Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

« poprzednia strona · 6
 • Centrum medyczne w Krakowie »

  Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie świadczy opiekę medyczną na najwyższym poziomie dzięki zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów. W ramach SOZ czyli specjalistycznej opieki zdrowotnej pacjenci CMP mogą korzystać z konsultacji lekarzy w ponad 20 poradniach specjalistycznych. Wszelkie świadczenia udzielane są bezpłatnie jeśli pacjent posiada skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, istnieje możliwość również odpłatnego skorzystania z konsultacji z lekarze specjalistą jeśli pacjent skierowania nie posiada.

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • OKU-LAR Laryngolog nowy targ »

  Centrum Medyczne Larmed działa na rynku doświadczonych usług medycznych od kilkunastu lat. Prowadzimy zabiegi w aspekcie usunięcie migdałka trzeciego i zmniejszenie podniebiennych, usunięcie migdałków podniebiennych, operacje plastyki przegrody nosowej, usunięcie polipów nosowych, operacje zatok obocznych nosa, leczenie operacyjne zaburzeń snu w postaci chrapania i bezdechów nocnych metodą małoinwazyjną (ablacja RF) i zabiegów w zakresie podniebienia miękkiego, zabiegi mikrochirurgiczne na strunach głosowych, operacje przetok i torbieli szyjnych, duże zabiegi onkologiczne w zakresie gardła, krtani i szyi. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Łódź »

  W gabinecie okulistyki i neurologii – Oczyvista, pracuje wykwalifikowana kadra okulistów i lekarzy neurologów, którzy świadczą swoje usługi wyłącznie przy pomocy profesjonalnych sprzętów do badań.Lekarze neurolodzy z gabinetu Oczyvista zapraszają do siebie osoby chore na Parkinsona, osoby cierpiące na częste bóle głowy i kręgosłupa, a także pacjentów, którzy przeszli udar mózgu.Można także podjąć się leczenia oraz skorzystać z diagnostyki chorób oczu, wad refrakcji, schorzeń siatkówki, zaćmy i jaskry, a także zapalenia błony naczyniowej oka.

  Data dodania: 23 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum laryngologi Medicus Care Wrocław »

  Oprócz leczenia ubytku słuchu laryngolog wrocław może diagnozować i leczyć szumy uszne i zaburzenia równowagi. Audiolog zajmuje się wyborem, konfiguracją i dystrybucją aparatów słuchowych i innych powiązanych z nimi urządzeń takich jak implanty słuchu wrocław. Potrafi również założyć i zaprogramować implanty ślimakowe.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medea Centrum Medyczne bielsko »

  Szukasz sprawdzonego ortopedy w Bielsku-Białej? Znajdziesz go u nas! Wybierz Centrum Medycznym Medea w Mazańcowicach. Prowadzimy diagnostykę urazów narządów ruchu, przewlekłych schorzeń narządów ruchów, chorób przeciążeniowych narządów ruchów, zwyrodnień, neuropatii, ganglionów, przykurczów, uszkodzeń ścięgien, mięśni i nerwów obwodowych, cieśni nadgarstka, chorób infekcyjnych układu kostno-stawowego, schorzeń stawów barkowych, biodrowych, kolanowych czy łokciowych. Pomagamy też przy urazach sportowych. Wykonujemy też iniekcje okołostawowe i dostawowe, zabezpieczenie ortopedyczne złamań, skręceń i zwichnięć stawów, punkcje diagnostyczne, USG stawów, leczenie operacyjne schorzeń ortopedycznych. Napisz do nas: kontakt@medea-mazancowice.pl. Odwiedź Medea-Mazancowice.pl.

  Data dodania: 11 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • EMG Neurolog Warszawa - dr K. Toruńska »

  Gabinet i pracownia EMG w Warszawie. Leczenie i badanie nerwica, migrena, udar, padaczka, sla, borelioza, tężyczka, polineuropatia, cieśń nadgarstka.Test neurofizjologiczny jest badaniemo działania mięśni i nerwów, określające skalę i wielkośc niesprawności nerwów lub mięśni. Badanie elektromiograficzne :- aparaty, urządzenia elektromiograficzne ( z 2015 r. ), DUŃSKIEJ firmy Alpine rekomendowany przez najlepsze światowe szpitale- prace badawcze włókien nerwowych bez iniekcji- około 1160 przeprowadzonych badań elektromiograficznych- około 12 doświadczenie w prowadzeniu badań emg - pojedyńcza wycena rozpoznania emg- rezultaty emg bezpośrednio po zrobieniu badania- opcja wizyty neurologicznej rezultatu badania elektromiograficznego.

  Data dodania: 06 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Osteoklinika.pl Radosław Dukaczewski »

  Osteopatia to fantastyczna dziedzina medycyny, która umożliwia harmonijne podejście do pacjenta i lepsze diagnozowanie i przede wszystkim leczenie jego problemów. Na osteoklinika.pl znajdziesz wielu doskonałych lekarzy i specjalistów z tej właśnie dziedziny. Dzięki temu możliwe będzie leczenie wielu schorzeń, z którymi mniej lub w ogóle radzi sobie jedynie konwencjonalne podejście do problemu. Dobre podejście interdyscyplinarne, jakie proponujemy to przede wszystkim szansa na lepsze zdiagnozowanie i oczywiście lepsze zdrowie na co dzień.

  Data dodania: 18 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty domowe Łódź »

  Potrzebujesz opieki pielęgniarskiej po zabiegu czy hospitalizacji albo konsultacji lekarskiej? Zamów wizytę domową na MobilnyLekarz.pl Przez całą dobę masz możliwość skorzystania z opieki medycznej ze strony internisty oraz pediatry. Zadzwoń! Tel. 692 733 446 lub 694 351 296. Działamy w Łodzi i okolicach.

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia NZOZ Atut »

  Przychodnia NZOZ Atut działa już od 2002 roku w Porębie jako przychodnia stomatologiczna. Nasze podejście do pacjentów zostało docenione I pozwoliło nam na otworzenie kolejnej placówki. W 2005 roku otworzyliśmy przychodnię w Dąbrowie Górniczej, która świadczy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W 2014 otworzyliśmy jeszcze jedną przychodnię Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Katowicach. Wykonujemy badania USG, badania laboratoryjne, badania dopplerowskie, badania kierowców oraz badania do pozwoleń na broń. W razie potrzeby posiadamy także holter ciśnieniowy, wykonujemy tez badania sanepidowskie I spirometryczne.

  Data dodania: 26 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Neuropsycholog wizyty domowe »

  Przekonaj się, jak wielkim ułatwieniem będzie wizyta domowa dla pacjenta po udarze, czy urazie mózgu. Neuropsycholog posługuje się specjalistycznymi narzędziami do diagnozy, przeprowadza fachowe testy. Dlatego właśnie możemy dobrać terapię skrojoną na potrzeby konkretnego pacjenta. Warto skontaktować się z nami.

  Data dodania: 20 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum medyczne Wrocław - Medicus »

  Zależy nam na zadowoleniu naszych pacjentów, dlatego cały czas się uczymy i poszerzamy swoją wiedzę w centrum medycznym we Wrocławiu. Słuchamy potrzeb naszych pacjentów i staramy się postawić prawidłową diagnozę, rozpatrując wszystkie możliwości i przeprowadzając szereg badań na nowoczesnym sprzęcie.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Evimed.com.pl »

  Jeżeli musisz koniecznie skorzystać z pomocy lekarza specjalisty jakim jest ginekolog powinieneś koniecznie sprawdzić ofertę naszej kliniki która znajduje się w Warszawie a która gwarantuje wam kompleksowe badania związane z USG, ale także chodź by pobraniem krwi. Gwarantujemy wam tylko doświadczonych i sprawdzonych lekarzy!

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medicus Expert - dystrybutor marki Cochlear »

  Chcesz normalnie funkcjonować, lecz nie słyszysz? Nie wiesz co możesz zrobić w takim przypadku? Należy skonsultować się z lekarzem laryngologiem z Medicus Expert we Wrocławiu, który dobierze odpowiednie środki do leczenia. Skorzystaj z naszych usług, a Twoje życie nabierze na nowo kolorów. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Chirplast dr dariusz rychlik »

  Zapraszamy do naszej kliniki chirurgii plastycznej, w której robimy zabiegi związane z plastyką powiek, plastyką brzucha, plastyką twarzy oraz posiadamy wiele innych zabiegów związanych z chirurgią plastyczną. Nasza praca sprawia nam ogromną przyjemność. W naszej klinice mamy nowoczesny sprzęt, który jest odpowiednio przygotowany do naszych zabiegów i z którego cały czas korzystamy. Dbamy o zadowolenie naszych pacjentów, dlatego używamy preparatów, które są przebadane i bezpieczne. Skonsultuj się z naszym lekarzem za pomocą formularza.

  Data dodania: 13 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia endokrynologiczna »

  Poradnia endokrynologiczna Intelmedi to miejsce, do którego nie trzeba czekać w długich kolejkach, typowych dla specjalistów w polskiej służbie zdrowia. Dobry endokrynolog w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej Intelmedi przyjmuje pacjentów po rejestracji telefonicznej lub internetowej, chociaż oczywiście można się zarejestrować także na miejscu. Intelmedi jest w stanie przeprowadzić także wszystkie badania związane z wydzielaniem hormonów. Badania te są robione na miejscu, a pacjent nie musi specjalnie przychodzić po wyniki – te zostaną mu udostępnione drogą internetową.

  Data dodania: 23 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Neomedical Łódź »

  W Neomedical nacisk kładziony jest przede wszystkim na sprzęt, który ma ułatwić procesy leczenia, a także wykonywanie badań pacjentów oraz polepszyć ich komfort. W placówce Neomedical specjaliści zapraszają do skorzystania z usług ortopedycznych, laryngologicznych, neurochirurgii i wiele więcej. Można usunąć implanty ortopedyczne, poddać się leczeniu cieśni kanału nadgarstka oraz skorzystać z wszywki alkoholowej. Szeroki zakres usług w Neomedical sprawia, że pacjenci chętnie zgłaszają się do placówki i powierzają specjalistom swoje zdrowie. W Neomedical przyjmuje także ginekolog, kardiolog, dermatolog i psycholog. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Neomedical oraz do skorzystania z usług lekarzy specjalistów.

  Data dodania: 05 08 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - nowa strona:

Adres: