistycznych dostępny pod adresem WWW.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SnoremeD - chrapanie, laserowe leczenie chrapania, leczenie chrapania »

  Chrapanie jest bardzo denerwujące, przeszkadza w wyspaniu się i wypoczęciu zarówno Tobie, jak i osobom z tego samego pokoju. Często także przyczynia się do złego samopoczucia, bólu głowy, osłabienia, obniżonego popędu płciowego oraz dodatkowo depresji. O ile też Ciebie tyczy się problem, polecamy nasze usługi Leczenie chrapania jest nieskomplikowane, a wyleczenie może wyłącznie wyjść na dobre. Oferujemy laserowe leczenie chrapania. Jest to zabieg, który trzeba powtarzać trzy razy. Wykonujemy go przez naświetlenie okolic gardła, a oprócz tego podniebienia. To bezbolesny, bezinwazyjny, bezpieczny zabieg, który nie sprawia ubocznych skutków. Gwarantujemy, iż po tej serii zabiegów chrapanie będzie wyłącznie nieprzyjemnym wspomnieniem, do którego nie chce się wracać.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Poznań »

  Strona internetowa gabinetu specjalistycznego ginekologii i onkologii w Poznaniu. Doktor medycyny Grzegorz Manyś. Zapoznaj się z zakresem usług naszego gabinetu ginekologicznego. Nowocześnie wyposażony gabinet, dowiedz się jak do nas trafić. Na naszej stronie możesz dokonać rejestracji internetowej do gabinetu ginekologicznego. Regularne badania ginekologiczne oraz możliwości współczesnej medycyny pomagają we wczesnym wykryciu i wyleczeniu nowotworów narządów rodnych.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Poznań »

  Logopeda dziecięcy w Poznaniu, pani Joanna Trzyna, zajmuje się przede wszystkim diagnozą i leczeniem opóźnień w rozwoju mowy, jak również wadami wymowy, profilaktyką logopedyczną, jąkaniem, afazją i dysfazją, prawidłowym oddychaniem i połykaniem. Gabinet przystosowany jest do potrzeb najmłodszych pacjentów. Wieloletnie doświadczenie oraz wykształcenie logopedyczne i pedagogiczne gwarantują wysoką skuteczność terapii.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog »

  Neurolog jako specjalista od takich schorzeń jak padaczka, stwardnienie rozsiane, migreny czy zespoły otępienne w osobistej praktyce wykorzystuje badania pomocnicze. W gronie nich powinno się wymienić między innymi elektromiografię, badanie genetyczne czy tomografię komputerową. Nierzadko dopiero na bazie dodatkowych badań układu nerwowego można postawić pewną diagnozę. Warto zatem przeznaczyć czas na dokładne przebadanie swojego ciała.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Warszawa - Kraków - medestetis.pl »

  Po czterdziestym roku życia zaczynamy zauważać poważne zmiany w naszym organizmie. Rewolucja toczy się nie tylko wewnątrz naszego organizmu. Jest widoczna również w postaci pojawiających się zmarszczek czy utracie wyraźnego owalu twarzy. Można temu zapobiec! Klinika Medestetis oferuje liczne zabiegi odmładzające.

  Data dodania: 10 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • WITOLD KOLBER chirurg naczyniowy małopolskie »

  Lekarze Kolber to oddział specjalistów osobnych dyscyplin medycyny. Dysponujemy gabinetami chirurgicznymi oraz gabinetem ginekologicznym, zaś znajdują się one w Andrychowie i w Jaroszowicach. Poradnią ginekologiczna zawiaduje ginekolog-położnik, zajmujący się kuratelą nad kobietami w ciąży lub Pacjentkami zainteresowanymi profilaktyką. Działanie chirurga obejmuje z kolei konsultacje i badania lekarskie czy terapię chorób. Z całkowitym obszarem usług realizowanych w gabinetach chirurgicznych i ginekologicznych Lekarzy Kolber - wspólnie z rejestrem certyfikatów zawodowych, którymi się legitymują - można zapoznać się przez stronę www poradni.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Pasternak Kraków | Rehabilitacja dzieci i dorosłych »

  Fizjoterapia Pasternak to nowoczesny gabinet zajmujący się profesjonalną rehabilitacją oraz fizykoterapią na terenie Krakowa. Zespół składa się z małżeństwa i najbliższej rodziny, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Specjaliści traktują pomoc innym jako spełnianie pasji i powołania. Do głównych usług zalicza się: rehabilitację ortopedyczną, kręgosłupa, neurologiczną, pooperacyjną, terapię manualną oraz fizykoterapię. Przyjmowane są dzieci, dorośli, jak i osoby starsze. Dla pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia wizytę w gabinecie oferowane są wizyty domowe. Każdy przypadek rozpatrywany jest z osobna, z poświęceniem pełnej uwagi, zaangażowania i czasu. Więcej szczegółowych informacji oraz pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia okulistyczna Szczecin »

  Gabinet okulistyczny Kaszubska zaprasza do zadbania o swój wzrok i zdrowie. W ofercie naszego gabinetu znajdziecie Państwo kompleksowe usługi z zakresu zabiegów i opieki okulistycznej. Nasi lekarze zajmują się opieką i leczeniem okulistycznym osób chorych na cukrzycę, diagnostyką i leczeniem zwyrodnienia plamki a także leczeniem zaćmy i jaskry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.okulistyka-kaszubska.pl.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • GABINET LEKARSKI LEK. MED. MICHAŁ HRAB POZNAŃ urologia poznań »

  Doświadczenie to główny atut pracowników specjalistycznego gabinetu urologicznego dra n. med. Michała Hraba. Znajdą u nas Państwo profesjonalną pomoc w obrębie diagnostyki oraz leczenia chorób układu moczowo-płciowego, a dodatkowo szeroki zakres wykonywanych badań oraz zabiegów chirurgicznych. Wysoka jakość oferowanych usług to efekt wielu lat ciężkiej pracy i naszych nieustannych starań. Dbamy o precyzję i jesteśmy odpowiedzialni, ponieważ od tego zależy Państwa zdrowie. Szczycimy się tym, że coraz więcej osób darzy nas zaufaniem i staramy się na to zaufanie zasłużyć. Nasza strona internetowa to najlepsze źródło wszelkich pomocnych informacji i detali.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie zaćmy - Klinika.Dabrowka.net »

  Klinika Dąbrówka to kompetentne i kompleksowe centrum medyczne, gdzie każdy pacjent jest otoczony troskliwą opieką. Długoletnie doświadczenie lekarzy ekspertów przekłada się na dużą jakość wykonywanych zabiegów. W klinice znajdują się poradnie ogólne, dziecięce i specjalistyczne z zakresu onkologii, chirurgii ogólnej, ginekologii, okulistyki, laryngologii, kardiologii i mnóstwo innych. Klinika dysponuje najnowszym wyposażeniem oraz nowoczesnym blokiem operacyjnym. Sale szpitalne zostały zaopatrzone w komfortowe łóżka, prywatne łazienki oraz sprzęt TV, dzięki czemu wszyscy pacjenci mogą czuć się swobodnie i komfortowo.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ortomedicus - fizjoterpia i ortpedia w Krakowie, Grzegórzki »

  Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych zabiegów dla Twoich mięśni czy też stawów – skontaktuj się z fizjoterapeutą sportowym Krzysztofem Żabą. Dla Ciebie udostępniona jest możliwość kontaktu telefonicznego: 508 438 246 lub mailowego: krzysztofzabaa@gmail.com. Przyjedź bezpośrednio do gabinetu, który mieści się przy ulicy Osiedle na Stoku 1 w Krakowie (Nowa Huta), a także w Wieliczce przy ulicy Gwarków 8. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Laryngologii Mille Medica »

  Warszawska klinika laryngologiczna Milla Medica to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana na Ursynowie. Założona została w 2006 roku i od początku swojej działalności prowadzona jest przez rodzinę laryngologów z Warszawy. Oprócz poradni laryngologicznej znaleźć tam można również gabinet alergologiczny oraz dermatologiczny.

  Data dodania: 16 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gapinski.pl »

  Na pewno znamy wiele osób, które cały czas uskarżają się na bóle głowy, nóg czy migreny. Dotyczy to zarówno tych młodszych i starszych. Powinniśmy wiedzieć, że wszystkie to może być winą kręgosłupa. Leczenie kręgosłupa w Poznaniu to specjalizacja kliniki, w której pracuje Michał Gapiński. Jest to osoba z 15 letnim doświadczeniem w leczeniu tego typu urazów. Każdemu pacjentowi przygląda się indywidualnie. Zawsze jest ostrożny i działa bezbłędnie.

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa »

  Jeśli szukacie dobrego urologa na terenie Warszawy zachęcamy do zainteresowania się naszą propozycją. Gabinet na ternie Bielan gwarantuje profesjonalną pomoc wszystkim mężczyznom, którzy mają kłopoty z układem moczowym. Zapewniamy wykonywanie badań USG, zajmujemy się rozwiązywaniem kłopotów z kamienicą nerkową. Doświadczeni specjaliści pracujący w naszym gabinecie to osoby, które wszystkim pacjentom będą w stanie zapewnić profesjonalną pomoc. Dla tych, którzy szukają dla siebie pomocy urologa w dogodnej cenie nasz gabinet powinien być najlepszym rozwiązaniem, zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prywatną wizytę.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne w Krakowie »

  Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie świadczy opiekę medyczną na najwyższym poziomie dzięki zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów. W ramach SOZ czyli specjalistycznej opieki zdrowotnej pacjenci CMP mogą korzystać z konsultacji lekarzy w ponad 20 poradniach specjalistycznych. Wszelkie świadczenia udzielane są bezpłatnie jeśli pacjent posiada skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, istnieje możliwość również odpłatnego skorzystania z konsultacji z lekarze specjalistą jeśli pacjent skierowania nie posiada.

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • OKU-LAR Laryngolog nowy targ »

  Centrum Medyczne Larmed działa na rynku doświadczonych usług medycznych od kilkunastu lat. Prowadzimy zabiegi w aspekcie usunięcie migdałka trzeciego i zmniejszenie podniebiennych, usunięcie migdałków podniebiennych, operacje plastyki przegrody nosowej, usunięcie polipów nosowych, operacje zatok obocznych nosa, leczenie operacyjne zaburzeń snu w postaci chrapania i bezdechów nocnych metodą małoinwazyjną (ablacja RF) i zabiegów w zakresie podniebienia miękkiego, zabiegi mikrochirurgiczne na strunach głosowych, operacje przetok i torbieli szyjnych, duże zabiegi onkologiczne w zakresie gardła, krtani i szyi. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - nowa strona:

Adres: