Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

« poprzednia strona · 6
 • EMG Neurolog Warszawa - dr K. Toruńska »

  Gabinet i pracownia EMG w Warszawie. Leczenie i badanie nerwica, migrena, udar, padaczka, sla, borelioza, tężyczka, polineuropatia, cieśń nadgarstka.Test neurofizjologiczny jest badaniemo działania mięśni i nerwów, określające skalę i wielkośc niesprawności nerwów lub mięśni. Badanie elektromiograficzne :- aparaty, urządzenia elektromiograficzne ( z 2015 r. ), DUŃSKIEJ firmy Alpine rekomendowany przez najlepsze światowe szpitale- prace badawcze włókien nerwowych bez iniekcji- około 1160 przeprowadzonych badań elektromiograficznych- około 12 doświadczenie w prowadzeniu badań emg - pojedyńcza wycena rozpoznania emg- rezultaty emg bezpośrednio po zrobieniu badania- opcja wizyty neurologicznej rezultatu badania elektromiograficznego.

  Data dodania: 06 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Osteoklinika.pl Radosław Dukaczewski »

  Osteopatia to fantastyczna dziedzina medycyny, która umożliwia harmonijne podejście do pacjenta i lepsze diagnozowanie i przede wszystkim leczenie jego problemów. Na osteoklinika.pl znajdziesz wielu doskonałych lekarzy i specjalistów z tej właśnie dziedziny. Dzięki temu możliwe będzie leczenie wielu schorzeń, z którymi mniej lub w ogóle radzi sobie jedynie konwencjonalne podejście do problemu. Dobre podejście interdyscyplinarne, jakie proponujemy to przede wszystkim szansa na lepsze zdiagnozowanie i oczywiście lepsze zdrowie na co dzień.

  Data dodania: 18 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Łódź »

  W gabinecie okulistyki i neurologii – Oczyvista, pracuje wykwalifikowana kadra okulistów i lekarzy neurologów, którzy świadczą swoje usługi wyłącznie przy pomocy profesjonalnych sprzętów do badań.Lekarze neurolodzy z gabinetu Oczyvista zapraszają do siebie osoby chore na Parkinsona, osoby cierpiące na częste bóle głowy i kręgosłupa, a także pacjentów, którzy przeszli udar mózgu.Można także podjąć się leczenia oraz skorzystać z diagnostyki chorób oczu, wad refrakcji, schorzeń siatkówki, zaćmy i jaskry, a także zapalenia błony naczyniowej oka.

  Data dodania: 23 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ. LEK. MED. PIOTR KREFF usuwanie żylaków wrocław »

  Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej funkcjonuje na rynku fachowych usług leczniczych od kilkunastu lat. Wiedziemy konsultacje z obrębu chirurgii ogólnej i naczyniowej, badamy przepływy metodą duplex kolor Doppler, leczymy choroby naczyniowe takie jak miażdżyca, tętnic czy żylaki, przeprowadzamy operacje usuwania żylaków, metodą klasyczną, laserową i za pomocą fal radiowych, wykonujemy teleangiektazję, operujemy żylaki odbytu i przepukliny i wykonujemy inne zabiegi chirurgiczne. Adekwatny osprzęt i doświadczenie, ułatwia kuracje pacjentów. Więcej wiadomości i sposobności zapisów odszukają Państwo na stronie WWW.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Evimed.com.pl »

  Jeżeli musisz koniecznie skorzystać z pomocy lekarza specjalisty jakim jest ginekolog powinieneś koniecznie sprawdzić ofertę naszej kliniki która znajduje się w Warszawie a która gwarantuje wam kompleksowe badania związane z USG, ale także chodź by pobraniem krwi. Gwarantujemy wam tylko doświadczonych i sprawdzonych lekarzy!

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty domowe Łódź »

  Potrzebujesz opieki pielęgniarskiej po zabiegu czy hospitalizacji albo konsultacji lekarskiej? Zamów wizytę domową na MobilnyLekarz.pl Przez całą dobę masz możliwość skorzystania z opieki medycznej ze strony internisty oraz pediatry. Zadzwoń! Tel. 692 733 446 lub 694 351 296. Działamy w Łodzi i okolicach.

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medicus Expert - dystrybutor marki Cochlear »

  Chcesz normalnie funkcjonować, lecz nie słyszysz? Nie wiesz co możesz zrobić w takim przypadku? Należy skonsultować się z lekarzem laryngologiem z Medicus Expert we Wrocławiu, który dobierze odpowiednie środki do leczenia. Skorzystaj z naszych usług, a Twoje życie nabierze na nowo kolorów. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum laryngologi Medicus Care Wrocław »

  Oprócz leczenia ubytku słuchu laryngolog wrocław może diagnozować i leczyć szumy uszne i zaburzenia równowagi. Audiolog zajmuje się wyborem, konfiguracją i dystrybucją aparatów słuchowych i innych powiązanych z nimi urządzeń takich jak implanty słuchu wrocław. Potrafi również założyć i zaprogramować implanty ślimakowe.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum medyczne Wrocław - Medicus »

  Zależy nam na zadowoleniu naszych pacjentów, dlatego cały czas się uczymy i poszerzamy swoją wiedzę w centrum medycznym we Wrocławiu. Słuchamy potrzeb naszych pacjentów i staramy się postawić prawidłową diagnozę, rozpatrując wszystkie możliwości i przeprowadzając szereg badań na nowoczesnym sprzęcie.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Chirplast dr dariusz rychlik »

  Zapraszamy do naszej kliniki chirurgii plastycznej, w której robimy zabiegi związane z plastyką powiek, plastyką brzucha, plastyką twarzy oraz posiadamy wiele innych zabiegów związanych z chirurgią plastyczną. Nasza praca sprawia nam ogromną przyjemność. W naszej klinice mamy nowoczesny sprzęt, który jest odpowiednio przygotowany do naszych zabiegów i z którego cały czas korzystamy. Dbamy o zadowolenie naszych pacjentów, dlatego używamy preparatów, które są przebadane i bezpieczne. Skonsultuj się z naszym lekarzem za pomocą formularza.

  Data dodania: 13 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia endokrynologiczna »

  Poradnia endokrynologiczna Intelmedi to miejsce, do którego nie trzeba czekać w długich kolejkach, typowych dla specjalistów w polskiej służbie zdrowia. Dobry endokrynolog w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej Intelmedi przyjmuje pacjentów po rejestracji telefonicznej lub internetowej, chociaż oczywiście można się zarejestrować także na miejscu. Intelmedi jest w stanie przeprowadzić także wszystkie badania związane z wydzielaniem hormonów. Badania te są robione na miejscu, a pacjent nie musi specjalnie przychodzić po wyniki – te zostaną mu udostępnione drogą internetową.

  Data dodania: 23 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda w Krakowie »

  Jeśli dziecko w wieku 2 lat nie mówi w ogóle lub w wieku trzech lat nie jest w stanie składać prostych zdań, jest to bardzo ważny argument za wybraniem się do gabinetu logopedycznego. Gabinet logopedyczny Logoland w Krakowie specjalizuje się w rozpoznawaniu problemów związanych z późnym rozwojem mowy u dzieci, jak również jest w stanie skutecznie zwalczać problemy związane z dysleksją, jąkaniem się i nieprawidłowym wypowiadaniem głosek. Z problemami logopedycznymi nie wolno zwlekać, ponieważ wszystkie wady się utrwalają, co mocno utrudnia potem proces ich skutecznego eliminowania.

  Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Neomedical Łódź »

  W Neomedical nacisk kładziony jest przede wszystkim na sprzęt, który ma ułatwić procesy leczenia, a także wykonywanie badań pacjentów oraz polepszyć ich komfort. W placówce Neomedical specjaliści zapraszają do skorzystania z usług ortopedycznych, laryngologicznych, neurochirurgii i wiele więcej. Można usunąć implanty ortopedyczne, poddać się leczeniu cieśni kanału nadgarstka oraz skorzystać z wszywki alkoholowej. Szeroki zakres usług w Neomedical sprawia, że pacjenci chętnie zgłaszają się do placówki i powierzają specjalistom swoje zdrowie. W Neomedical przyjmuje także ginekolog, kardiolog, dermatolog i psycholog. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Neomedical oraz do skorzystania z usług lekarzy specjalistów.

  Data dodania: 05 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia NZOZ Atut »

  Przychodnia NZOZ Atut działa już od 2002 roku w Porębie jako przychodnia stomatologiczna. Nasze podejście do pacjentów zostało docenione I pozwoliło nam na otworzenie kolejnej placówki. W 2005 roku otworzyliśmy przychodnię w Dąbrowie Górniczej, która świadczy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W 2014 otworzyliśmy jeszcze jedną przychodnię Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Katowicach. Wykonujemy badania USG, badania laboratoryjne, badania dopplerowskie, badania kierowców oraz badania do pozwoleń na broń. W razie potrzeby posiadamy także holter ciśnieniowy, wykonujemy tez badania sanepidowskie I spirometryczne.

  Data dodania: 26 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medea Centrum Medyczne bielsko »

  Szukasz sprawdzonego ortopedy w Bielsku-Białej? Znajdziesz go u nas! Wybierz Centrum Medycznym Medea w Mazańcowicach. Prowadzimy diagnostykę urazów narządów ruchu, przewlekłych schorzeń narządów ruchów, chorób przeciążeniowych narządów ruchów, zwyrodnień, neuropatii, ganglionów, przykurczów, uszkodzeń ścięgien, mięśni i nerwów obwodowych, cieśni nadgarstka, chorób infekcyjnych układu kostno-stawowego, schorzeń stawów barkowych, biodrowych, kolanowych czy łokciowych. Pomagamy też przy urazach sportowych. Wykonujemy też iniekcje okołostawowe i dostawowe, zabezpieczenie ortopedyczne złamań, skręceń i zwichnięć stawów, punkcje diagnostyczne, USG stawów, leczenie operacyjne schorzeń ortopedycznych. Napisz do nas: kontakt@medea-mazancowice.pl. Odwiedź Medea-Mazancowice.pl.

  Data dodania: 11 09 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - nowa strona:

Adres: