LECZNICA DLA ZWIERZĄT W PAŁACYKU Weterynarz Szczecin

LECZNICA DLA ZWIERZĄT W PAŁACYKU Weterynarz Szczecin

Usytuowana w Szczecinie Lecznica dla małych zwierząt W PAŁACYKU funkcjonuje już od przeszło 18 lat, ratyfikowana przez Radę Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej. Na miejscu proponowane jest Państwu wszechstronne poradnictwo na temat właściwej pielęgnacji zwierzęcia. Naszą podstawową specjalizacją jest jednakże chirurgia, obsługiwana przez lekarza weterynarii wykształconego w tej specjalności. Dodatkowo mogą nam Państwo powierzyć także realizację specjalistycznych badań diagnostycznych i zaproponowanie metod leczenia. Pełny profil usług przeprowadzanych w Lecznicy Weterynaryjnej W PAŁACYKU zamieszczono na stronie internetowej.

Szczegóły strony weterynarz-szczecin.info:

Podlinkuj stronę weterynarz-szczecin.info:

LECZNICA DLA ZWIERZĄT W PAŁACYKU Weterynarz Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog Łódź »

  Krzysztof Białkowski i Teresa Białkowska. Przyjdź i przekonaj się sam - uśmiech pacjenta jest dla nas najważniejszy.
  * Gwarantujemy pacjentom przyjazną atmosferę, profesjonalizm usług, gwarancje na wykonane usługi,
  * Pragniemy spełniać oczekiwania pacjentów, co do profilaktyki, trafnej diagnozy, określenia planu leczenia i jego wykonania za pomocą nowoczesnych metod z użyciem wysokiej klasy materiałów,
  * Proponujemy rozjaśnianie zębów stosując scaling, piaskowanie i wybielanie,
  * Prowadzimy leczenie pod kontrolą radiowizjografu i kamery wewnątrzustnej,
  * Wykorzystujemy w profilaktyce i leczeniu chorób zębów i przyzębia laser biostymulacyjny,
  * Stosujemy specjalistyczny sprzęt w dziedzinie endodoncji,

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna - odsysanie tłuszczu - drchecinski.pl (Warszawa) »

  W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna oraz chirurgia estetyczna dają możliwości, dzięki którym każdy, poczuje się piękniej oraz odzyska pewność siebie. znajdują się takie zabiegi, jak: operacje plastyczne, odsysanie tłuszczu, powiększanie piersi. W ofercie posiadamy również Macrolane - rewolucyjną, bezoperacyjną metodę powiększania i modelowania piersi oraz Regeneris - nowoczesny program biostymulacji komórek skóry, wygładzający fałdy oraz zmarszczki. Bezpieczne zabiegi chirurgi plastycznej pomogą Wam znacząco polepszyć wygląd i spełnić najskrytsze marzenia. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog »

  Neurolog jako specjalista od takich schorzeń jak padaczka, stwardnienie rozsiane, migreny czy zespoły otępienne w osobistej praktyce wykorzystuje badania pomocnicze. W gronie nich powinno się wymienić między innymi elektromiografię, badanie genetyczne czy tomografię komputerową. Nierzadko dopiero na bazie dodatkowych badań układu nerwowego można postawić pewną diagnozę. Warto zatem przeznaczyć czas na dokładne przebadanie swojego ciała.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GEMINI SP. Z O.O. usg piersi kraków »

  Opieka ginekologiczna, całościowa profilaktyka schorzeń kobiecych bądź diagnostyka i leczenie bezpłodności to jedne z usług świadczonych przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini. Funkcjonujemy od przeszło 10 lat w województwie małopolskim. Prowadzimy także diagnostykę USG w schorzeniach jamy brzusznej oraz tarczycy. Zakład przeprowadza badania stawów biodrowych u niemowląt bądź biopsje cienkoigłowe. Sprzęt naszego Centrum pochodzi od firmy ALOKA. W godzinach od 8.00 do 19.00 odbywa się rejestracja telefoniczna. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe Zakładu są dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • GABINET LEKARSKI LEK. MED. MICHAŁ HRAB POZNAŃ urologia poznań »

  Doświadczenie to główny atut pracowników specjalistycznego gabinetu urologicznego dra n. med. Michała Hraba. Znajdą u nas Państwo profesjonalną pomoc w obrębie diagnostyki oraz leczenia chorób układu moczowo-płciowego, a dodatkowo szeroki zakres wykonywanych badań oraz zabiegów chirurgicznych. Wysoka jakość oferowanych usług to efekt wielu lat ciężkiej pracy i naszych nieustannych starań. Dbamy o precyzję i jesteśmy odpowiedzialni, ponieważ od tego zależy Państwa zdrowie. Szczycimy się tym, że coraz więcej osób darzy nas zaufaniem i staramy się na to zaufanie zasłużyć. Nasza strona internetowa to najlepsze źródło wszelkich pomocnych informacji i detali.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ profilaktyka antymalaryczna bydgoszcz »

  Warto mieć się do kogo zwrócić, kiedy nagle pojawia się choroba. Dzięki pomocy dobrego lekarza prędko oraz prosto można poradzić sobie z każdym problemem natury medycznej. Dlatego stworzyliśmy stronę przychodniabydgoszcz.pl, która zawiera wizytówki najlepszych przychodni w województwie kujawsko-pomorskim ze szczególnym uwzględnieniem Bydgoszczy. Możliwość dołączenia lokalizacji na mapie pomaga w sprawnym oraz efektywnym wyszukiwaniu najlepszego lekarza w Państwa okolicy. Dodawanie wpisów jest zupełnie bezpłatne. Przejrzysty układ strony oraz czytelny podział na kategorie to dodatkowe zalety bazy.

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Gałązka - Pulmonolog Złotów - Piła »

  Prywatny Gabinet Lekarski Paweł Gałązka - oferuje kompleksowe badania i leczenie z zakresu chorób wewnętrznych, chorób płuc i wczesnego wykrywania problemów u osób palących. Zapraszamy wszystkich pacjentów z miasta Złotów i Piły do skorzystania z naszego gabinetu.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny zapraszamy. »

  TMS Diagnostyka Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. Firma świadczy szeroki zakres wykonywanych badań zarówno prywatnie jak i w ramach kontaktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Pasternak Kraków | Rehabilitacja dzieci i dorosłych »

  Fizjoterapia Pasternak to nowoczesny gabinet zajmujący się profesjonalną rehabilitacją oraz fizykoterapią na terenie Krakowa. Zespół składa się z małżeństwa i najbliższej rodziny, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Specjaliści traktują pomoc innym jako spełnianie pasji i powołania. Do głównych usług zalicza się: rehabilitację ortopedyczną, kręgosłupa, neurologiczną, pooperacyjną, terapię manualną oraz fizykoterapię. Przyjmowane są dzieci, dorośli, jak i osoby starsze. Dla pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia wizytę w gabinecie oferowane są wizyty domowe. Każdy przypadek rozpatrywany jest z osobna, z poświęceniem pełnej uwagi, zaangażowania i czasu. Więcej szczegółowych informacji oraz pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia NZOZ Atut »

  Przychodnia NZOZ Atut działa już od 2002 roku w Porębie jako przychodnia stomatologiczna. Nasze podejście do pacjentów zostało docenione I pozwoliło nam na otworzenie kolejnej placówki. W 2005 roku otworzyliśmy przychodnię w Dąbrowie Górniczej, która świadczy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W 2014 otworzyliśmy jeszcze jedną przychodnię Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Katowicach. Wykonujemy badania USG, badania laboratoryjne, badania dopplerowskie, badania kierowców oraz badania do pozwoleń na broń. W razie potrzeby posiadamy także holter ciśnieniowy, wykonujemy tez badania sanepidowskie I spirometryczne.

  Data dodania: 26 08 2019 · szczegóły wpisu »